• NCIndex
 • NCIndex30
Wykres indexu
NEWCONNECT - NAJWIĘKSZE OBROTY
WSKAŹNIKI MAKRO
SymbolWartość
Inflacja CPI2%
Bezrobocie5.9%
PKB5.2%
Stopa ref.1.5%
WIBOR3M1.70%
logo sponsora
GIEŁDY - ŚWIAT
INDEKSY - POLSKA
TOWARY
 • STAN RYNKU:
 • OBROTY (w tys. zł):
 • WZROSTY:
 • SPADKI:
 • BEZ ZMIAN:

Movie Games S.A. - analiza techniczna 19.04.2019 r.

Na wykresie Movie Games można wytyczyć przynajmniej kilka wzrostowych linii trendu. Ta najbardziej ogólna biegnie od minimum z grudnia 2018, które rozegrano na poziomie 16,40 zł już kilka dni po debiucie giełdowym spółki. Ta linia właśnie się broni, pozostałe zostały już pokonane w ramach postępującej korekty (która może być też postrzegana jako nowy trend, mianowicie zniżkujący).

Powiększ obrazek

W międzyczasie, pod koniec pierwszej połowy marca 2019, udało się zaliczyć maksima na 33,20 - 33,50 zł. Później przyszła przecena. Teraz sytuacja jest w pewnym sensie graniczna, choćby dlatego, że świece ocierają się o dolną wstęgę Bollingera. Sugeruje to przyszły ruch ku wstędze górnej, a w każdym razie na północ - o ile obroni się strefa wsparcia 27,00 - 27,60 zł.

Widać kilka poziomów oporu, choć może bardziej sensowne byłoby rozważanie całej strefy 29 - 30 zł. Gdyby jednak wspomniana strefa wsparcia pękła, to rynek mógłby się przesunąć do 25 - 27 zł. MACD i RSI nie dają może ewidentnych sygnałów, ale de facto można mniemać, że ich niskie położenie (w strefach wyprzedania) zwiastuje zwyżkę. Oczywiście w pogotowiu jest też linia spadkowa.

 

Autor niniejszego raportu, członkowie jego organów, jego pracownicy i współpracownicy – nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne decyzje podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym dokumencie. Autor niniejszego dokumentu, członkowie jego organów, jego pracownicy i współpracownicy nie ponoszą odpowiedzialności za kompletność i dokładność informacji, prognoz i ocen zawartych w niniejszym dokumencie. Wszelkie zaprezentowane w niniejszym dokumencie informacje zostały przekazane przez analizowany podmiot, w związku z powyższym autor niniejszego dokumentu, członkowie jego organów, jego pracownicy i współpracownicy nie ponoszą odpowiedzialności za ich prawdziwość i kompletność. Autorzy niniejszego dokumentu nie są zobowiązani do udostępnienia odbiorcom niniejszego dokumentu jakichkolwiek dalszych informacji i dokumentów, ich aktualizowania ani korygowania. Przedstawione w niniejszym dokumencie prognozy opierają się na szeregu założeń, które mogą nie zostać spełnione i tym samym autor nie udziela jakichkolwiek zapewnień ani gwarancji, iż przedstawione prognozy zostaną wypełnione. Dokument nie stanowi także rekomendacji nabycia akcji Spółki, wyraża jedynie subiektywny pogląd, co do postrzegania ich wartości.

B. Garga

Gorące tematy

Polyslash coraz bliżej ...
Spółka Polyslash złożyła Dokument ...
Ovid Works o krok od ...
Ovid Works złożyła Dokument Informacyjny ...
Infoscan wprowadzi na ...
Infoscan rozpoczyna nowy etap w procesie ...
Cherrypick Games ...
Cherrypick Games, notowany na NewConnect ...
SONKA z przychodami 2,73 ...
SONKA, notowana na NewConnect spółka ...
Robinson Europe ...
Robinson Europe S.A., Spółka notowana na ...

Raporty

Suplementy na NewConnect
Paliwa na NewConnect
Paliwa na NewConnect

W ostatnich dekadach wiele ...

Restauracje na NewConnect
Restauracje na NewConnect

Na rynku NewConnect ...

Producenci gier na NewConnect
Producenci gier na NewConnect

Piętnaście czy dwadzieścia ...

FMCG na NewConnect
FMCG na NewConnect

Czym jest sektor FMCG? Ten ...

Recykling na NewConnect
Recykling na NewConnect

Szeroko pojęty recykling to ...

Nieruchomości na NewConnect
Nieruchomości na NewConnect

Sektor „nieruchomości” na ...

Więcej

Kontakt

 • Strona należy do spółki:
  Financial Web S.A. Nr KRS 0000358027
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 • +48 22 5078899

Partnerzy

Księgarnia Maklerska.pl działa w ramach firmy Epilog. Istnieje w sieci od 1 maja 2007 roku. Zajmuje się sprzedażą książek przede wszystkim o inwestowaniu na giełdzie.