• NCIndex
 • NCIndex30
Wykres indexu
NEWCONNECT - NAJWIĘKSZE OBROTY
WSKAŹNIKI MAKRO
SymbolWartość
Inflacja CPI2%
Bezrobocie5.9%
PKB5.2%
Stopa ref.1.5%
WIBOR3M1.70%
logo sponsora
GIEŁDY - ŚWIAT
INDEKSY - POLSKA
TOWARY
 • STAN RYNKU:
 • OBROTY (w tys. zł):
 • WZROSTY:
 • SPADKI:
 • BEZ ZMIAN:

Nowy kontrakt Madkom S.A.

Spółka Madkom S.A. zawarła kolejną istotną umowę na dostawę i wdrożenie swojego oprogramowania. Emitent nawiązał także współpracę z IBM Ireland Product Distribution Limited z siedzibą w Irlandii.

 

Podpisana przez MADKOM S.A. umowa dotyczy dostawy i wdrożenia produktów autorstwa Spółki do Urzędu miasta na prawach powiatu zatrudniającego ponad 1000 osób oraz stworzenia 30 e-usług na platformie ePUAP. W ramach pozyskanego kontraktu Emitent dostarczy oprogramowanie SIDAS Elektroniczne Zarządzanie Dokumentacją zintegrowane z platformą ePUAP oraz SIDAS Edytor Formularzy Elektronicznych. Spółka będzie również świadczyła usługi eksperckie z zakresu integracji systemów dziedzinowych z dostarczonym rozwiązaniem SIDAS EZD i przeprowadzi szkolenia z zakresu e-formularzy publikowanych na ePUAP oraz dostarczanych systemów.

 

 

Pozyskany przez nas kontrakt jest zasługą naszej merytorycznej wiedzy i doświadczenia. Wśród naszych Klientów wyrabiamy sobie coraz silniejszą pozycję, a naszymi Klientami stają się coraz większe urzędy. Podpisana umowa nie była uwzględniana w naszych przewidywaniach i powiększy nasz backlog zamówień, a w latach przyszłych znacząco zwiększy wpływy z tytułu stałej umowy na obsługę i asystę autorską.” - komentuje Grzegorz Szczechowiak, Prezes Zarządu Spółki MADKOM S.A.

 

 

MADKOM S.A. zawarł także umowę z IBM Ireland Product Distribution Limited z siedzibą w Irlandii, której przedmiotem jest sprzedaż przez Emitenta produktów technologii IBM Integration Bus. Nawiązana współpraca pozwoli Spółce zwiększać przychody ze sprzedaży systemów i rozwiązań służących do integracji systemów informatycznych nie tylko dla klientów z segmentu administracji publicznej. Będzie to miało pozytywny wpływ na wyniki finansowe MADKOM S.A. w kolejnych kwartałach.

 

 

Nawiązanie współpracy z globalnym graczem, jakim jest IBM, pozwoli nam na wprowadzenie do oferty produktów i rozwiązań tego producenta. Umowa współpracy z IBM to pierwszy krok w celu poszerzenia oferty Spółki także o rozwiązania dla biznesu. Pierwszym obszarem technologicznym, w którym uzyskaliśmy kompetencje, jest obszar integracji systemów informatycznych za pomocą narzędzi IBM Integration Bus.” - dodaje Szczechowiak.

 

 

Spółka zanotowała 151 tys. zł zysku netto w 1 kw. 2015 r., a jej przychody sięgnęły 2.772 tys. zł. Znacząca poprawa wyników finansowych w porównaniu z poprzednim rokiem była możliwa dzięki pozyskiwaniu nowych kontraktów handlowych oraz skutecznej realizacji założeń Strategii Rozwoju.

 

 

Redakcja

Raporty

Suplementy na NewConnect
Paliwa na NewConnect
Paliwa na NewConnect

W ostatnich dekadach wiele ...

Restauracje na NewConnect
Restauracje na NewConnect

Na rynku NewConnect ...

Producenci gier na NewConnect
Producenci gier na NewConnect

Piętnaście czy dwadzieścia ...

FMCG na NewConnect
FMCG na NewConnect

Czym jest sektor FMCG? Ten ...

Recykling na NewConnect
Recykling na NewConnect

Szeroko pojęty recykling to ...

Nieruchomości na NewConnect
Nieruchomości na NewConnect

Sektor „nieruchomości” na ...

Więcej

Kontakt

 • Strona należy do spółki:
  Financial Web S.A. Nr KRS 0000358027
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 • +48 22 5078899

Partnerzy

Księgarnia Maklerska.pl działa w ramach firmy Epilog. Istnieje w sieci od 1 maja 2007 roku. Zajmuje się sprzedażą książek przede wszystkim o inwestowaniu na giełdzie.