• NCIndex
  • NCIndex30
Wykres indexu
NEWCONNECT - NAJWIĘKSZE OBROTY
WSKAŹNIKI MAKRO
SymbolWartość
Inflacja CPI16.6%
Bezrobocie5.0%
PKB1.4%
Stopa ref.5.75%
WIBOR3M5.86%
logo sponsora
GIEŁDY - ŚWIAT
INDEKSY - POLSKA
TOWARY
  • STAN RYNKU:
  • OBROTY (w tys. zł):
  • WZROSTY:
  • SPADKI:
  • BEZ ZMIAN:

Artykuły

Kariera

Redaktor - praktyka

Zakres obowiązków:

  • bieżący kontakt z Klientami firmy;
  • pisanie i redagowanie tekstów o tematyce finansowej;
  • pozyskiwanie materiałów od partnerów firmy;
  • przygotowywanie polskiej wersji produktów z zachowaniem ustalonego poziomu merytorycznego oraz ustalonego layout'u;
  • organizacja i nadzór współpracy z autorami tekstów, redaktorami, korektorami, tłumaczami, grafikami (zlecanie/odbiór tekstów, zdjęć, ilustracji, projektów reklamowych, kontrola merytoryczna i jakościowa);
  • opracowywanie konkursów dla czytelników;
  • odpowiedzialność za terminowe i kompleksowe przygotowanie materiałów do opublikowania na stronach portalu;
  • stała współpraca z pozostałymi pracownikami firmy.

Oferujemy:

  • ciekawą, odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • dużą samodzielność w realizacji zadań;
  • możliwość zdobycia doświadczeń i podniesienia kwalifikacji zawodowych.

Szukamy osoby:

  • energicznej, dobrze zorganizowanej i odpowiedzialnej, posiadającej ogólną znajomość rynku finansowego (giełda, forex, gospodarka);
  • doskonale znającej język polski oraz potrafiącej pisać i redagować teksty;
  • dobrze znającej język angielski (kontakt z licencjodawcami, tłumaczenie tekstów);
  • wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów;
  • doświadczenie w kontakcie z Klientem;
  • znajomość obsługi narzędzi pakietu Office;
  • samodzielność w działaniu;
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów;
  • umiejętności pracy w zespole.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w portalu internetowym lub w wydawnictwie prasowym;
  • znającej procesy wydawnicze i specyfikę pracy w redakcji.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy Financial Web S.A. z siedzibą w Warszawie w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poz. Zm.) Przyjmuje do wiadomości, że przysługuje mi prawo do wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

Jacek Jarosz

Reklama AEC

Reklama NEWWEB

Kontakt

  • Strona należy do spółki:
    Financial Markets Center Management Sp. z o.o. Nr KRS 0000237621

Partnerzy

Księgarnia Maklerska.pl działa w ramach firmy Epilog. Istnieje w sieci od 1 maja 2007 roku. Zajmuje się sprzedażą książek przede wszystkim o inwestowaniu na giełdzie.