• NCIndex
  • NCIndex30
Wykres indexu
NEWCONNECT - NAJWIĘKSZE OBROTY
WSKAŹNIKI MAKRO
SymbolWartość
Inflacja CPI13.9%
Bezrobocie5.4%
PKB7.3%
Stopa ref.4.5%
WIBOR3M5.95%
logo sponsora
GIEŁDY - ŚWIAT
INDEKSY - POLSKA
TOWARY
  • STAN RYNKU:
  • OBROTY (w tys. zł):
  • WZROSTY:
  • SPADKI:
  • BEZ ZMIAN:

NewConnect24

Nowa emisja akcji studia gamingowego Illusion Ray SA

Studio Illusion Ray SA rozpoczęło 14 czerwca publiczną emisję akcji o wartości 718 tys. zł, na platformie Navigator Crowd. Emisja przeznaczona jest na realizację dwóch celów. Pierwszy to wydanie gry „The Beast Inside” na konsole starej jak i nowej generacji. Tytuł został stworzony przez prezesa Spółki, Łukasza Smagę wraz z obecnym zespołem Illusion Ray w 2019 roku, stając się hitem wydawniczym oraz zdobywając szereg nagród branżowych m.in. nagrodę The Webby Awards nazywaną „Internetowym Oscarem”.

Czytaj więcej...

 

Creotech Instruments startuje z zapisami w ramach Oferty publicznej

Spółka Creotech Instruments zaktualizowała harmonogram publicznej Oferty Nowych Akcji. Zgodnie z aktualizacją, zapisy dla Inwestorów Detalicznych (TID) ruszą 12 maja br. i potrwają do 23 maja br. Wcześniej, do 11 maja br., spółka poinformuje o ustaleniu ceny maksymalnej. Rozpoczęcie procesu budowania Księgi Popytu dla Inwestorów Instytucjonalnych zaplanowano na 18 maja br. Ustalenie Ceny Emisyjnej przewidziano na 24 maja br. Zapisy w TII zaplanowano na dni 25 – 27 maja br. Pozyskane środki zostaną przeznaczone m.in. na ukończenie kluczowych projektów R&D oraz zwiększenie zdolności produkcyjnej i sprzedażowej. Spółka zamierza ubiegać się o przeniesienie notowań akcji z NewConnect na rynek regulowany GPW jeszcze w tym półroczu.

Czytaj więcej...

EKIPA HOLDING coraz bliżej debiutu na NewConnect

Beskidzkie Biuro Inwestycyjne S.A. ma zgodę akcjonariuszy na połączenie z EKIPA HOLDING. Jest to kolejny krok w drodze spółki na NewConnect. Ponadto spółka podała też po raz pierwszy wyniki finansowe za 2021 rok. Grupa kapitałowa osiągnęła w 2021 r. 9,6 mln zł zysku netto przy przychodach sięgających 45,9 mln zł.

Czytaj więcej...

DRAGO entertainment ogłasza datę premiery Food Truck Simulator

Food Truck Simulator – spółki DRAGO entertainment trafi do sprzedaży 14 września br. . Food Truck Simulator to projekt, który pozwoli na rozwijanie własnego biznesu gastronomicznego, jak również rozbudowę i naprawę własnego food trucka. Wydawcą tytułu na PC jest Movie Games. To nie koniec tegorocznych nowości od krakowskiej spółki. Już 11 maja br. na rynek trafi pierwsze płatne DLC do Gas Station Simulator „Can Touch This’’.

Czytaj więcej...

Neutrino Geology pracuje nad rentgenem skorupy ziemskiej

Neutrino Geology SA finalizuje projekt konstrukcji detektora geo-neutrin. Urządzenie, budowane pod nadzorem i w oparciu o patenty światowej sławy fizyka dra Andrzeja K. Drukiera, pozwoli na stworzenie trójwymiarowej mapy złóż surowców na lądzie oraz pod wodą. Naukowcy są zgodni, iż powodzenie badań zrewolucjonizuje sektor wydobywczy, znacząco obniżając koszty i czas poszukiwań nowych złóż. Spółka, na czele której stoi dr inż. Waldemar Maj, otrzymała na ten cel 9,8 mln zł z NCBiR, 2 mln zł przekazali prywatni inwestorzy, a kolejne fundusze planuje pozyskać w ramach crowdinvestingu. Emisja o wartości 1,2 mln zł wystartuje w maju br. na platformie Navigator Crowd. Po zakończeniu emisji debiut na NewConnect w 2024 roku.

Czytaj więcej...

Reklama AEC

Raporty

Suplementy na NewConnect
Paliwa na NewConnect
Paliwa na NewConnect

W ostatnich dekadach wiele ...

Restauracje na NewConnect
Restauracje na NewConnect

Na rynku NewConnect ...

Producenci gier na NewConnect
Producenci gier na NewConnect

Piętnaście czy dwadzieścia ...

FMCG na NewConnect
FMCG na NewConnect

Czym jest sektor FMCG? Ten ...

Recykling na NewConnect
Recykling na NewConnect

Szeroko pojęty recykling to ...

Nieruchomości na NewConnect
Nieruchomości na NewConnect

Sektor „nieruchomości” na ...

Więcej

Kontakt

  • Strona należy do spółki:
    Media Platform Sp. z o.o. Nr KRS 0000489451
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Partnerzy

Księgarnia Maklerska.pl działa w ramach firmy Epilog. Istnieje w sieci od 1 maja 2007 roku. Zajmuje się sprzedażą książek przede wszystkim o inwestowaniu na giełdzie.