• NCIndex
 • NCIndex30
Wykres indexu
NEWCONNECT - NAJWIĘKSZE OBROTY
WSKAŹNIKI MAKRO
SymbolWartość
Inflacja CPI2%
Bezrobocie5.9%
PKB5.2%
Stopa ref.1.5%
WIBOR3M1.70%
logo sponsora
GIEŁDY - ŚWIAT
INDEKSY - POLSKA
TOWARY
 • STAN RYNKU:
 • OBROTY (w tys. zł):
 • WZROSTY:
 • SPADKI:
 • BEZ ZMIAN:

PrimeBit Games wygrała przetarg na wdrożenie technologii VR

Spółka PrimeBit Games stworzy oprogramowanie do zarządzania studiem fitness i ćwiczeń w technologii 3D oraz aplikacje do treningów z wykorzystaniem rozszerzonej rzeczywistości. Wartość zamówienia opiewa na kwotę ok. 1,2 mln zł.

- Jesteśmy bardzo podekscytowani projektem, który będziemy realizować. Rozwiązanie, które wdrażamy to połączenie gier i aktywności fizycznej. Ćwiczący będą mogli dzięki temu przenieść się w wirtualny świat i mieć kogoś w rodzaju trenera. Użytkownicy dostaną również możliwość skorzystania z gry symulacyjnej, w której otrzymają wyzwania w trybie rywalizacji z innymi graczami lub zadania do przejścia w pojedynkę – mówi Michał Ręczkowicz, prezes PrimeBit Games.

Spółka wygrała przetarg na wdrożenie oprogramowania dla przedsiębiorstwa VR Fitness Systems Sp. z o. o. z Lublina. Zakres projektu obejmuje wykonanie dedykowanego oprogramowania do zarządzania studiem fitness i bazą danych, aplikacji wykorzystywanych na potrzeby fitness przy wykorzystaniu technologii VR/AR oraz oprogramowania do ćwiczeń w technologii 3D. - Gry VR, w połączeniu z urządzeniami z siłowni, wzbogacą ofertę studia fitness. Na zachodzie jest to jeszcze nowa, ale już dość popularna forma rozrywki i treningów. Na dodatek zmienia obraz siłowni na ciekawszą, do której częściej chce się wracać. Gry motywują do ciągłego osiągania lepszych wyników – to świetne rozwiązanie dla obecnie coraz bardziej zinformatyzowanej społeczności – dodaje Michał Ręczkowicz.

Jedno z ważniejszych zadań stojących przed spółką to przede wszystkim odpowiednie połączenie urządzeń i maszyn do ćwiczeń z tym co dzieje się w grze, oraz opracowanie, przy współpracy z ekspertami fitness, algorytmów służących do optymalizacji ćwiczeń poprzez gry VR.

- Mam nadzieję, że to nie ostatni projekt tego typu, który realizujemy. Jeżeli taki rodzaj treningów przyjmie się w Polsce tak dobrze jak za granicą, to możemy spodziewać się kolejnych zamówień na nasze usługi – mówi Michał Ręczkowicz.

Redakcja

Raporty

Suplementy na NewConnect
Paliwa na NewConnect
Paliwa na NewConnect

W ostatnich dekadach wiele ...

Restauracje na NewConnect
Restauracje na NewConnect

Na rynku NewConnect ...

Producenci gier na NewConnect
Producenci gier na NewConnect

Piętnaście czy dwadzieścia ...

FMCG na NewConnect
FMCG na NewConnect

Czym jest sektor FMCG? Ten ...

Recykling na NewConnect
Recykling na NewConnect

Szeroko pojęty recykling to ...

Nieruchomości na NewConnect
Nieruchomości na NewConnect

Sektor „nieruchomości” na ...

Więcej

Kontakt

 • Strona należy do spółki:
  Financial Web S.A. Nr KRS 0000358027
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 • +48 22 5078899

Partnerzy

Księgarnia Maklerska.pl działa w ramach firmy Epilog. Istnieje w sieci od 1 maja 2007 roku. Zajmuje się sprzedażą książek przede wszystkim o inwestowaniu na giełdzie.