• NCIndex
  • NCIndex30
Wykres indexu
NEWCONNECT - NAJWIĘKSZE OBROTY
WSKAŹNIKI MAKRO
SymbolWartość
Inflacja CPI16.6%
Bezrobocie5.0%
PKB1.4%
Stopa ref.5.75%
WIBOR3M5.86%
logo sponsora
GIEŁDY - ŚWIAT
INDEKSY - POLSKA
TOWARY
  • STAN RYNKU:
  • OBROTY (w tys. zł):
  • WZROSTY:
  • SPADKI:
  • BEZ ZMIAN:

Art Games Studio i gra SpyHack

Art Games Studio, notowany na NewConnect producent i dystrybutor gier wideo rozpoczął negocjacje z Ultimate Games w sprawie przejęcia praw na wyłączne wydanie gry SpyHack w wersji na PC. Szpiegowska gra w klimatach sci-fi z elementami skradanki i gry taktycznej zadebiutuje w wersji na PC w I kwartale 2020 roku. Docelowo gra będzie dostępna także na konsoli Nintendo Switch.

- Do tej pory Art Games Studio miało być współwydawcą SpyHack razem z Ultimate Games, a gra miała się ukazać w IV kwartale. Obecnie prowadzimy rozmowy z partnerem w sprawie przejęcia praw na wyłączne wydanie gry w wersji na PC. Mając na uwadze zmianę daty premiery gry, chcemy w Art Games Studio skoncentrować się w tym ważnym okresie, na działaniach promocyjno-marketingowych, które naszym zdaniem przełożą się na zwiększenie rozpoznawalności i sprzedaży tytułu wśród potencjalnych graczy. O docelowej dacie premiery poinformujemy osobnym komunikatem – informuje Jakub Bąk, prezes Art Games Studio.

 – ‘SpyHack’ to produkcja wzbogacona o zagadki logiczne ze strategicznymi elementami taktycznymi. Jesteśmy przekonani, że użytkownicy zainteresowani takim gatunkiem będą pozytywnie zaskoczeni dostępnymi wyzwaniami i technikami takimi jak np. aktywowanie i kontrolowanie urządzeń elektronicznych podłączonych do sieci, używanie kamer i wiele innych – komentuje Jakub Bąk, prezes Art Games Studio.

Osadzona w cyberprzestrzeni produkcja tworzy świat, w którym gracz wciela się w agenta ATD mającego dostęp do najnowszych technologii, z których korzysta by wykonać najtrudniejsze misje. Dowolny elektroniczny sprzęt podłączony do sieci, może zostać wykorzystany jako wyrafinowana przynęta lub zabójcze narzędzie. W grze pojawi się ciężka broń z arsenału ATD – broń palna najnowszej generacji i inteligentne ładunki EMP. Na gracza czekają misje w Europie oraz w Ameryce Północnej i Południowej.

- Obok produkcji nowych tytułów, koncentrujemy się także na promocji i budowaniu wewnętrznego działu marketingu oraz działu wydawniczego. Na początku grudnia do naszego portfolio trafiło pięć nowych gier, które w ciągu kilku najbliższych miesięcy ukażą się w wersji na PC pod szyldem wydawniczym Art Games Studio - mówi Jakub Bąk.

Już 10 stycznia 2020 roku we wczesnym dostępie do sprzedaży trafi przygodowa gra w wersji na komputery stacjonarne When I Was Young, której spółka jest wydawcą. W przygotowaniu jest także humorystyczno-rozrywkowa gra Pooplers, która ukaże się w wersji na PC i Nintendo Switch w pierwszym kwartale przyszłego roku.  Zwiastuny obu gier dostępne są na platformie Steam.

Art Games Studio S.A. zostało założone w 2017 r. Prowadzi działalność na rynku gier wideo, specjalizując się w zakresie produkcji i dystrybucji gier na komputery stacjonarne. W swoim portfolio posiada takie gry jak: "Earthworms", „Escape Doodland”, "Bad Dream: Fever" czy „Unlucky 7”. Spółka zadebiutowała na NewConnect w maju 2019 r.

(Art Games Studio)

Adam Witczak

Reklama AEC

Reklama NEWWEB

Gorące tematy

Drago wprowadza nowości ...
DRAGO entertainment aktualizuje demo Food ...
JR HOLDING pozyskuje 24 ...
Spółka JR HOLDING ASI poinformowała o ...
SDS Optic S.A. zakończył ...
SDS Optic S.A. zakończyła I Etap badań ...
JR Holding angażuje się ...
Rozwijane od kilku lat przez Kubę ...
MONITI, aplikacja do ...
Najnowsza inwestycja JR Holding to ...
Współprace stymulują ...
Spółka GAMIVO w 2022 roku postawiła m.in. ...

Raporty

Suplementy na NewConnect
Paliwa na NewConnect
Paliwa na NewConnect

W ostatnich dekadach wiele ...

Restauracje na NewConnect
Restauracje na NewConnect

Na rynku NewConnect ...

Producenci gier na NewConnect
Producenci gier na NewConnect

Piętnaście czy dwadzieścia ...

FMCG na NewConnect
FMCG na NewConnect

Czym jest sektor FMCG? Ten ...

Recykling na NewConnect
Recykling na NewConnect

Szeroko pojęty recykling to ...

Nieruchomości na NewConnect
Nieruchomości na NewConnect

Sektor „nieruchomości” na ...

Więcej

Kontakt

  • Strona należy do spółki:
    Financial Markets Center Management Sp. z o.o. Nr KRS 0000237621
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Partnerzy

Księgarnia Maklerska.pl działa w ramach firmy Epilog. Istnieje w sieci od 1 maja 2007 roku. Zajmuje się sprzedażą książek przede wszystkim o inwestowaniu na giełdzie.