• NCIndex
  • NCIndex30
Wykres indexu
NEWCONNECT - NAJWIĘKSZE OBROTY
WSKAŹNIKI MAKRO
SymbolWartość
Inflacja CPI16.6%
Bezrobocie5.0%
PKB1.4%
Stopa ref.5.75%
WIBOR3M5.86%
logo sponsora
GIEŁDY - ŚWIAT
INDEKSY - POLSKA
TOWARY
  • STAN RYNKU:
  • OBROTY (w tys. zł):
  • WZROSTY:
  • SPADKI:
  • BEZ ZMIAN:

Setanta, All in! Games i nowa gra

Setanta S.A., Spółka notowana na Głównym Rynku GPW w Warszawie, otrzymała informację od spółki ALL IN! GAMES Sp. z o.o., z którą jest w trakcie połączenia, że w dniu 3 grudnia 2019 r. do sprzedaży zostanie wprowadzona gra pt. „Tools Up!”, której wydawcą jest ALL IN! GAMES. Gra trafi do sprzedaży jednocześnie na platformy PC (Steam), XBOX ONE, Sony Playstation 4 oraz Nintendo Switch.

ALL IN! GAMES Sp. z o.o. - spółka, z którą Setanta S.A. jest w trakcie procedury połączeniowej - przekazała Emitentowi informację, iż w dniu 3 grudnia 2019 r. do sprzedaży wprowadzona zostanie gra pt. „Tools Up!”, której wydawcą jest ALL IN! GAMES. Gra w tym dniu będzie dostępna na następujących platformach: PC (Steam), XBOX ONE, Sony Playstation 4 oraz Nintendo Switch. Cena gry dla użytkownika wynosić będzie 19.99 USD. Sprzedaż tej gry będzie miała istotny wpływ na rozwój i strategię działania Emitenta oraz na jego wyniki finansowe.

„Producent gry „Tools Up!” - The Knights Of Unity - włożył niesamowitą ilość pracy i wysiłku by stworzyć produkt idealnie wpisujący się w świąteczny klimat wspólnej zabawy oraz spędzania czasu z rodziną i znajomymi. Jesteśmy przekonani, że ta mieszanka zostanie pozytywnie przyjęta przez rynek, a sprzedaż pozytywnie zaskoczy wszystkie osoby obserwujące nasze działania.” - ocenia Piotr Żygadło, Dyrektor Operacyjny Wydawnictwa ALL IN! GAMES.

ALL IN! GAMES poinformowało również w tym tygodniu Emitenta o zawarciu umowy o współpracy z Apogee Software Ltd (znana pod firmą 3D Realms) i Slipgate Ironworks ApS. Na mocy zawartej umowy ALL IN! GAMES, 3D Realms oraz Slipgate dołączą do produkcji, dystrybucji i działań marketingowych związanych z grą „Ghostrunner”, która realizowana jest przez notowaną na rynku NewConnect spółkę One More Level S.A. Zgodnie z ustaleniami działania nad cyberpunkową grą akcji „Ghostrunner” będą odbywały się w ten sposób, że One More Level i Slipgate Ironworks będą pracować jako producent, a ALL IN! GAMES i 3D Realms będą realizować dystrybucję i prowadzić marketing. ALL IN! GAMES jest wydawcą gry „Ghostrunner”, która zadebiutuje na Xbox One, PS4 i PC w 2020 roku.

Setanta S.A. wraz ze spółką ALL IN! GAMES Sp. z o.o. uzgodniła i podpisała we wrześniu 2019 r. Plan Połączenia Spółek. Połączenie nastąpi poprzez przeniesienie całego majątku ALL IN! GAMES Sp. z o.o. jako spółki przejmowanej na Setanta S.A. jako spółki przejmującej w zamian za akcje, które spółka przejmująca wydaje wspólnikom spółki przejmowanej. Wartość obu podmiotów została ustalona przez niezależnego biegłego rewidenta i zgodnie z otrzymanymi wycenami została oszacowana na kwotę 331.527.109,54 zł w przypadku ALL IN! GAMES Sp. z o.o. oraz na kwotę 9.693.450,00 zł w przypadku Setanta S.A. W wyniku połączenia spółek Emitent dokona podwyższenia kapitału zakładowego o kwotę 3.016.000,00 zł w drodze emisji 30.160.000 akcji serii G po cenie emisyjnej wynoszącej 10,00 zł za 1 akcję.

ALL IN! GAMES Sp. z o.o. to wydawnictwo różnorodnych gier przeznaczonych na konsole i komputery osobiste, które dotychczas pozyskało 16 tytułów tworzonych przez znanych polskich i zagranicznych developerów. Najważniejsze studia developerskie, z którymi obecnie współpracuje wydawnictwo ALL IN! GAMES to m.in.: The Knights of Unity, Polyamorous, Destructive Creations, One More Level, Intermarum, Black Sail Games, Dreamplant, Ovid Works oraz Fort Triumph Ltd. (studio z Izraela).

W pierwszej fazie po dokonaniu połączenia Spółka będzie funkcjonowała w jednym podmiocie o nazwie ALL IN! GAMES S.A., w którym będzie prowadzona działalność zgodnie z przyjętymi założeniami. ALL IN! GAMES S.A. będzie prowadziła działalność w branży gier komputerowych jako wydawnictwo różnorodnych projektów przeznaczonych na konsole oraz komputery osobiste.

Setanta S.A. zadebiutowała na Głównym Rynku GPW w styczniu 2017 r., przechodząc na niego z rynku NewConnect, na którym była notowana od stycznia 2013 r.

Adam Witczak

Reklama AEC

Reklama NEWWEB

Gorące tematy

Drago wprowadza nowości ...
DRAGO entertainment aktualizuje demo Food ...
JR HOLDING pozyskuje 24 ...
Spółka JR HOLDING ASI poinformowała o ...
SDS Optic S.A. zakończył ...
SDS Optic S.A. zakończyła I Etap badań ...
JR Holding angażuje się ...
Rozwijane od kilku lat przez Kubę ...
MONITI, aplikacja do ...
Najnowsza inwestycja JR Holding to ...
Współprace stymulują ...
Spółka GAMIVO w 2022 roku postawiła m.in. ...

Raporty

Suplementy na NewConnect
Paliwa na NewConnect
Paliwa na NewConnect

W ostatnich dekadach wiele ...

Restauracje na NewConnect
Restauracje na NewConnect

Na rynku NewConnect ...

Producenci gier na NewConnect
Producenci gier na NewConnect

Piętnaście czy dwadzieścia ...

FMCG na NewConnect
FMCG na NewConnect

Czym jest sektor FMCG? Ten ...

Recykling na NewConnect
Recykling na NewConnect

Szeroko pojęty recykling to ...

Nieruchomości na NewConnect
Nieruchomości na NewConnect

Sektor „nieruchomości” na ...

Więcej

Kontakt

  • Strona należy do spółki:
    Financial Markets Center Management Sp. z o.o. Nr KRS 0000237621
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Partnerzy

Księgarnia Maklerska.pl działa w ramach firmy Epilog. Istnieje w sieci od 1 maja 2007 roku. Zajmuje się sprzedażą książek przede wszystkim o inwestowaniu na giełdzie.