• NCIndex
 • NCIndex30
Wykres indexu
NEWCONNECT - NAJWIĘKSZE OBROTY
WSKAŹNIKI MAKRO
SymbolWartość
Inflacja CPI2%
Bezrobocie5.9%
PKB5.2%
Stopa ref.1.5%
WIBOR3M1.70%
logo sponsora
GIEŁDY - ŚWIAT
INDEKSY - POLSKA
TOWARY
 • STAN RYNKU:
 • OBROTY (w tys. zł):
 • WZROSTY:
 • SPADKI:
 • BEZ ZMIAN:

NewConnect24

Nextbike podsumowuje 2018

Spółka Nextbike Polska S.A. opublikowała raport finansowy za rok 2018. W omawianym okresie raportowane przychody Grupy wyniosły 61,2 mln PLN (wobec 43,5 mln PLN w 2017), EBITDA 13,9 mln PLN (wobec 15,2 mln PLN) a strata netto -0,3 mln PLN (wobec 4,4 mln PLN zysku na tym poziomie). Dla ułatwienia porównywalności wyników finansowych i analizy trendów Spółka prezentuje dane znormalizowane, uwzględniające równomierną alokację zarówno skumulowanych przychodów, jak i marży ze zrealizowanych dostaw w poszczególnych latach kontraktu (Nextbike Polska zawiera dwa typy umów z jednostkami samorządu terytorialnego: o usługę, w których przychody i marża z kontraktu rozpoznawane są liniowo w okresie kontraktu, oraz o dostawę, gdzie przychody i marża rozpoznawane są w okresie dostawy). Znormalizowane skonsolidowane przychody za 2018 wynoszą 56,3 mln PLN (wobec 38,6 mln PLN w 2017 roku), a znormalizowana skonsolidowana EBITDA 12,4 mln PLN (wobec 13,2 mln PLN rok wcześniej).

Czytaj więcej...

 

Cherrypick Games zrewitalizuje stare tytuły ze swojego portfolio

Cherrypick Games przywróci do życia stare gry ze swojego portfolio. Na mocy licencji, której spółka udzieliła włoskiej firmie Bending Spoons, na rynek trafią wkrótce cztery wybrane tytuły studia, które od długiego czasu nie przynosiły spółce przychodów. Cherrypick Games otrzyma od partnera 110 tys. dolarów.

Czytaj więcej...

Auxilia przedstawia nową politykę dywidendową

Spółka Auxilia S.A. poinformowała o przyjęciu przez Zarząd polityki dywidendowej. Jej głównym założeniem w zakresie rekomendowania WZA wypłaty dywidendy jest realizowanie przez Spółkę wypłat stosownie do wielkości wypracowanego zysku i możliwości finansowych Spółki.

Czytaj więcej...

ABS Investment S.A. będzie rozwijać niepubliczne spółki ze swojego portfela

ABS Investment S.A. planuje kontynuować rozwój niepublicznych spółek portfelowych. Jedna z nich - Zortrax S.A. - zapowiedziała w ostatnim czasie swój debiut na rynku NewConnect.

Czytaj więcej...

Auxilia S.A. przeprowadziła następną transakcję z PHI Wierzytelności

Auxilia S.A. zrealizowała kolejną już transakcję dotyczącą należności z pozyskanych spraw odszkodowawczych o łącznej szacunkowej wartości sięgającej ok. 1 mln zł. Przeprowadzona transakcja z PHI Wierzytelności S.A. jest następstwem podpisanej w grudniu 2018 r. umowy ramowej pomiędzy podmiotami.

Czytaj więcej...

Raporty

Suplementy na NewConnect
Paliwa na NewConnect
Paliwa na NewConnect

W ostatnich dekadach wiele ...

Restauracje na NewConnect
Restauracje na NewConnect

Na rynku NewConnect ...

Producenci gier na NewConnect
Producenci gier na NewConnect

Piętnaście czy dwadzieścia ...

FMCG na NewConnect
FMCG na NewConnect

Czym jest sektor FMCG? Ten ...

Recykling na NewConnect
Recykling na NewConnect

Szeroko pojęty recykling to ...

Nieruchomości na NewConnect
Nieruchomości na NewConnect

Sektor „nieruchomości” na ...

Więcej

Kontakt

 • Strona należy do spółki:
  Financial Web S.A. Nr KRS 0000358027
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 • +48 22 5078899

Partnerzy

Księgarnia Maklerska.pl działa w ramach firmy Epilog. Istnieje w sieci od 1 maja 2007 roku. Zajmuje się sprzedażą książek przede wszystkim o inwestowaniu na giełdzie.