• NCIndex
 • NCIndex30
Wykres indexu
NEWCONNECT - NAJWIĘKSZE OBROTY
WSKAŹNIKI MAKRO
SymbolWartość
Inflacja CPI2%
Bezrobocie5.9%
PKB5.2%
Stopa ref.1.5%
WIBOR3M1.70%
logo sponsora
GIEŁDY - ŚWIAT
INDEKSY - POLSKA
TOWARY
 • STAN RYNKU:
 • OBROTY (w tys. zł):
 • WZROSTY:
 • SPADKI:
 • BEZ ZMIAN:

Red Dev Studio planuje debiut na NewConnect

Spółka Red Dev Studio, producent gier na platformy stacjonarne i mobilne, złożył Dokument Informacyjny do Giełdy Papierów Wartościowych. Spółka jest coraz bliżej debiutu na NewConnect, który planuje jeszcze w II kwartale 2019 roku.

- W krótkim czasie udało nam się zakończyć prace związane z napisaniem Dokumentu Informacyjnego i złożeniem wniosku do GPW. Debiut na rynku publicznym stwarza nam okazję do pokazania swojej działalności inwestorom i otwiera drzwi do tworzenia większych projektów w przyszłości. Uważamy, że jako spółka publiczna będziemy mogli cieszyć się większym zaufaniem wśród kontrahentów i współpracowników  – mówi Wojciech Sypko, prezes Red Dev Studio

Red Dev Studio to 15-osobowa spółka gamingowa złożona z dwóch zespołów deweloperskich. Skupia młodych i ambitnych pasjonatów elektronicznej rozrywki, którzy mają już na koncie kilka wydanych gier. Produkcje spółki sprzedawane są na całym świecie w modelu dystrybucji cyfrowej, za pośrednictwem platform Steam, App Store oraz Google Play. Strategia studia zakłada produkcję 3-4 projektów rocznie, o budżecie ok. 100 - 300 tys. zł.

Tytuły Red Dev Studio wyróżniają się ciekawą fabułą i wyjątkową oprawą graficzną. W swoim portfolio producent posiada sześć gier z czego trzy znajdują się w fazie produkcji. Najważniejszą grą w produkcji studia jest Zone: Anomaly. To mroczna gra z gatunku RPG, w której użytkownik będzie musiał zmierzyć się z bandytami i mutantami, a także znaleźć sposób na przetrwanie w nieprzyjaznym, napromieniowanym środowisku czarnobylskiej strefy. Premierę tytułu zaplanowano na przełomie 2019 i 2020 roku.

Kolejnym kluczowym projektem studia jest slasher Down to Hell, którego premiera jest zaplanowana na 18 kwietnia br. Gracz wcieli się w postać doświadczonego wojownika, którego zadaniem jest uratowanie tajemniczej dziewczynki z rąk demonów. Na każdym z pięciu etapów użytkownik zmierzy się z coraz trudniejszymi przeciwnikami, którzy przetestują jego umiejętności, m.in. zdolność szybkiego podejmowania decyzji czy spostrzegawczość.  W marcu Red Dev Studio zawarło również umowę wydawniczą z Qubic Games na porting i wydanie gry Down to Hell na konsolę Nintendo Switch.

Redakcja

Gorące tematy

The Dust pozyskał 4,2 ...
Spółka The Dust S.A. dokonała przydziału ...
Scope Fluidics ...
Spółka Bacteromic wchodząca w skład Grupy ...
Infoscan przystępuje do ...
Infoscan S.A. zamierza rozszerzyć swoją ...
BioMaxima S.A. ...
BioMaxima S.A. zarejestrowała w Urzędzie ...
Scope Fluidics wdraża ...
Scope Fluidics podpisała list intencyjny o ...
Śląskie Kamienice S.A. ...
Spółka Śląskie Kamienice S.A. ...

Raporty

Suplementy na NewConnect
Paliwa na NewConnect
Paliwa na NewConnect

W ostatnich dekadach wiele ...

Restauracje na NewConnect
Restauracje na NewConnect

Na rynku NewConnect ...

Producenci gier na NewConnect
Producenci gier na NewConnect

Piętnaście czy dwadzieścia ...

FMCG na NewConnect
FMCG na NewConnect

Czym jest sektor FMCG? Ten ...

Recykling na NewConnect
Recykling na NewConnect

Szeroko pojęty recykling to ...

Nieruchomości na NewConnect
Nieruchomości na NewConnect

Sektor „nieruchomości” na ...

Więcej

Kontakt

 • Strona należy do spółki:
  NewWeb PR S.A. Nr KRS 0000405033
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 • +48 22 5078899

Partnerzy

Księgarnia Maklerska.pl działa w ramach firmy Epilog. Istnieje w sieci od 1 maja 2007 roku. Zajmuje się sprzedażą książek przede wszystkim o inwestowaniu na giełdzie.