• NCIndex
  • NCIndex30
Wykres indexu
NEWCONNECT - NAJWIĘKSZE OBROTY
WSKAŹNIKI MAKRO
SymbolWartość
Inflacja CPI16.6%
Bezrobocie5.0%
PKB1.4%
Stopa ref.5.75%
WIBOR3M5.86%
logo sponsora
GIEŁDY - ŚWIAT
INDEKSY - POLSKA
TOWARY
  • STAN RYNKU:
  • OBROTY (w tys. zł):
  • WZROSTY:
  • SPADKI:
  • BEZ ZMIAN:

7Levels już jutro na NewConnect

5 czerwca, na NewConnect zadebiutuje spółka 7Levels, krakowski developer specjalizujący się w tworzeniu gier na konsole Nintendo. Spółka ma za sobą pierwszą premierę gry (Castle of Heart), na bestsellerową konsolę Nintendo Switch i już zapowiedziała kolejną na 2019 rok.

- Mamy nadzieję, że nasze akcje będą atrakcyjne nie tylko dla fanów Nintendo, ale także wśród rzeszy inwestorów, którzy obserwują światowy sukces konsoli Nintendo Switch. Cieszymy się, że po miesiącach pracy znajdziemy się w gronie spółek notowanych na giełdzie. Z naszej strony zapewniamy, że robimy wszystko, żeby nasze akcje okazały się dobrą okazją do pomnożenia środków   - komentuje Krzysztof Król, wiceprezes 7Levels.

Przypomnijmy, że Castle of Heart trafił do sprzedaży pod koniec marca w cenie  14,99 EUR/USD. - Obowiązuje nas umowa o poufności z Nintendo ale mogę zdradzić, że dotychczasowa sprzedaż kształtuje się na zadowalającym poziomie, a pierwsza duża aktualizacja z ubiegłego tygodnia spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem przez społeczność graczy, o czym mogą świadczyć liczne pozytywne komentarze. Gra zadebiutowała dotychczas na dwóch z trzech docelowych rynków. Z niecierpliwością oczekujemy wyznaczenia daty premiery Castle of Heart na rynku azjatyckim w tym w Japonii, gdzie rzesza fanów Nintendo jest ogromna. Mamy nadzieję, że stanie się tak w ciągu najbliższych miesięcy. - podkreśla Krzysztof Król. Rezultaty sprzedaży Castle of Heart będą widoczne w wynikach drugiego kwartału.

Spółka samodzielnie wprowadziła grę do sprzedaży na rynki w Europie, Australii i w Ameryce (Stany Zjednoczone, Kanada, Meksyk). Natomiast na terenie Azji studio współpracuje z wydawcą z Japonii, firmą NatsumeAtari, która odpowiada za dystrybucję cyfrową „Castle of Heart” m.in. na terenie Japonii, Korei Południowej, Chin,  Tajwanu, Hong Kongu, Singapuru, Indonezji, Malezji, Tajlandii, Indii oraz południowo-wschodniej Azji.


7Levels zakończyło już pracę nad prototypem kolejnej gry. Trafi ona do sprzedaży w przyszłym roku. To platformowa, przygodowa gra akcji, osadzona w innym niż Castel of Heart klimacie. Tytuł zadebiutuje na Nintendo Switch i będzie wykorzystywać unikalne funkcjonalności konsoli. – Zapewniam, że szykujemy fanom Nintendo duża niespodziankę. Będziemy pokazywali tytuł za zamkniętymi drzwiami na zbliżających się targach E3-  zapowiada wiceprezes.

Od momentu wprowadzenia Nintendo Switch na rynek (marzec 2017 r.), japońska konsola sprzedała się w nakładzie ponad 15 mln sztuk na całym świecie, wyprzedzając dotychczasowych liderów (Nintendo Wii oraz Sony PS4) i ustanawiając nowy rekord sprzedaży w pierwszym roku od dnia premiery. W Niemczech oraz we Francji, Switch jest obecnie najszybciej sprzedającą się konsolą (łącznie ok. 2 mln sprzedanych urządzeń). Tendencja wzrostowa utrzymuje się także w Stanach Zjednoczonych (ok. 4,8 mln), gdzie na początku roku Nintendo odnotowało wyższą sprzedaż Switcha, niż Sony z konsolą PlayStation4.

Redakcja

Reklama AEC

Reklama NEWWEB

Gorące tematy

Drago wprowadza nowości ...
DRAGO entertainment aktualizuje demo Food ...
JR HOLDING pozyskuje 24 ...
Spółka JR HOLDING ASI poinformowała o ...
SDS Optic S.A. zakończył ...
SDS Optic S.A. zakończyła I Etap badań ...
JR Holding angażuje się ...
Rozwijane od kilku lat przez Kubę ...
MONITI, aplikacja do ...
Najnowsza inwestycja JR Holding to ...
Współprace stymulują ...
Spółka GAMIVO w 2022 roku postawiła m.in. ...

Raporty

Suplementy na NewConnect
Paliwa na NewConnect
Paliwa na NewConnect

W ostatnich dekadach wiele ...

Restauracje na NewConnect
Restauracje na NewConnect

Na rynku NewConnect ...

Producenci gier na NewConnect
Producenci gier na NewConnect

Piętnaście czy dwadzieścia ...

FMCG na NewConnect
FMCG na NewConnect

Czym jest sektor FMCG? Ten ...

Recykling na NewConnect
Recykling na NewConnect

Szeroko pojęty recykling to ...

Nieruchomości na NewConnect
Nieruchomości na NewConnect

Sektor „nieruchomości” na ...

Więcej

Kontakt

  • Strona należy do spółki:
    Financial Markets Center Management Sp. z o.o. Nr KRS 0000237621
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Partnerzy

Księgarnia Maklerska.pl działa w ramach firmy Epilog. Istnieje w sieci od 1 maja 2007 roku. Zajmuje się sprzedażą książek przede wszystkim o inwestowaniu na giełdzie.