• NCIndex
 • NCIndex30
Wykres indexu
NEWCONNECT - NAJWIĘKSZE OBROTY
WSKAŹNIKI MAKRO
SymbolWartość
Inflacja CPI2%
Bezrobocie5.9%
PKB5.2%
Stopa ref.1.5%
WIBOR3M1.70%
logo sponsora
GIEŁDY - ŚWIAT
INDEKSY - POLSKA
TOWARY
 • STAN RYNKU:
 • OBROTY (w tys. zł):
 • WZROSTY:
 • SPADKI:
 • BEZ ZMIAN:

Auto-Spa S.A. realizuje strategię rozwoju

Auto-Spa S.A. kontynuuje realizację strategii rozwoju i utrzymuje dobre wyniki finansowe. Spółka wiąże bardzo duże nadzieje z aplikacją wwwash.pl, która powinna pozwolić na skokową transformację funkcjonowania całej Grupy.

Auto-Spa S.A. zakończyła 3 kwartał 2017 roku zyskiem EBITDA na poziomie skonsolidowanym w wysokości ponad 406 tys. zł przy przychodach netto ze sprzedaży w kwocie 1.650 tys. zł. Po trzech kwartałach 2017 roku zysk EBITDA Grupy Auto-Spa wyniósł 1.648 tys. zł, a jej przychody netto ze sprzedaży przekroczyły 5.967 tys. zł. Obecny model biznesowy Grupy Kapitałowej jest oparty na zarządzaniu siecią myjni własnych poprzez operatorów oraz współpracy z partnerami działającymi pod marką Auto-Spa.

Bardzo duże znaczenie dla rozwoju Spółki w długoterminowym horyzoncie czasowym ma realizacja kluczowego projektu w zakresie rozwiązań IoT skierowanego do branży myjni samochodowych - aplikacji wwwash.pl. Auto-Spa S.A. przeprowadziła już z sukcesem wdrożenie platformy wraz z aplikacją wwwash.pl w sieci myjni własnych. Zarząd Spółki jest przekonany, że przyjęty kierunek rozwoju umożliwi istotną, pozytywną transformację technologiczną, biznesową i rozwojową całej Grupy.

„Projekt „wwwash.pl” jest kluczowy dla zmian, jakie zachodzą w Grupie. Innowacja, wdrażana w sieci własnej, stanowi podstawę do rozwijania nowego modelu biznesu. Poprzez skalę działania i możliwość wdrożenia rozwiązania na każdym rodzaju myjni samoobsługowej, Grupa planuje być głównym dostawcą mobilnego systemu aplikacyjnego dla myjni na terenie Polski i Czech. Dystrybucja nowoczesnego rozwiązania pozwoli na dynamiczną transformację rynku usług myjni oraz wpłynie na wzrost wartości Grupy dla Akcjonariuszy.” - ocenia Dariusz Ilski, Prezes Zarządu Spółki Auto-Spa S.A.

Aplikacja wwwash.pl to wygodny i nowoczesny system płatności mobilnych przy użyciu telefonu komórkowego, dający pełny oraz szybki dostęp do faktur za usługę mycia i zapewniający użytkownikom wygodę, a także sprawność korzystania z usług myjni. Dzięki swoim funkcjonalnościom wwwash.pl umożliwia lokalizowanie myjni, zamawianie i kontrolę usług, płatności mobilne i dostęp do dokumentacji przy użyciu telefonu komórkowego. Z kolei właścicielom myjni samochodowych wwwash.pl pozwala w kompleksowy sposób monitorować usługi świadczone na rzecz klientów, analizować dane oraz zarządzać programami lojalnościowymi i daje im również dostęp do szerokiej sieci klientów flotowych.

W październiku Spółka Auto-Spa CZ s.r.o. wchodząca w skład Grupy Kapitałowej Auto-Spa S.A. podpisała umowę z czeskim oddziałem TESCO i będzie przez 10 lat wynajmować od tej sieci handlowej 8 lokalizacji przy hipermarketach zlokalizowanych w Czechach. Pozwoli to na zwiększenie obecności Grupy Auto-Spa na rynku czeskim, a umacnianie pozycji na rynkach zagranicznych stanowi jeden z elementów jej strategii rozwoju.

Redakcja

Raporty

Suplementy na NewConnect
Paliwa na NewConnect
Paliwa na NewConnect

W ostatnich dekadach wiele ...

Restauracje na NewConnect
Restauracje na NewConnect

Na rynku NewConnect ...

Producenci gier na NewConnect
Producenci gier na NewConnect

Piętnaście czy dwadzieścia ...

FMCG na NewConnect
FMCG na NewConnect

Czym jest sektor FMCG? Ten ...

Recykling na NewConnect
Recykling na NewConnect

Szeroko pojęty recykling to ...

Nieruchomości na NewConnect
Nieruchomości na NewConnect

Sektor „nieruchomości” na ...

Więcej

Kontakt

 • Strona należy do spółki:
  Financial Web S.A. Nr KRS 0000358027
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 • +48 22 5078899

Partnerzy

Księgarnia Maklerska.pl działa w ramach firmy Epilog. Istnieje w sieci od 1 maja 2007 roku. Zajmuje się sprzedażą książek przede wszystkim o inwestowaniu na giełdzie.