• NCIndex
  • NCIndex30
Wykres indexu
NEWCONNECT - NAJWIĘKSZE OBROTY
WSKAŹNIKI MAKRO
SymbolWartość
Inflacja CPI16.6%
Bezrobocie5.0%
PKB1.4%
Stopa ref.5.75%
WIBOR3M5.86%
logo sponsora
GIEŁDY - ŚWIAT
INDEKSY - POLSKA
TOWARY
  • STAN RYNKU:
  • OBROTY (w tys. zł):
  • WZROSTY:
  • SPADKI:
  • BEZ ZMIAN:

Zbliżające się debiuty

Statuetka Vivene

Rynek NewConnect to platforma stworzona głównie z myślą o młodych oraz innowacyjnych przedsiębiorstwach. Kto w tym roku wybiera się na "mały parkiet"?

Nazwa Spółki Przedmiot działalności Planowana data debiutu
AEOLUS Pharmaceuticals

Biotechnologiczna spółka, która jest w trakcie zaawansowanych prac nad lekiem AEOL 10150, którego zastosowaniem ma być przeciwdziałanie zmianom płucnym po silnym napromieniowaniu i zwiększanie efektywności leczenia onkologicznego we współdziałaniu z radio- i chemioterapią.

-
Airway Medix   2014 r.
Arete Media Group S.A.

Przedmiotem działalności kandydata do upublicznienia są usługi wydawnicze na terenie Dolnego Śląska oraz usługi świadczone w ramach public relations. Usługi świadczone w ramach public relations to przede wszystkim organizacje eventów, wystaw, kongresów i targów, a także różnego rodzaju szkoleń branżowych oraz redagowanie artykułów na zlecenie klienta wraz z ich dystrybucją do mediów.

planowany termin debiutu minął
Biokomp Sp. z o.o. Spółka działa na rynku ochrony i oczyszczania środowiska, głównie oczyszczania i przetwarzania odpadów ściekowych. Posiada również innowacyjną technologię zagospodarowania oraz oczyszczania odpadów, jakie powstają m.in. w oczyszczalniach ścieków. -
Bio Planet S.A. Spółka w swej ofercie posiada ponad 1600 produktów, które umożliwiają kompleksowe zaopatrzenie każdego odbiorcy, który oferuje bio żywność. -
BlazeFund Inc. BlazeFund oferuje własną technologiczną platformę tradingową, przy pomocy której istnieje możliwość inwestycji (nawet niewielkich środków) w poszczególne sparametryzowane projekty o nadanym ratingu. planowany termin debiutu minął
Browar Miejski Bielsko - Biała

Browar restauracyjny, który wytwarza i waży na miejscu piwo (cały proces mogą zobaczyć klienci) pod własną marką o nazwie Bielitzer.

-
BVT Sp. z o.o.

Działalność podmiotu jest skierowana na sektor windykacji należności masowych

-
Celma S.A.

Celma S.A. to zakłady elektromaszynowe, oferujące różnego rodzaju urządzenia przydatne budowlańcom, rzemieślnikom, robotnikom i majsterkowiczom. Są to m.in. wiertarki, frezarki, szlifierki, strugarki i młoty.

Pierwsza połowa 2013 r.
Chemwik S.A.

Spółka oferuje prace badawczo-rozwojowe oraz usługi konsultingowe i techniczne w dziedzinie technologii i inżynierii chemicznej. Zajmuje się także opracowywaniem i doskonaleniem procesów chemicznych, a także wykonywaniem analiz chemicznych i fizykochemicznych.

planowany termin debiutu minął
Chmielnicki Młyn Przedsiębiorstwo rolnicze z zachodniej Ukrainy, zajmujące się produkcją, przetwórstwem, przechowywaniem i handlem zbożem i mąką -
Clean Energy Venture S.A. Firma dewelopersko - inwestycyjna, która ukierunkowuje swoje inwestycje m.in. w rozwój wysoce rentownych projektów farm wiatrowych i fotowoltaicznych. -
Comeco S.A.

Działalność handlowa

planowany termin debiutu minął
Corelens S.A.

Spółka oferuje produkty wykorzystywane przy leczeniu zaćmy.

2015 r.
Dental Nanotechnology S.A.

Spółka, nastawiona jest na realizację różnorodnych programów z zakresu szeroko rozumianej nowoczesnej Stomatologii. W ramach swojej działalności rozwija sieć gabinetów licencyjnych DCL. Rozpoczęła też program budowy klinik własnych

-
Eco-Space S.A.

Podstawą działalności jest sprzedaż środków czystości, chemii profesjonalnej i gospodarczej, ręczników papierowych, innych papierów higienicznych oraz akcesoria łazienkowe (dozowniki, stojaki).

-
Eko Elektrownie

Spółka skupia się na produkcji oraz sprzedaży energii elektrycznej uzyskanej za pomocą Małych Elektrowni Wodnych, Farm Wiatrowych, Biogazowni oraz uzyskanej poprzez Kolektory Słoneczne.

-
Eko-Energia

Spółka należy do grupy przedsiębiorstw, działających w segmencie ekologii i ochrony środowiska.

-
ERP Mobile Sp. z o.o.

Emitent jest operatorem serwisu internetowego mKsięgowa, który oferuje narzędzia do prowadzenia ksiąg rachunkowych online.

Trwają przygotowania do rozpoczęcia oferty prywatnej akcji
Eurogold S.A.

Spółka specjalizuje się w udzielaniu szybkich pożyczek gotówkowych

-
Everybody S.A.

Klub fitness i siłownia

trwają przygotowania do złożenia wniosku o wprowadzenie
Excellence S.A.

Excellence S.A. to producent syropów, napojów, wód funkcjonalnych, a także suplementów diety.

wrzesień 2014 r.
Fabryka Zespołów

Emitent prowadzi platformę wymiany informacji pomiędzy wykonawcami a branżą muzyczną.

-
Fish Project S.A.

Emitent działa w branży przetwórstwa rybnego. Oferta Spółki obejmuje produkcję m.in. marynat i salinat śledziowych oraz marynat gorących. Ponadto Fish Project zajmuje się przetwarzaniem i konserwowaniem ryb, skorupiaków i mięczaków.

planowana data debiutu minęła
Focus Contact Center S.A.

Call Center, które specjalizuje się w kompleksowym wykonywaniu usług telemarketingowych.

-
Freight Car Energy Group

Dostawca produktów i technologii dla branży towarowego transportu kolejowego

I kwartał 2014 r.
Gastel Prefabrykacja S.A.

Gastel Prefabrykacja S.A. trudni się produkcją wież strunobetonowych wysokich, żerdzi energetycznych wirowanych oraz prefabrykatów żelbetonowych oraz żelbetowych i aluminiowych kontenerów telekomunikacyjnych, energetycznych, socjalnych i biurowych.

planowany termin debiutu minął
Gaudi Management S.A.

Inwestycje private equity

-
Gekoplast S.A.

Producent płyt komórkowych z polipropylenu

2014/2015
Global Audit and Finance S.A.

Specjalistyczna i kompleksowa obsługa podmiotów korporacyjnych w zakresie doradztwa finansowego – analiza oraz audyt bieżącej sytuacji firmy.

-
GlobeCom S.A.

Spółka działa w branży telekomunikacyjnej. Specjalizuje się w tworzeniu indywidualnych rozwiązań telekomunikacyjnych w oparciu o technologie Microsoft oraz własne platformy telekomunikacyjne.

firma przygotowywana do rozpoczęcia oferty prywatnej akcji
Goal.pl

Firma prowadzi portal internetowy poświęcony piłce nożnej.

2013 rok
Green Capital City

Firma to fundusz, który obecnie zarządza operatorem taksówek pod nazwą Eco Car. Taksówkę można zamówić zarówno przez Internet lub telefon (w tym SMS).

planowany termin debiutu minął
Grupa Produkcyjna Adrenalina S.A.

Obsługa produkcyjna wszelkiego rodzaju wydarzeń promocyjnych. W ofercie znajdują się takie usługi jak PR i relacje inwestorskie, eventy firmowe, imprezy plenerowe, pozyskiwanie środków na cele artystyczne czy management artystyczny.

planowany termin debiutu minął
iFusion S.A.

Spółka specjalizuje się w dostarczaniu zintegrowanej komunikacji dostępnej za pośrednictwem Internetu.

-
Incitari S.A.

Podmiot zajmuje się handlem hurtowym bielizną.

-
Inpingo S.A.

Firma specjalizuje się w zakresie wprowadzania nowych technologii i oprogramowania na rynek wydawniczy, jak również dla szeroko pojętego biznesu i instytucji.

firma przygotowywana do rozpoczęcia oferty prywatnej akcji
Investeko S.A.

Spółka realizuje usługi z zakresu ochrony środowiska, projektowania, a także dziedzin powiązanych

2014 r.
Iplex S.A. Właściciel internetowego serwisu filmowego iplex.pl. -
IQ Pharma S.A. Spółka działa w branży farmaceutycznej (systemy eCRF, badania kliniczne, programy badawcze i interaktywny marketing) planowany termin debiutu minął
IQ Publishing Spółka działa na rynku rozrywki elektronicznej specjalizując się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań dla graczy. -
JWW Invest S.A. Spółka działa na rynku usług montażowych w energetyce. -
Koher S.A.

Producent rozwiązań technologicznych związanych z zarządzaniem, bezpieczeństwem oraz sterowaniem dla małych obiektów budowlanych i dużych kompleksów biurowych.

-
Koksztys S.A.

Działalność spółki skupia się w trzech obszarach – reprezentacji Klientów przed sądami i organami administracyjnymi, negocjacji z dłużnikami (dochodzenie roszczeń), a także świadczenia usług w zakresie dostarczania informacji gospodarczej.

-
Kwiatoteka

Firma prowadzi serwis internetowy zajmujący się sprzedażą przesyłek kwiatowych za pośrednictwem Internetu oraz kwiaciarni stacjonarnych.

-
LeadBullet S.A.

Podmiot działający w obrębie content marketingu i reklamy natywnej

pierwszy kwartał 2014 r.
Loconi Intermodal S.A.

Spółka działa jako klasyczny operator intermodalny

trzeci kwartał 2014 r.
Magic Brands

Firma zajmująca się produkcją i dystrybucją żelków oraz napojów dla dzieci.

planowany termin debiutu minął
Masterform S.A.

Przedmiotem działalności Masterform jest obróbka części maszyn i urządzeń z zastosowaniem komputerowego sterowania urządzeniami numerycznymi (CNC). Technologia ta pozwala na „precyzyjne wykonanie w sposób powtarzalny często bardzo złożonych kształtów”.

planowany termin debiutu minął
MaxCom S.A.

MaxCom oferuje m.in. radiotelefony, baby-monitory, nawigacje GPS oraz telefony stacjonarne (przewodowe i bezprzewodowe) i komórkowe.

-
Mazuria Sport S.A.

Potencjalny debiutant jest wyłącznym dystrybutorem innowacyjnych, całorocznych narciarskich stoków zjazdowych Gornostay, przeznaczonych do montażu w obiektach sportowych, rekreacyjnych i handlowych.

luty 2014 r.
Me & My Friends

Spółka działa w obszarze kreacji interaktywnych oraz aplikacji mobilnych. Świadczy usługi kreacji wizerunku marki, w ramach kompleksowego tworzenia kampanii marketingowych.

-
Med - Galicja S.A.

Firma trudni się importem i dystrybucją produktów medycznych na terenie Polski.

-
MediSword Plus S.A.

Działalność w obszarze sportu, rekreacji, hotelarstwa i organizacji imprez.

-
MEW Romania S.A.

Podmiot zależny od notowanej na NewConnect MEW S.A.

planowany termin debiutu minął
MikroKasa S.A.

Firma trudni się udzielaniem gotówkowych pożyczek konsumenckich w wysokości do 5 tys. zł.

-
Multiserwis i Wikana Nieruchomości Zielone Tarasy

Oba podmioty wchodzą w skład grupy kapitałowej notowanej an rynku GPW - Wikany S.A. Działalność Multiserwis polega na prowadzeniu sklepów i salonów obuwniczych takich marek jak CCC oraz BOTI, w ramach umowy franczyzowej z NG2 S.A. Drugi podmiot, który wkrótce chce pojawić się na „małej giełdzie” najprawdopodobniej stworzy portfel biogazowni metanowych, które wytwarzają energię elektryczną i cieplną w oparciu o surowce pochodzenia rolniczego i materiały odpadowe z przemysłu spożywczego.

planowany termin debiutu minął
MyFinanse S.A.

Doradztwo finansowe z zakresu produktów kredytowych i usług finansowych.

-
Nutri Pharmax S.A.

Produkcja innowacyjnych preparatów biotechnologicznych o wysokiej przyswajalności

planowany termin debiutu minął
Nutricion Center S.A.

Działania firmy skupiają się na handlu suplementami oraz doradztwie w kwestiach żywienia i suplementacji osób aktywnych oraz sportowców.

-
Odlewnia Żeliwa Wulkan S.A.

Producent wyrobów z żeliwa szarego. Produkuje odlewy z żeliwa szarego i ciągliwego czarnego na potrzeby przemysłu budowlanego, motoryzacyjnego i maszynowego

-
OS3 Group S.A.

Działalność spółek z Grupy skupia się w obszarach doradztwa strategicznego, marketingu, mediów oraz informatyki, poprzez tworzenie komplementarnych ofert dla klientów.

-
Present24 S.A.

Spółka sprzedaje produkty z wygrawerowaną treścią przez internet

2015 r.
Prolink

Firma działa w branży reklamy internetowej, w segmencie marketingu efektywnościowego, search engine marketingu oraz reklamy display.

-
Proteon Pharmaceuticals S.A.

Od 2009 Proteon Pharmaceuticals prowadzi technologiczne projekty mające na celu rozwój nowej generacji leków przeciwbakteryjnych na podstawie bakteriofagów, mających zastosowanie w medycynie weterynaryjnej.

-
Quadrillion S.A.

Handel dziełami sztuki, współpracując z artystami i kolekcjonerami.

planowany termin debiutu minął
Semi Serwis S.A. Podstawowym przedmiotem działalności Semi Serwis SA są usługi remontowe, modernizacyjne kotłów parowych i wodnych oraz montaż urządzeń energetycznych, instalacji odsiarczania spalin, elektrofiltrów, instalacji przemysłowych i rurociągów. -
SferaNET Firma oferuje klientom indywidualnym usługi Internetu i telefonii stacjonarnej, a dla partnerów biznesowych w swojej ofercie posiada również usługi transmisji danych, hosting oraz kolokację (umieszczenie serwera należącego do klienta w centrum operacyjnym SferaNet), a także video monitoring (system dzięki któremu możliwy jest wgląd do każdego miejsca na ziemi, gdzie tylko dostępny jest Internet). planowany termin debiutu minął
Solar - Energy S.A. Producent modułów fotowoltaicznych z cienkich ogniw krzemowych o wysokiej sprawności, -
Talents Group Holding S.A.

Grupa oferuje usługi w zakresie szeroko rozumianego konsultingu HR, ze szczególnym uwzględnieniem badań psychonometrycznych i konsultingu związanego z zastosowaniem psychometrii w strukturze organizacyjnej klienta

W toku są przygotowania do rozpoczęcia oferty prywatnej akcji
Thomas Lowerton AB

Świadczenie usług z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii, protetyki stomatologicznej i chirurgii periodontologicznej.

-
TNN Finance S.A.

Emitent to właściciel serwisu KantorOnline.

trwają przygotowania do złożenia wniosku o wprowadzenie
Tokol S.A.

W ofercie Tokol S.A. znajdują się m.in.: świece, podgrzewacze, wszelkiego rodzaju znicze jak również granulaty niezbędne do produkcji tego typu produktów.

planowany termin debiutu minął
Telewizja Niezależna S.A.

TV Republika to kanał telewizyjny o profilu publicystyczno – informacyjnym, nadający 24 godziny na dobę. Spółka posiada koncesję na nadawanie programu telewizyjnego (tę wydaje Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji) od kwietnia tego roku.

2014 rok
T-Bull Sp. z o.o.

Firma działa w segmencie nowych technologii i specjalizuje się w tworzeniu gier oraz aplikacji na urządzenia mobilne

-
Wand Dental Inc.

Spółka oferuje innowacyjne produkty do gabinetów stomatologicznych.

-
WDH S.A.

Działalność poligraficzna - etykiety samoprzylepne.

-
Wikana Bioernergia

Spółka trudni się wytwarzaniem energii elektrycznej

II połowa 2015 roku
Windykacja PL Sp. z o.o.

Spółka trudni się windykacją listowną i terenową pakietów należności masowych

-
Wirtuale.pl S.A.

Emitent doradza firmom, w jaki sposób mogą wykorzystać wielkie możliwości sieci internetowej do zdobycia nowych klientów i zwiększenia zysków.

-
WZSAM S.A.

Emitent zapewnia profesjonalne systemy wsparcia działań biznesowych na rynku transportu.

-
Zakłady Mięsne Mysław S.A.

Emitent trudni się produkcją wyrobów mięsnych

-
Zmień Taryfę Sp. z o.o.

Właściciel porównywarki mediów on-line

początek 2015 r.
Żywieckie Kopalnie Kruszyw

Spółka zajmuje się wydobyciem i przerobem kamienia naturalnego.

-

Jacek Jarosz

Reklama AEC

Reklama NEWWEB

Kontakt

  • Strona należy do spółki:
    Financial Markets Center Management Sp. z o.o. Nr KRS 0000237621
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Partnerzy

Księgarnia Maklerska.pl działa w ramach firmy Epilog. Istnieje w sieci od 1 maja 2007 roku. Zajmuje się sprzedażą książek przede wszystkim o inwestowaniu na giełdzie.