• NCIndex
  • NCIndex30
Wykres indexu
NEWCONNECT - NAJWIĘKSZE OBROTY
WSKAŹNIKI MAKRO
SymbolWartość
Inflacja CPI16.6%
Bezrobocie5.0%
PKB1.4%
Stopa ref.5.75%
WIBOR3M5.86%
logo sponsora
GIEŁDY - ŚWIAT
INDEKSY - POLSKA
TOWARY
  • STAN RYNKU:
  • OBROTY (w tys. zł):
  • WZROSTY:
  • SPADKI:
  • BEZ ZMIAN:

Inspiracja Edukacja S.A. w drodze na NewConnect

Spółka Inspiracja Edukacja S.A. już niebawem planuje przedstawić inwestorom swoją ofertę i zadebiutować na rynku NewConnect.

Niepubliczna Szkoła Podstawowa i  Przedszkole przy ul. Mehoffera 90 to placówka, która ponad 6 lat temu obrała swój kierunek i konsekwentnie nim podąża.  Od początku istnienia Inspiracja - Szkoła Podstawowa i  Przedszkole Niepubliczne - ciągle się  rozwija, by zdobyć miano jednej z najlepszych placówek w Warszawie.

Za nami kolejny rok wytężonej pracy, czas wielu doświadczeń i przeżyć, obfitujący w bardzo duże zmiany. Rozbudowaliśmy naszą szkołę, aby zwiększyć standard edukacyjny i wygodę uczniów.

Udało nam się stworzyć wyjątkowe miejsce dla dzieci: nowoczesne, kolorowe, przyjazne i bezpieczne, w którym wydzielone jest skrzydło dla przedszkola z własną stołówką, kuchnią oraz bardzo dużym, zielonym placem zabaw. Możemy pochwalić się imponujących rozmiarów salą gimnastyczną (ponad 400 m2) , dużym boiskiem oraz terenem rekreacyjnym, z którego chętnie korzystają uczniowie szkoły. Kiedy do-pisuje pogoda prowadzone są tam  również ciekawe lekcje. Piętro I to przestrzeń dla klas 1-3, która mieści 10 dużych sal lekcyjnych, pokój nauczycielski oraz pokój pedagoga i psychologa połączonych korytarzem i przestronnym holem. Piętro II to królestwo klas 4-8 - zaskakuje inny design, „uszyty na miarę” dla starszych uczniów. Mieści się tam 8 sal lekcyjnych,  nowoczesna pracownia biologiczno-chemiczna, duża świetlica (90m2) i hol, na którym można pograć w ping-ponga. Każda z sal na I i II piętrze wyposażona jest w tablicę multimedialną oraz inne po-moce dydaktyczne. Na parterze mieści się bardzo duża świetlica, pełniąca również funkcję sali multimedialnej oraz stołówka szkolna(razem ponad 160 m2). Wyżywienie dla naszych dzieci dostarcza restauracja Złoty Lin, wspomagana przez kuchnię stacjonarną,  oferująca zawsze pyszne i zdrowe jedzenie z uwzględnieniem specjalistycznych diet. Oprócz wyżej wymienionych posiadamy pracownie informatyczną i muzyczną, wyposażone w wysokiej klasy sprzęty, instrumenty, nagłośnienie i oświetlenie. Realizując plan uruchomiliśmy też obiecany radiowęzeł.

Po wakacjach oddajemy zmodernizowane boisko, plac zabaw i przestrzeń wokół szkoły oraz klub dla starszych uczniów, z którego będą również mogli korzystać rodzice. W pierwszym półroczu zatrudniona będzie pielęgniarka. Nowy rok szkolny rozpoczniemy po raz pierwszy jako szkoła podstawowa z klasami  od 1 do 8. Jako jedni z nielicznych wśród niepublicznych placówek otwieramy dwie klasy pierwsze, a na niektórych poziomach mamy aż po trzy oddziały. 

Rodzice powierzają nam swoje dzieci nie tylko z powodu warunków lokalowych, ale przede wszystkim dlatego, że Inspiracja to miejsce ze wspaniałą myślą przewodnią, wizją edukowania i kształcenia młodych ludzi w duchu dociekliwości, kreatywności, otwartości i niezależności myślenia. Tu poznajemy i rozwijamy talenty, które drzemią w każdym dziecku. Tu motywujemy je do dalszego rozwoju na ciekawych lekcjach, warsztatach czy zajęciach dodatkowych, które nasza placówka oferuje w ramach czesnego, jak również poza nim. Żaden uczeń nie jest u nas anonimowy! 

Potwierdzeniem słuszności obranej od pierwszego dnia istnienia Inspiracji drogi kształcenia i rozwijania dzieci, w myśl wartości filozoficzno-etycznych jest niezmienność naszego profilu. Bo to głębokie przekonanie o wartości filozofii w życiu każdego człowieka sprawia, że jest ona ideą naszej pracy, a największą satysfakcję daje to, że inne placówki próbują podążać naszym śladem. Jako prekursorzy idziemy krok dalej. W przyszłym roku szkolnym rozpoczynamy współpracę z uznanym i cenionym filozofem oraz uczelnią wyższą – Uniwersytetem Warszawskim.

Przeżyj, poczuj, poznaj - to hasło przewodnie Inspiracji. Idzie za nim wielowymiarowa edukacja, a potwierdzeniem efektów wspólnej pracy nauczycieli i uczniów są bardzo dobre wyniki w nauce i zdobywanie czołowych miejsc w wielu ważnych, ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach. 

Czesne szkoły wynosi 1220 zł a  przedszkola 850 zł - są one odzwierciedleniem naszej bogatej oferty. Inspiracja serdecznie zaprasza na tydzień adaptacyjny oraz lato w mieście w wakacje - informacje na stronie www.inspiracjaedu.pl, a w sprawach rekrutacji cały czas można się kontaktować z Dyrekcją Szkoły tel. 508 615 003.                                  

Redakcja

Reklama AEC

Reklama NEWWEB

Gorące tematy

Drago wprowadza nowości ...
DRAGO entertainment aktualizuje demo Food ...
JR HOLDING pozyskuje 24 ...
Spółka JR HOLDING ASI poinformowała o ...
SDS Optic S.A. zakończył ...
SDS Optic S.A. zakończyła I Etap badań ...
JR Holding angażuje się ...
Rozwijane od kilku lat przez Kubę ...
MONITI, aplikacja do ...
Najnowsza inwestycja JR Holding to ...
Współprace stymulują ...
Spółka GAMIVO w 2022 roku postawiła m.in. ...

Raporty

Suplementy na NewConnect
Paliwa na NewConnect
Paliwa na NewConnect

W ostatnich dekadach wiele ...

Restauracje na NewConnect
Restauracje na NewConnect

Na rynku NewConnect ...

Producenci gier na NewConnect
Producenci gier na NewConnect

Piętnaście czy dwadzieścia ...

FMCG na NewConnect
FMCG na NewConnect

Czym jest sektor FMCG? Ten ...

Recykling na NewConnect
Recykling na NewConnect

Szeroko pojęty recykling to ...

Nieruchomości na NewConnect
Nieruchomości na NewConnect

Sektor „nieruchomości” na ...

Więcej

Kontakt

  • Strona należy do spółki:
    Financial Markets Center Management Sp. z o.o. Nr KRS 0000237621
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Partnerzy

Księgarnia Maklerska.pl działa w ramach firmy Epilog. Istnieje w sieci od 1 maja 2007 roku. Zajmuje się sprzedażą książek przede wszystkim o inwestowaniu na giełdzie.