• NCIndex
  • NCIndex30
Wykres indexu
NEWCONNECT - NAJWIĘKSZE OBROTY
WSKAŹNIKI MAKRO
SymbolWartość
Inflacja CPI17.2%
Bezrobocie4.9%
PKB5.5%
Stopa ref.6.5%
WIBOR3M7.18%
logo sponsora
GIEŁDY - ŚWIAT
INDEKSY - POLSKA
TOWARY
  • STAN RYNKU:
  • OBROTY (w tys. zł):
  • WZROSTY:
  • SPADKI:
  • BEZ ZMIAN:

NewConnect24

Elektromont SA. rozszerza działalność o handel węglem i zmienia nazwę na Carbon Group

Spółka Elektromont, dotychczas zajmująca się realizacją instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych, wyznacza nowe kierunki rozwoju. Spółka planuje rozpoczęcie działalności w obszarze obrotu źródłami energii, między innymi węglem kamiennym. W tym celu podjęte zostały kroki zmierzające do realizacji pierwszych kontraktów. Zmianie ulegnie również nazwa Spółki na Carbon Group.

Czytaj więcej...

 

SDS Optic rozpoczęła fazę bezpieczeństwa badań klinicznych mikrosondy inPROBE

SDS Optic S.A. poinformowała o rozpoczęciu Fazy I badań klinicznych mikrosondy światłowodowej. Celem tego etapu badań jest potwierdzenie bezpieczeństwa aplikacji mikrosondy w diagnostyce pacjentów z HER2-dodatnim oraz HER2-ujemym nowotworem piersi.

Czytaj więcej...

Grago po pierwszym półroczu 2022

Spółka DRAGO entertainment wypracowała prawie 4,2 mln zł przychodów netto ze sprzedaży w I półroczu br. To 8-krotny wzrost względem analogicznego okresu roku ubiegłego. Zysk netto od stycznia do czerwca br. wyniósł  0,66 mln zł, EBITDA liczyła 0,46 mln zł. W samym II kwartale przychody osiągnęły wartość ponad 1,9 mln zł vs 0,38 mln zł po II kwartale 2021 r. Wpływ na wypracowane wyniki miała sprzedaż bestsellerowej produkcji Gas Station Simulator. Pierwszy płatny dodatek do gry – Can Touch This – został wydany 25 maja br. Obecnie Studio szykuje się do jesiennych premier dwóch autorskich tytułów: Food Truck Simulator oraz Winter Survival. Jednocześnie spółka przygotowuje się do złożenia Prospektu Emisyjnego do KNF w związku z zamiarem przejścia z NewConnect na Główny Rynek GPW w Warszawie.

Czytaj więcej...

Big Cheese Studio ma umowę z Microsoftem

Big Cheese Studio podpisała z Microsoftem umowę licencyjną, dzięki której Cooking Simulator pojawi się w usłudze Xbox Game Pass. Produkcja od sierpnia 2020 r. dostępna jest w sklepie Xbox Store, co pozwoliło spółce tylko w roku ubiegłym odnotować milion przychodów. Zarząd spółki liczy, że kontynuacja dywersyfikacji kanałów dystrybucji przełoży się na jej przyszłe wyniki finansowe.  

Czytaj więcej...

GAMIVO podsumowuje IH 2022

Spółka GAMIVO podsumowała pierwsze półrocze 2022 roku. Na początku br. Spółka ogłosiła pięć filarów rozwoju, które konsekwentnie realizuje, udoskonalając platformę i jednocześnie zwiększając jej przychodowość. W pierwszym półroczu GAMIVO m.in. wprowadzało kolejne rozwiązania SEO mające na celu zwiększenie ruchu na platformie.

Czytaj więcej...

Reklama AEC

Reklama NEWWEB

Raporty

Suplementy na NewConnect
Paliwa na NewConnect
Paliwa na NewConnect

W ostatnich dekadach wiele ...

Restauracje na NewConnect
Restauracje na NewConnect

Na rynku NewConnect ...

Producenci gier na NewConnect
Producenci gier na NewConnect

Piętnaście czy dwadzieścia ...

FMCG na NewConnect
FMCG na NewConnect

Czym jest sektor FMCG? Ten ...

Recykling na NewConnect
Recykling na NewConnect

Szeroko pojęty recykling to ...

Nieruchomości na NewConnect
Nieruchomości na NewConnect

Sektor „nieruchomości” na ...

Więcej

Kontakt

  • Strona należy do spółki:
    Financial Markets Center Management Sp. z o.o. Nr KRS 0000237621
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Partnerzy

Księgarnia Maklerska.pl działa w ramach firmy Epilog. Istnieje w sieci od 1 maja 2007 roku. Zajmuje się sprzedażą książek przede wszystkim o inwestowaniu na giełdzie.