• NCIndex
 • NCIndex30
Wykres indexu
NEWCONNECT - NAJWIĘKSZE OBROTY
WSKAŹNIKI MAKRO
SymbolWartość
Inflacja CPI2%
Bezrobocie5.9%
PKB5.2%
Stopa ref.1.5%
WIBOR3M1.70%
logo sponsora
GIEŁDY - ŚWIAT
INDEKSY - POLSKA
TOWARY
 • STAN RYNKU:
 • OBROTY (w tys. zł):
 • WZROSTY:
 • SPADKI:
 • BEZ ZMIAN:

Wyniki Madkomu po trzecim kwartale

Madkom, spółka zajmująca się produkcją systemów IT dla samorządów, opublikowała wyniki po III kwartale 2015 r. Narastająco za pierwsze trzy kwartały br. spółka wypracowała przychody netto na poziomie ponad 8,3 mln zł, co daje wzrost w porównaniu z analogicznym okresem 2014 r. o 110%. Jest to również kwota wyższa o 28% od łącznych przychodów netto spółki za 2014 r.

Zysk netto Madkomu za trzy kwartały 2015 r. wyniósł ponad 42 tys. zł (po trzech kwartałach ubiegłego roku spółka odnotowywała ok. 207 tys. straty), co stanowi 2/3 wartości zysku netto za cały 2014 r. Natomiast kwota przychodów netto za sam III kwartał br. w wysokości 2,8 mln zł oznacza wzrost przychodów spółki rok do roku o blisko 55%.

"Wzrosty przychodów i zysków w porównaniu do analogicznego okresu zeszłego roku są wynikiem konsekwentnie prowadzonej polityki rozwoju firmy, bazującej na strategii ciągłego rozwoju organizacyjnego i technologicznego. Nieustannie pracujemy nad nowymi produktami oraz nad udoskonalaniem rozwiązań już istniejących. Dzięki temu szybko pozyskujemy nowe kontrakty, także od coraz większych jednostek urzędów, wśród których wyrabiamy sobie coraz silniejszą pozycję." – powiedział Grzegorz Szczechowiak, prezes zarządu spółki Madkom.

 


 

Madkom jest dostawcą i integratorem autorskiego oprogramowania do zarządzania dokumentami, informacją i procesami w administracji publicznej. Wieloletnie doświadczenie i doskonała znajomość prawa regulującego funkcjonowanie urzędów administracji publicznej pozwalają oferować produkty w pełni zgodne z aktualnymi przepisami.

 

Redakcja

Raporty

Suplementy na NewConnect
Paliwa na NewConnect
Paliwa na NewConnect

W ostatnich dekadach wiele ...

Restauracje na NewConnect
Restauracje na NewConnect

Na rynku NewConnect ...

Producenci gier na NewConnect
Producenci gier na NewConnect

Piętnaście czy dwadzieścia ...

FMCG na NewConnect
FMCG na NewConnect

Czym jest sektor FMCG? Ten ...

Recykling na NewConnect
Recykling na NewConnect

Szeroko pojęty recykling to ...

Nieruchomości na NewConnect
Nieruchomości na NewConnect

Sektor „nieruchomości” na ...

Więcej

Kontakt

 • Strona należy do spółki:
  Financial Web S.A. Nr KRS 0000358027
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 • +48 22 5078899

Partnerzy

Księgarnia Maklerska.pl działa w ramach firmy Epilog. Istnieje w sieci od 1 maja 2007 roku. Zajmuje się sprzedażą książek przede wszystkim o inwestowaniu na giełdzie.