• NCIndex
 • NCIndex30
Wykres indexu
NEWCONNECT - NAJWIĘKSZE OBROTY
WSKAŹNIKI MAKRO
SymbolWartość
Inflacja CPI2%
Bezrobocie5.9%
PKB5.2%
Stopa ref.1.5%
WIBOR3M1.70%
logo sponsora
GIEŁDY - ŚWIAT
INDEKSY - POLSKA
TOWARY
Debiut: SPYROSOFT (SPR) Kurs: Kupno: 0,00 Sprzedaż: 0,00
 • STAN RYNKU:
 • OBROTY (w tys. zł):
 • WZROSTY:
 • SPADKI:
 • BEZ ZMIAN:

One More Level ma ustaloną cenę gry "God's Trigger"

ONE MORE LEVEL S.A., Spółka notowana na rynku NewConnect, otrzymała informację od firmy Techland - Wydawcy gry „God’s Trigger”, że jej cena w sprzedaży będzie wynosiła 14,99 USD. Produkcja ta 18 kwietnia 2019 r. trafi do dystrybucji na platformach PC (Steam), Microsoft Xbox One oraz Sony Playstation 4.

Do Emitenta dotarła informacja od Wydawcy gry „God’s Trigger” - spółki Techland - o cenie gry, która będzie kształtowała się na poziomie 14,99 USD. Cena gry „God's Trigger” oficjalnie podana w dolarach będzie lokalizowana dla lokalnych rynków i przeliczana na walutę obowiązującą w danym kraju zarówno w Europie, jak i na całym świecie. Premiera tej produkcji na platformach PC (Steam), Microsoft Xbox One oraz Sony Playstation 4 będzie miała miejsce w dniu 18 kwietnia 2019 r. W ubiegłym tygodniu rozpoczęła się kampania marketingowa gry „God’s Trigger” na rynku europejskim oraz w Ameryce Północnej. Zarząd ONE MORE LEVEL S.A. uważa, że ustalona cena gry wpłynie pozytywnie na liczbę sprzedanych egzemplarzy i łączną wartość przychodów.

„Jesteśmy zadowoleni z decyzji Wydawcy o ustaleniu ceny gry na poziomie 15 USD. Pozwoli ona dotrzeć do szerokiego grona graczy, dodatkowo wzmacniając potencjał gry nastawionej na granie z przyjaciółmi i znajomymi. Wierzymy, że dzięki efektywnej kampanii marketingowej nasza produkcja będzie w stanie zbudować liczną grupę graczy i odnieść sukces rynkowy, który przełoży się zarówno na bardzo dobre wyniki sprzedażowe, jak i umacnianie pozycji Spółki w branży producentów gier komputerowych.” - mówi Iwona Cygan-Opyt, Prezes Zarządu Spółki ONE MORE LEVEL S.A.

Kampania marketingowa gry „God’s Trigger” zaplanowana została na 5 miesięcy i potrwa do drugiej połowy czerwca br. W dniu premiery gra posiadać będzie także lokalny tryb kooperacyjny. Do najmocniejszych stron tej produkcji można zaliczyć zaawansowaną kooperację, możliwość rozwoju bohaterów połączoną z żonglowaniem oryginalnymi umiejętnościami każdego z nich, a także kampanię, której długość szacowana jest na 6 do 8 godzin oraz szereg poziomów dodatkowych, które znacznie wydłużają rozgrywkę. Gra otrzymała także lokalizację kinową w następujących językach: angielski, polski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, rosyjski, japoński, portugalski i chiński.

Gra „God’s Trigger”, której producentem jest ONE MORE LEVEL S.A. to kooperacyjna gra akcji z gatunku Top-down Shooter. Była ona tworzona we współpracy z Wydawnictwem Techland i zgodnie z zagranicznymi oraz polskimi serwisami branżowymi należy do najbardziej wyczekiwanych tytułów w 2019 r. na konsole (PS4, Xbox One) oraz na komputery osobiste PC. W 2018 r. Spółka zaprezentowała grę „God’s Trigger” na targach Electronic Entertainment Expo 2018 (E3) w Los Angeles oraz podczas amerykańskich targów PAX WEST w Seattle. Flagowa produkcja ONE MORE LEVEL S.A. została też pokazana na krajowym rynku w trakcie największych polskich targów poświęconych tematyce gier komputerowych - Poznań Game Arena 2018. Z kolei w 2017 r. podczas branżowych targów Gamescom gra „God’s Trigger” otrzymała bardzo dobre recenzje oraz nagrodę w kategorii: Best Puzzle / Skill Game, a także była nominowana w kategorii: Gamescom award for best booth.

ONE MORE LEVEL S.A. w czerwcu 2018 r. podpisała umowę licencyjną z podmiotem, który będzie wyłącznym Wydawcą nowej gry z gatunku FPP produkowanej przez Spółkę. Całkowity budżet tego projektu kształtuje się na poziomie 4,5 mln zł. Nowa produkcja z gatunku FPP powstanie przy użyciu technologii Unreal Engine, a jej zapowiedź jest planowana na drugą połowę 2019 r. Gra będzie docelowo tworzona na platformy PC, Xbox oraz PlayStation.

ONE MORE LEVEL S.A. (poprzednio Laser-Med S.A.) zadebiutowała na rynku NewConnect w sierpniu 2012 roku. ONE MORE LEVEL S.A. to podmiot, który powstał z połączenia notowanej na rynku NewConnect Spółki Laser-Med S.A. z niepubliczną spółką One More Level S.A., działającą w branży gier komputerowych. Spółka jest studiem game developerskim, które wydało m.in. takie gry jak: Warlocks vs Shadows oraz Deadlings. ONE MORE LEVEL S.A. jest również certyfikowanym wydawcą na platformy Xbox One, PS4, PSVITA, Nintendo oraz Steam.

Link do profilu gry „God’s Trigger” w serwisie Steam: https://store.steampowered.com/app/488730/Gods_Trigger/

Oficjalny Trailer gry „God’s Trigger”:
https://www.youtube.com/watch?v=VAEPbjpUGF4

Oficjalna strona internetowa gry „God’s Trigger”:
https://godstriggergame.com/

Adam Witczak

Gorące tematy

Cherrypick Games ...
Cherrypick Games, notowany na NewConnect ...
SONKA z przychodami 2,73 ...
SONKA, notowana na NewConnect spółka ...
Robinson Europe ...
Robinson Europe S.A., Spółka notowana na ...
Movie Games wzmacnia ...
Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Movie ...
Art Games Studio i gra ...
Art Games Studio, notowany na NewConnect ...
ECC Games ma umowę z ...
ECC Games SA, producent gier i symulatorów ...

Raporty

Suplementy na NewConnect
Paliwa na NewConnect
Paliwa na NewConnect

W ostatnich dekadach wiele ...

Restauracje na NewConnect
Restauracje na NewConnect

Na rynku NewConnect ...

Producenci gier na NewConnect
Producenci gier na NewConnect

Piętnaście czy dwadzieścia ...

FMCG na NewConnect
FMCG na NewConnect

Czym jest sektor FMCG? Ten ...

Recykling na NewConnect
Recykling na NewConnect

Szeroko pojęty recykling to ...

Nieruchomości na NewConnect
Nieruchomości na NewConnect

Sektor „nieruchomości” na ...

Więcej

Kontakt

 • Strona należy do spółki:
  Financial Web S.A. Nr KRS 0000358027
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 • +48 22 5078899

Partnerzy

Księgarnia Maklerska.pl działa w ramach firmy Epilog. Istnieje w sieci od 1 maja 2007 roku. Zajmuje się sprzedażą książek przede wszystkim o inwestowaniu na giełdzie.