• NCIndex
 • NCIndex30
Wykres indexu
NEWCONNECT - NAJWIĘKSZE OBROTY
WSKAŹNIKI MAKRO
SymbolWartość
Inflacja CPI2%
Bezrobocie5.9%
PKB5.2%
Stopa ref.1.5%
WIBOR3M1.70%
logo sponsora
GIEŁDY - ŚWIAT
INDEKSY - POLSKA
TOWARY
 • STAN RYNKU:
 • OBROTY (w tys. zł):
 • WZROSTY:
 • SPADKI:
 • BEZ ZMIAN:

7LEVELS coraz bliżej debiutu.

7LEVELS zakończyło prace nad prototypem nowej gry. Trafi ona do sprzedaży na konsolę Nintendo Switch w 2019 r. Krakowski game developer jest w trakcie procedury dopuszczenia akcji do obrotu na rynku New Connect.   

Nowy tytuł od 7LEVELS trafi do sprzedaży w przyszłym roku. - Prace trwają. Właśnie ukończyliśmy etap związany ze stworzeniem prototypu. W tym momencie nie chcielibyśmy zdradzać więcej szczegółów. Mogę jedynie powiedzieć, że to platformowa, przygodowa gra akcji, jednak osadzona w zupełnie innym klimacie niż Castle of Heart. Gra trafi na konsolę Nintendo Switch i wykorzysta jej unikalne funkcjonalności. Nie oznacza to jednak, że nie będziemy chcieli w przyszłości rozwijać marki Castle of Heart, gdyż drzemie w niej duży potencjał – zapowiada Krzysztof Król, wiceprezes 7LEVELS.

Przypomnijmy, że pod koniec marca do sprzedaży trafiła pierwsza gra ze stajni 7LEVELS – Castle of Heart w cenie 14,99EUR/USD. - Dane cały czas do nas spływają, jesteśmy zadowoleni ze sprzedaży po pierwszym tygodniu. Na bieżąco monitorujemy sytuację i będziemy reagowali, gdy zajdzie taka potrzeba. Należy pamiętać, że gra zadebiutowała dotychczas na dwóch z trzech docelowych rynków i nie mamy pełnego obrazu jej popularności – podkreśla Krzysztof Król.

Spółka samodzielnie wprowadziła grę do sprzedaży na rynku w Europie, Australii i w Ameryce (Stany Zjednoczone, Kanada, Meksyk). Natomiast na terenie Azji studio współpracuje z wydawcą z Japonii, firmą NatsumeAtari, która odpowiada za dystrybucję cyfrową „Castle of Heart” m.in. na terenie Japonii, Korei Południowej, Chin,  Tajwanu, Hong Kongu, Singapuru, Indonezji, Malezji, Tajlandii, Indii oraz południowo-wschodniej Azji.

7LEVELS jest w trakcie procedury dopuszczenia i wprowadzenia akcji do obrotu na rynku NewConnect. – Giełda dużo bardziej wnikliwie ocenia spółki planujące debiut. Na bieżąco odpowiadamy na wszelkie pytania Jesteśmy po kolejnej rundzie i wydaje się, że proces powoli dobiega końca.– podsumowuje Krzysztof Król.

Od momentu wprowadzenia Nintendo Switch na rynek (marzec 2017 r.), japońska konsola sprzedała się w nakładzie ok. 15 mln sztuk na całym świecie, wyprzedzając dotychczasowych liderów (Nintendo Wii oraz Sony PS4) i ustanawiając nowy rekord sprzedaży w pierwszym roku od dnia premiery. W Niemczech oraz we Francji, Switch jest obecnie najszybciej sprzedającą się konsolą (łącznie ok. 2 mln sprzedanych urządzeń). Tendencja wzrostowa utrzymuje się także w Stanach Zjednoczonych (ok. 4,8 mln), gdzie w styczniu Nintendo odnotowało wyższą sprzedaż Switcha, niż Sony z konsolą PlayStation4.

Redakcja

Gorące tematy

Eurosnack S.A. - analiza ...
Aktualny kurs akcji Eurosnacku to 35 ...
Po sesji na NewConnect ...
NCIndex spadł o 0,13 proc. na sesji ...
Po sesji na NewConnect ...
Podwyższono dziś wycenę 61 walorów, zaś 67 ...
Sześć miesięcy Milkpolu
Milkpol to polskie przedsiębiorstwo z ...
The Farm 51 S. A. - ...
Można wierzyć w to, że na wykresie The ...
SSK nadal poprawia wyniki
Surfland Systemy Komputerowe S.A., Spółka ...

Raporty

Suplementy na NewConnect
Paliwa na NewConnect
Paliwa na NewConnect

W ostatnich dekadach wiele ...

Restauracje na NewConnect
Restauracje na NewConnect

Na rynku NewConnect ...

Producenci gier na NewConnect
Producenci gier na NewConnect

Piętnaście czy dwadzieścia ...

FMCG na NewConnect
FMCG na NewConnect

Czym jest sektor FMCG? Ten ...

Recykling na NewConnect
Recykling na NewConnect

Szeroko pojęty recykling to ...

Nieruchomości na NewConnect
Nieruchomości na NewConnect

Sektor „nieruchomości” na ...

Więcej

Kontakt

 • Strona należy do spółki:
  Financial Web S.A. Nr KRS 0000358027
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 • +48 22 5078899

Partnerzy

Księgarnia Maklerska.pl działa w ramach firmy Epilog. Istnieje w sieci od 1 maja 2007 roku. Zajmuje się sprzedażą książek przede wszystkim o inwestowaniu na giełdzie.