• NCIndex
  • NCIndex30
Wykres indexu
NEWCONNECT - NAJWIĘKSZE OBROTY
WSKAŹNIKI MAKRO
SymbolWartość
Inflacja CPI16.6%
Bezrobocie5.0%
PKB1.4%
Stopa ref.5.75%
WIBOR3M5.86%
logo sponsora
GIEŁDY - ŚWIAT
INDEKSY - POLSKA
TOWARY
  • STAN RYNKU:
  • OBROTY (w tys. zł):
  • WZROSTY:
  • SPADKI:
  • BEZ ZMIAN:

Movie Games wzmacnia radę nadzorczą

Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Movie Games, studia gamingowego notowanego na rynku NewConnect, powołało trzech nowych Członków Rady Nadzorczej: dr Kamila Gemrę, radcę prawnego dr Szymona Okonia oraz adwokata Łukasza Wądołowskiego. Powołane osoby wzmocnią spółkę szczególnie w obszarze prawa rynku kapitałowego oraz relacji inwestorskich.

- Nasza Rada Nadzorcza została wzmocniona o doświadczonych ekspertów, którzy będą wspierać nas w dalszym rozwoju i drodze na główny rynek warszawskiej giełdy. W szczególności liczymy na wsparcie w obszarze prawnym, rynku kapitałowego oraz relacji z inwestorami. Dr Szymon Okoń oraz Łukasz Wądołowski to świetni prawnicy od lat pracujący z notowanymi na GPW spółkami. Dr Kamil Gemra jest znanym ekspertem giełdowym i wykładowcą w Szkole Głównej Handlowej. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że takie osoby dołączyli do naszej Rady Nadzorczej – mówi Mateusz Wcześniak, Prezes Zarządu Movie Games S.A.

Kamil Gemra jest doktorem nauk ekonomicznych w dziedzinie finansów oraz adiunktem w Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej. Od kilku lat jest wiceprezesem agencji relacji inwestorskich InnerValue, a od tego roku wiceprezesem zarządu domu maklerskiego INC. Pracował jako doradca dla największych firm notowanych na GPW. Był współtwórcą serwisu dla inwestorów indywidualnych StockWatch. Wielokrotnie jako ekspert rynkowy udzielał komentarzy dla biznesowych stacji telewizyjnych i innych mediów finansowych. Ponadto, prowadzi wykłady i szkolenia z zakresu inwestowania.

Dr Szymon Okoń jest partnerem w kancelarii prawnej SSW Pragmatic Solutions. Jest absolwentem prawa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz finansów i rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Studiował także na Edinburgh Napier University i London School of Economics and Political Science. Jest radcą prawnym, doktorem nauk prawnych oraz doktorem nauk ekonomicznych w zakresie finansów. Podobnie jak Kamil Gemra jest adiunktem w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jego główną specjalnością są transakcje fuzji i przejęć, aspekty prawne i finansowe rynków kapitałowych oraz finanse i bankowość.

Łukasz Wądołowski jest adwokatem i absolwentem prawa oraz administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz absolwentem Szkoły Głównej Handlowej. Dodatkowo ukończył Szkołę Prawa Amerykańskiego na Chicago Kent College of Law. Specjalizuje się w obsłudze korporacyjnej spółek z rynku gier komputerowych oraz nowych technologii. Od 2019 roku jest partnerem zarządzającym kancelarii Wądołowski i Wspólnicy. Z Movie Games związany jest od początku działalności spółki. Jako prawnik doradzał na wszystkich etapach jej rozwoju. Miedzy innymi wspierał Movie Games w procesie upublicznienia i debiucie na rynku NewConnect.

Movie Games S.A. jest polską spółką założoną w 2016 roku przez Mateusza Wcześniaka, fana gier z doświadczeniem w sektorze finansowym, wspieranego przez Aleksego Uchańskiego, od prawie trzech dekad związanego z branżą gier komputerowych i mediami oraz Macieja Miąsika, legendę polskiego gamingu, developera z prawie 30-letnim doświadczeniem. Obecnie spółka zatrudnia kilkadziesiąt osób, które pracują nad ponad dziesięcioma produkcjami. Zespoły developerskie działają w biurach w województwach mazowieckim, wielkopolskim, zachodniopomorskim, małopolskim i na Śląsku. Spółka jest notowana na NewConnect od grudnia 2018 roku.

(Movie Games)

Adam Witczak

Reklama AEC

Reklama NEWWEB

Gorące tematy

Drago wprowadza nowości ...
DRAGO entertainment aktualizuje demo Food ...
JR HOLDING pozyskuje 24 ...
Spółka JR HOLDING ASI poinformowała o ...
SDS Optic S.A. zakończył ...
SDS Optic S.A. zakończyła I Etap badań ...
JR Holding angażuje się ...
Rozwijane od kilku lat przez Kubę ...
MONITI, aplikacja do ...
Najnowsza inwestycja JR Holding to ...
Współprace stymulują ...
Spółka GAMIVO w 2022 roku postawiła m.in. ...

Raporty

Suplementy na NewConnect
Paliwa na NewConnect
Paliwa na NewConnect

W ostatnich dekadach wiele ...

Restauracje na NewConnect
Restauracje na NewConnect

Na rynku NewConnect ...

Producenci gier na NewConnect
Producenci gier na NewConnect

Piętnaście czy dwadzieścia ...

FMCG na NewConnect
FMCG na NewConnect

Czym jest sektor FMCG? Ten ...

Recykling na NewConnect
Recykling na NewConnect

Szeroko pojęty recykling to ...

Nieruchomości na NewConnect
Nieruchomości na NewConnect

Sektor „nieruchomości” na ...

Więcej

Kontakt

  • Strona należy do spółki:
    Financial Markets Center Management Sp. z o.o. Nr KRS 0000237621
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Partnerzy

Księgarnia Maklerska.pl działa w ramach firmy Epilog. Istnieje w sieci od 1 maja 2007 roku. Zajmuje się sprzedażą książek przede wszystkim o inwestowaniu na giełdzie.