• NCIndex
 • NCIndex30
Wykres indexu
NEWCONNECT - NAJWIĘKSZE OBROTY
WSKAŹNIKI MAKRO
SymbolWartość
Inflacja CPI2%
Bezrobocie5.9%
PKB5.2%
Stopa ref.1.5%
WIBOR3M1.70%
logo sponsora
GIEŁDY - ŚWIAT
INDEKSY - POLSKA
TOWARY
 • STAN RYNKU:
 • OBROTY (w tys. zł):
 • WZROSTY:
 • SPADKI:
 • BEZ ZMIAN:

MADKOM zamówienia o łączniej wartości ponad 7 mln zł.

Spółka MADKOM S.A. poinformowała o podpisaniu kolejnych umów, które spowodowały przekroczenie progu 20% wzrostu przychodów w stosunku do 2014r.

Coroczne zwiększanie sprzedaży Spółki o przynajmniej 20% w ujęciu rdr. stanowi jeden z jej długoterminowych celów w przyjętej Strategii Rozwoju na lata 2015-2020. Dzięki pozyskaniu kolejnych kontraktów o wartości blisko 200 tys. zł MADKOM S.A. posiada obecnie największy w swojej historii portfel zleceń na bieżący rok, którego realizacja pozwoli na wypracowanie bardzo dobrych wyników finansowych. Dodatkowo, Zarząd Spółki spodziewa się dalszego pozyskiwania kontraktów na ten rok, gdyż w planach są projekty dla Klientów o wartości 1 mln zł.

Takiego roku jeszcze w historii Spółki nie mieliśmy. Ciężka praca nad pozyskiwaniem Klientów w okresie ostatnich dwóch lat, jak widać, przyniosła oczekiwane efekty. Jednak to, co najbardziej cieszy, to fakt, iż nasz dział handlowy dalej pozyskuje zamówienia i już rozpoczął prace nad Klientami na kolejne lata. Bardzo ważne jest także to, że wraz ze wzrostem sprzedaży rosną wpływy stałe z tytułu umów asysty producenckiej. W tym roku wpływy te wzrosną o co najmniej 20 proc. Naszym celem długofalowym jest to, aby przychody z tytułu umów asysty producenckiej pokrywały Spółce 70 proc. jej wszystkich kosztów stałych. Stabilny i rekordowy backlog, a także zakończenie ubiegłego roku z zyskiem powinno być bardzo dobrą informacją dla naszych akcjonariuszy. Uważam, że rynek może wkrótce pozytywnie zdyskontować ostatnie komunikaty Spółki, co powinno pozwolić na wzrost naszej wyceny rynkowej.” - stwierdza Grzegorz Szczechowiak, Prezes Zarządu Spółki MADKOM S.A.

MADKOM S.A. zakończył 2014 r. wypracowaniem 64 tys. zł zysku netto przy przychodach sięgających poziomu blisko 6,5 mln zł. Rok wcześniej Spółka zanotowała sprzedaż na poziomie 5,04 mln zł oraz stratę netto wynoszącą 196 tys. zł.


Super User

Raporty

Suplementy na NewConnect
Paliwa na NewConnect
Paliwa na NewConnect

W ostatnich dekadach wiele ...

Restauracje na NewConnect
Restauracje na NewConnect

Na rynku NewConnect ...

Producenci gier na NewConnect
Producenci gier na NewConnect

Piętnaście czy dwadzieścia ...

FMCG na NewConnect
FMCG na NewConnect

Czym jest sektor FMCG? Ten ...

Recykling na NewConnect
Recykling na NewConnect

Szeroko pojęty recykling to ...

Nieruchomości na NewConnect
Nieruchomości na NewConnect

Sektor „nieruchomości” na ...

Więcej

Kontakt

 • Strona należy do spółki:
  Financial Web S.A. Nr KRS 0000358027
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 • +48 22 5078899

Partnerzy

Księgarnia Maklerska.pl działa w ramach firmy Epilog. Istnieje w sieci od 1 maja 2007 roku. Zajmuje się sprzedażą książek przede wszystkim o inwestowaniu na giełdzie.