• NCIndex
 • NCIndex30
Wykres indexu
NEWCONNECT - NAJWIĘKSZE OBROTY
WSKAŹNIKI MAKRO
SymbolWartość
Inflacja CPI2%
Bezrobocie5.9%
PKB5.2%
Stopa ref.1.5%
WIBOR3M1.70%
logo sponsora
GIEŁDY - ŚWIAT
INDEKSY - POLSKA
TOWARY
 • STAN RYNKU:
 • OBROTY (w tys. zł):
 • WZROSTY:
 • SPADKI:
 • BEZ ZMIAN:

Auto-Spa cyfryzuje swoje myjnie samochodowe.

Spółka Auto-Spa S.A. zrealizowała projekt transformacji cyfrowej, poprzez wdrożenie aplikacji wwwash.pl w całej sieci myjni samochodowych należących do Spółki. W oparciu o sukces projektu i nabyte doświadczenie, Auto-Spa zamierza w najbliższym czasie zaoferować i wdrożyć usługę w większości myjni partnerskich.

Jest to wynik podpisanej w czerwcu 2017 r. umowy licencyjnej z estońską spółką Barking Oü, dzięki której Auto-Spa stała się głównym sublicencjodawcą oprogramowania z zakresu Internet of Things, które jest dedykowane myjniom samochodowym. Emitent uzyskał prawa do udzielania sublicencji na użytkowanie aplikacji wwwash.pl na terenie Polski, Czech oraz Ukrainy. Auto-Spa S.A. z sukcesem zakończyła wdrażanie aplikacji "wwwash.pl" w sieci myjni Spółki, a do końca br. chce wdrożyć tą usługę w myjniach partnerskich w Polsce i Czechach, które liczą łącznie blisko 251 stanowisk mycia.

„Pierwszym etapem wprowadzenia na rynek polski rozwiązania „wwwash” jest sieć własna Auto-Spa. Przeprowadziliśmy wdrożenie aplikacji i systemu. Dzisiaj klienci mogą korzystać z pełni funkcjonalności i wygody, jaką oferuje „wwwash”. Proces uruchomienia potwierdził, że działanie jest szybkie i dostępne dla każdego rodzaju myjni. Sieć Auto-Spa dzięki „wwwash” korzysta z nowoczesnego i dostępnego rozwiązania płatniczego oraz udostępniania klientom faktury e-mailem. W kolejnych tygodniach do systemu zostaną dołączone myjnie partnerskie oraz skierujemy ofertę do potencjalnych klientów, czyli właścicieli myjni samochodowych w kraju.” - komentuje Dariusz Ilski, Prezes Zarządu Spółki Auto-Spa S.A.

Aplikacja wwwash.pl jest wygodnym oraz nowoczesnym systemem płatności mobilnych przy użyciu telefonu komórkowego, dającym pełny i szybki dostęp do faktur za usługę mycia i zapewniającym użytkownikom wygodę oraz sprawność korzystania z usług myjni. Jest to wygodny oraz nowoczesny system umożliwiający lokalizowanie myjni, zamawianie i kontrolę usług, płatności mobilne i dostęp do dokumentacji przy użyciu telefonu komórkowego. Właścicielom myjni samochodowych wwwash.pl stwarza możliwość kompleksowego monitoringu usług świadczonych na rzecz klientów, pełnej analizy danych oraz zarządzania programami lojalnościowymi i daje im dostęp do szerokiej sieci klientów flotowych. W oparciu o korzyści projektu transformacji cyfrowej i nabyte w związku z nim doświadczenie, Auto-Spa S.A. zaoferuje dostęp do  platformy wszystkim operatorom myjni samochodowych w Polsce. Taki krok uczyni z aplikacji wwwash.pl nowy model działania w branży myjni samochodowych, przynosząc korzyści zarówno klientom, jak i operatorom myjni oraz zapewni nowy wymiar skuteczności działania oraz analizy danych. Zarząd Spółki pragnie z jednej strony wykorzystać transformację w celu zwiększenia poziomu jakości usług oraz rentowności klientów Auto-Spa i całej branży w Polsce, a jednocześnie zapewnić Spółce pozycję lidera w dziedzinie innowacji technologicznych.

„Wdrożenie „wwwash” to dwie zasadnicze korzyści dla Auto-Spa. Nowe funkcjonalności dostępne dla klientów zwiększą potencjał sprzedaży do klientów B2C. Z kolei sieci Auto-Spa działanie platformy „wwwash.pl” pozwoli na uzyskanie dostępu do nowej grupy klientów - firm oraz klientów flotowych, co stanowić będzie istotną wartość dla Grupy, która docelowo pragnie w Polsce objąć systemem ponad 1.000 myjni każdego rodzaju.” - zakończył Prezes Ilski.

Redakcja

Raporty

Suplementy na NewConnect
Paliwa na NewConnect
Paliwa na NewConnect

W ostatnich dekadach wiele ...

Restauracje na NewConnect
Restauracje na NewConnect

Na rynku NewConnect ...

Producenci gier na NewConnect
Producenci gier na NewConnect

Piętnaście czy dwadzieścia ...

FMCG na NewConnect
FMCG na NewConnect

Czym jest sektor FMCG? Ten ...

Recykling na NewConnect
Recykling na NewConnect

Szeroko pojęty recykling to ...

Nieruchomości na NewConnect
Nieruchomości na NewConnect

Sektor „nieruchomości” na ...

Więcej

Kontakt

 • Strona należy do spółki:
  Financial Web S.A. Nr KRS 0000358027
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 • +48 22 5078899

Partnerzy

Księgarnia Maklerska.pl działa w ramach firmy Epilog. Istnieje w sieci od 1 maja 2007 roku. Zajmuje się sprzedażą książek przede wszystkim o inwestowaniu na giełdzie.