• NCIndex
  • NCIndex30
Wykres indexu
NEWCONNECT - NAJWIĘKSZE OBROTY
WSKAŹNIKI MAKRO
SymbolWartość
Inflacja CPI2%
Bezrobocie5.9%
PKB5.2%
Stopa ref.1.5%
WIBOR3M1.70%
logo sponsora
GIEŁDY - ŚWIAT
INDEKSY - POLSKA
TOWARY
  • STAN RYNKU:
  • OBROTY (w tys. zł):
  • WZROSTY:
  • SPADKI:
  • BEZ ZMIAN:

Ovid Works o krok od debiutu na NewConnect

Ovid Works złożyła Dokument Informacyjny na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka liczy na debiut na tzw. małej giełdzie jeszcze w I półroczu br. Dodatkowo Ovid Works, w ciągu najbliższych kilku miesięcy, zaprezentuje swój flagowy tytuł Metamorphosis, prowadząc równocześnie prace nad Falling Star oraz grą multiplayer realizowaną wspólnie z Awaken Realms.

Złożenie Dokumentu Informacyjnego na GPW to nasz ostatni krok na drodze do debiutu na rynku NewConnect. Stanowi to dla nas zwieńczenie ciężkiej pracy i starań włożonych w rozwój studia w ostatnich latach. Liczymy, że giełda dopuści nasze akcje do obrotu jeszcze w I półroczu br. – komentuje Jacek Dębowski, Prezes Zarządu Ovid Works.

Ovid Works zostało założone w 2015 r. przez pasjonatów gamingu, którzy chcieli połączyć tradycyjne opowiadanie niebanalnych historii z interaktywną rozgrywką. Studio w swojej twórczości poszukuje inspiracji w różnych źródłach kultury i rozrywki. Ovid Works w 2017 r. zaprezentował swoją pierwszą grę Interkosmos, dedykowaną platformie PC i okularom VR, przenosiła ona gracza w lata 70 ubiegłego wieku na pokład statku kosmicznego Zvezda – inspirowanego radzieckim pojazdem kosmicznym Sojuz. Gra okazała się sukcesem młodego studia, zbierając 92% pozytywnych recenzji na platformie Steam.
Studio równocześnie prowadziło prace nad swoim flagowym tytułem Metamorphosis, w którym znajdziemy liczne inspiracje twórczością Franza Kafki. W grze wcielimy się w człowieka, który
w tajemniczy sposób zmienił się w insekta i jego głównym zadaniem jest powrót do pierwotnego ciała. Metamorphosis było dotychczas prezentowane tylko na branżowych targach, na których zdobyło liczne wyróżniania.

Premierę Metamorphosis zamierzamy przeprowadzić w tegoroczne wakacje, o dokładnej dacie będziemy informować w ciągu najbliższych tygodni. Równolegle prowadzimy pracę nad Falling Star (sequel Interkosmosu) oraz grą mutiplayer, inspirowaną planszówką Nemesis, którą tworzymy wspólnie ze słynnym wrocławskim Awaken Realms. – mówi Jacek Dębowski.

Współtworzenie gry multiplayer to dla nas strategiczna decyzja, gdyż dotychczasowe portfolio gier premium, których monetyzacja jest jednorazowa wzbogaci gra wieloosobowa, która monetyzowana będzie na bieżąco. – dodaje Jacek Dębowski.

Redakcja

Raporty

Suplementy na NewConnect
Paliwa na NewConnect
Paliwa na NewConnect

W ostatnich dekadach wiele ...

Restauracje na NewConnect
Restauracje na NewConnect

Na rynku NewConnect ...

Producenci gier na NewConnect
Producenci gier na NewConnect

Piętnaście czy dwadzieścia ...

FMCG na NewConnect
FMCG na NewConnect

Czym jest sektor FMCG? Ten ...

Recykling na NewConnect
Recykling na NewConnect

Szeroko pojęty recykling to ...

Nieruchomości na NewConnect
Nieruchomości na NewConnect

Sektor „nieruchomości” na ...

Więcej

Kontakt

  • Strona należy do spółki:
    Media Platform Sp. z o.o. Nr KRS 0000489451
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Partnerzy

Księgarnia Maklerska.pl działa w ramach firmy Epilog. Istnieje w sieci od 1 maja 2007 roku. Zajmuje się sprzedażą książek przede wszystkim o inwestowaniu na giełdzie.