• NCIndex
 • NCIndex30
Wykres indexu
NEWCONNECT - NAJWIĘKSZE OBROTY
WSKAŹNIKI MAKRO
SymbolWartość
Inflacja CPI1.7%
Bezrobocie6.1%
PKB5.2%
Stopa ref.1.5%
WIBOR3M1.70%
logo sponsora
GIEŁDY - ŚWIAT
INDEKSY - POLSKA
TOWARY
 • STAN RYNKU:
 • OBROTY (w tys. zł):
 • WZROSTY:
 • SPADKI:
 • BEZ ZMIAN:

Madkom - teraz z certyfikatem

Prezes Madkom

Spółka Madkom uzyskała Certyfikat Bezpieczeństwa PN-ISO / IEC 27001:2014. To duży krok w stronę poprawy jakości oferowanych produktów.

Certyfikat został wydany przez TÜV Nord Polska Sp. z o.o. po przeprowadzonym audycie. Świadczy on o tym, że Spółka stosuje system zarządzania zgodnie z powyższą normą w zakresie: projektowania i produkcji oprogramowania do zarządzania dokumentami, finansami, informacją i procesami w administracji publicznej. Okres ważności certyfikacji wynosi 3 lata od daty wydania.

„Uzyskanie przez naszą Spółkę certyfikatu ISO to kolejny krok związany z realizacją kompleksowej strategii rozwoju. Otrzymanie certyfikatu poświadcza stosowanie przez nas bezpiecznych metod wytwarzania oprogramowania oraz stosowanie bezpiecznych zasad pracy i serwisowania systemów informatycznych, w tym przetwarzania danych osobowych. Nasza Spółka realizuje coraz więcej kontraktów dla Klientów, którzy przykładają wyjątkową wagę do zabezpieczenia danych, więc swoim działaniem wychodzimy im naprzeciw.” - komentuje Grzegorz Szczechowiak, Prezes Zarządu Spółki MADKOM S.A.

Podniesienie jakości produktów stanowi jeden z kluczowych obszarów w zaprezentowanej w lutym br. przez MADKOM S.A. Strategii Rozwoju na lata 2015-2020. Spółka zamierza także wchodzić w nowe obszary świadczenia usług IT, głównie dla branży medycznej i hotelowej oraz będzie dążyć do corocznego zwiększania przychodów. W tym roku MADKOM S.A. będzie koncentrował się przede wszystkim na terminowej realizacji pozyskanych projektów ze środków POKL. W związku ze zwiększoną skalą działalności Spółki i wzrostem liczby klientów, Spółka planuje utworzyć Biuro Obsługi Klientów, które przyczyni się do lepszego kontaktu z kontrahentami. MADKOM S.A. dokona także w najbliższym czasie zmian w swojej strukturze organizacyjnej, co pozwoli na efektywniejsze zarządzenie procesami i zwiększenie przepływu informacji.

„Wdrażając rozwiązania w modelu SaaS, nasi Klienci zwracają uwagę na stosowanie zabezpieczeń związanych z dostępem do danych przechowywanych poza siedzibą ich firm. Dane firm stają się krytyczne tak samo jak dane osobowe znajdujące się w systemach urzędów. Planując sprzedaż takich produktów jak HotelData musimy mieć na uwadze, że część klientów może postawić warunek posiadania bezpiecznego środowiska, a potwierdzeniem stosownych zabezpieczeń jest właśnie uzyskana certyfikacja.” - dodaje Szczechowiak.

Spółka zakończyła 2014 r. zyskiem netto w wysokości 79 tys. zł oraz przychodami na poziomie 6.486 tys. zł. Rok wcześniej MADKOM S.A. zanotował stratę netto sięgającą 196 tys. zł, a jej sprzedaż wyniosła 5.042 tys. zł. Znaczący wzrost przychodów był efektem prowadzenia skutecznych działań handlowych i pozyskania wielu znaczących kontraktów.  


Redakcja

Raporty

Suplementy na NewConnect
Paliwa na NewConnect
Paliwa na NewConnect

W ostatnich dekadach wiele ...

Restauracje na NewConnect
Restauracje na NewConnect

Na rynku NewConnect ...

Producenci gier na NewConnect
Producenci gier na NewConnect

Piętnaście czy dwadzieścia ...

FMCG na NewConnect
FMCG na NewConnect

Czym jest sektor FMCG? Ten ...

Recykling na NewConnect
Recykling na NewConnect

Szeroko pojęty recykling to ...

Nieruchomości na NewConnect
Nieruchomości na NewConnect

Sektor „nieruchomości” na ...

Więcej

Kontakt

 • Strona należy do spółki:
  Financial Web S.A. Nr KRS 0000358027
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 • +48 22 5078899

Partnerzy

Financial Markets Center Management Sp. z.o.o działa na rynku ogólnopolskim już od 2005 roku. W swojej ofercie posiada m.in. doradztwo strategiczne, walutowe oraz inwestycyjne.
NewWeb S.A. jest innowacyjną agencja PR, która świadczy szeroką gamę usług z zakresu PR, IR, a także marketingu.