• NCIndex
 • NCIndex30
Wykres indexu
NEWCONNECT - NAJWIĘKSZE OBROTY
WSKAŹNIKI MAKRO
SymbolWartość
Inflacja CPI2%
Bezrobocie5.9%
PKB5.2%
Stopa ref.1.5%
WIBOR3M1.70%
logo sponsora
GIEŁDY - ŚWIAT
INDEKSY - POLSKA
TOWARY
 • STAN RYNKU:
 • OBROTY (w tys. zł):
 • WZROSTY:
 • SPADKI:
 • BEZ ZMIAN:

JR Holding S.A. - analiza techniczna 07.10.2019 r.

Akcje JR Holding zaczęły zyskiwać na wartości w sierpniu tego roku. Wcześniej mieliśmy parę miesięcy w wąskiej konsolidacji. Na przełomie lipca i sierpnia notowano kurs 0,52 zł. Potem zaczął powoli rosnąć, ale prawdziwy wybuch to dopiero wrzesień. 1 października zakreślono 1,63 zł jako szczyt, finał jednak nastąpił znacznie niżej. Ostatnie zamknięcie to 1,44 zł - z 4 października.

Powiększ obrazek

Za wsparcia można uznać rejony 1,18 - 1,22 zł i 1,05 zł, niżej 0,78 zł. SMI już kilka sesji temu dał sygnał pro-sprzedażowy, a RSI jest w obszarze wykupienia. Dotykamy też górnej wstęgi Bollingera. Wszystko to sugeruje korektę, np. do dolnej wstęgi, która jest przy 1 zł.

Z drugiej strony, być może ta korekta została już wyhamowana: kilka minionych sesji cechowało się niejednoznacznymi wahaniami, niemniej trzy ostatnie świece były białe, a najnowsza nie tylko, że biała, ale i ze wzrostem dziennym o 10,8 proc. Trochę podobny pattern rozegrano pod koniec września - skok (do 1,30 zł), kilkudniowe zejście, podejście w górę - i kolejne przebicie oporu. Nie trzeba więc całkiem porzucać nadziei, choć oczywiście trzeba też patrzeć na fundamenty.

 

Autor niniejszego raportu, członkowie jego organów, jego pracownicy i współpracownicy – nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne decyzje podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym dokumencie. Autor niniejszego dokumentu, członkowie jego organów, jego pracownicy i współpracownicy nie ponoszą odpowiedzialności za kompletność i dokładność informacji, prognoz i ocen zawartych w niniejszym dokumencie. Wszelkie zaprezentowane w niniejszym dokumencie informacje zostały przekazane przez analizowany podmiot, w związku z powyższym autor niniejszego dokumentu, członkowie jego organów, jego pracownicy i współpracownicy nie ponoszą odpowiedzialności za ich prawdziwość i kompletność. Autorzy niniejszego dokumentu nie są zobowiązani do udostępnienia odbiorcom niniejszego dokumentu jakichkolwiek dalszych informacji i dokumentów, ich aktualizowania ani korygowania. Przedstawione w niniejszym dokumencie prognozy opierają się na szeregu założeń, które mogą nie zostać spełnione i tym samym autor nie udziela jakichkolwiek zapewnień ani gwarancji, iż przedstawione prognozy zostaną wypełnione. Dokument nie stanowi także rekomendacji nabycia akcji Spółki, wyraża jedynie subiektywny pogląd, co do postrzegania ich wartości.

B. Garga

Gorące tematy

JR HOLDING ASI S.A. ma ...
Spółka JR HOLDING ASI S.A.,otrzymała list ...
Polyslash coraz bliżej ...
Spółka Polyslash złożyła Dokument ...
Ovid Works o krok od ...
Ovid Works złożyła Dokument Informacyjny ...
Infoscan wprowadzi na ...
Infoscan rozpoczyna nowy etap w procesie ...
Cherrypick Games ...
Cherrypick Games, notowany na NewConnect ...
SONKA z przychodami 2,73 ...
SONKA, notowana na NewConnect spółka ...

Raporty

Suplementy na NewConnect
Paliwa na NewConnect
Paliwa na NewConnect

W ostatnich dekadach wiele ...

Restauracje na NewConnect
Restauracje na NewConnect

Na rynku NewConnect ...

Producenci gier na NewConnect
Producenci gier na NewConnect

Piętnaście czy dwadzieścia ...

FMCG na NewConnect
FMCG na NewConnect

Czym jest sektor FMCG? Ten ...

Recykling na NewConnect
Recykling na NewConnect

Szeroko pojęty recykling to ...

Nieruchomości na NewConnect
Nieruchomości na NewConnect

Sektor „nieruchomości” na ...

Więcej

Kontakt

 • Strona należy do spółki:
  Financial Web S.A. Nr KRS 0000358027
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 • +48 22 5078899

Partnerzy

Księgarnia Maklerska.pl działa w ramach firmy Epilog. Istnieje w sieci od 1 maja 2007 roku. Zajmuje się sprzedażą książek przede wszystkim o inwestowaniu na giełdzie.