• NCIndex
  • NCIndex30
Wykres indexu
NEWCONNECT - NAJWIĘKSZE OBROTY
WSKAŹNIKI MAKRO
SymbolWartość
Inflacja CPI16.6%
Bezrobocie5.0%
PKB1.4%
Stopa ref.5.75%
WIBOR3M5.86%
logo sponsora
GIEŁDY - ŚWIAT
INDEKSY - POLSKA
TOWARY
  • STAN RYNKU:
  • OBROTY (w tys. zł):
  • WZROSTY:
  • SPADKI:
  • BEZ ZMIAN:

ECC Games w przyszłym tygodniu zadebiutuje na NewConnect

Spółka ECC GAMES S.A. zadebiutuje na warszawskim  parkiecie 12 lutego 2019 roku. 28 stycznia 2019 roku Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie podjął decyzję w sprawie wprowadzenia do obrotu akcji spółki.

ECC GAMES to zespół deweloperów, grafików i projektantów, który swoją pasję do motoryzacji i gier wideo przenosi na produkcję DRIFT19, pierwszego tak realistycznego symulatora kierowcy driftowego – specjalisty od jazdy w kontrolowanym poślizgu.

DRIFT19 odda jak najwierniej wszystkie aspekty związane z dyscypliną sportu jaką jest drifting. Gracze będą kupować, a następnie modyfikować swoje samochody w wirtualnym garażu, aby przygotować je do startów w zawodach. W grze znajdą się wiernie odwzorowane licencjonowane tory driftowe, w tym legendarne japońskie trasy EBISU Circuit. Twórcy DRIFT19 jako pierwsi na świecie uzyskali licencję na wszystkie trasy należące do tego kompleksu. Deweloperzy z ECC GAMES przenieśli je do gry z wykorzystaniem zaawansowanej techniki skanowania 3D.

Aby zagwarantować jak największy realizm swojej produkcji, studio ściśle współpracuje z Pawłem Groszem, profesjonalnym kierowcą driftowym z zespołu Drift Patriot, wicemistrzem serii Drift Open z 2017 roku.

Premiera gry planowana jest na połowę 2019 roku, ale już tym momencie zgromadziła ponad 55 tys. fanów na fanpage’u DRIFT19 na Facebooku, a każda informacja o grze spotyka się z pozytywnymi reakcjami tysięcy osób oraz setkami komentarzy. DRIFT19 znajduje się wśród najbardziej oczekiwanych gier w serwisie Steam. Oprócz komputerów osobistych, tytuł trafi też na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One.

DRIFT19 nie jest jedyną produkcją, nad którą pracuje ECC GAMES. Po wielkim sukcesie gry Car Mechanic Simulator 18 na systemy Android i iOS, która została pobrana ponad
12 milionów razy, firma pracuje nad kolejną mobilną odsłoną popularnego cyklu poświęconemu renowacji samochodów. Za to już 15 lutego 2019 roku, swoją premierę będzie mieć opracowany przez ECC GAMES Car Mechanic Simulator dla konsoli Nintendo Switch.

ECC GAMES podjęło również współpracę z Ultimate Games S.A., której wynikiem będzie nowa mobilna wersja hitu sprzedażowego Ultimate Fishing Simulator. Rozwinięcie i ulepszenie rozgrywki z podstawowej edycji gry oraz zastosowanie sprawdzonych w Car Mechanic Simulator 18 metod monetyzacji, umożliwi w pełni wykorzystanie potencjału tytułu. Prace nad grą są na bardzo zaawansowanym etapie, w najbliższym okresie planowane jest rozpoczęcie testów „Soft launch” w wybranych krajach w celu finalnej optymalizacji monetyzacji gry.

Redakcja

Reklama AEC

Reklama NEWWEB

Gorące tematy

Drago wprowadza nowości ...
DRAGO entertainment aktualizuje demo Food ...
JR HOLDING pozyskuje 24 ...
Spółka JR HOLDING ASI poinformowała o ...
SDS Optic S.A. zakończył ...
SDS Optic S.A. zakończyła I Etap badań ...
JR Holding angażuje się ...
Rozwijane od kilku lat przez Kubę ...
MONITI, aplikacja do ...
Najnowsza inwestycja JR Holding to ...
Współprace stymulują ...
Spółka GAMIVO w 2022 roku postawiła m.in. ...

Raporty

Suplementy na NewConnect
Paliwa na NewConnect
Paliwa na NewConnect

W ostatnich dekadach wiele ...

Restauracje na NewConnect
Restauracje na NewConnect

Na rynku NewConnect ...

Producenci gier na NewConnect
Producenci gier na NewConnect

Piętnaście czy dwadzieścia ...

FMCG na NewConnect
FMCG na NewConnect

Czym jest sektor FMCG? Ten ...

Recykling na NewConnect
Recykling na NewConnect

Szeroko pojęty recykling to ...

Nieruchomości na NewConnect
Nieruchomości na NewConnect

Sektor „nieruchomości” na ...

Więcej

Kontakt

  • Strona należy do spółki:
    Financial Markets Center Management Sp. z o.o. Nr KRS 0000237621
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Partnerzy

Księgarnia Maklerska.pl działa w ramach firmy Epilog. Istnieje w sieci od 1 maja 2007 roku. Zajmuje się sprzedażą książek przede wszystkim o inwestowaniu na giełdzie.