• NCIndex
 • NCIndex30
Wykres indexu
NEWCONNECT - NAJWIĘKSZE OBROTY
WSKAŹNIKI MAKRO
SymbolWartość
Inflacja CPI2%
Bezrobocie5.9%
PKB5.2%
Stopa ref.1.5%
WIBOR3M1.70%
logo sponsora
GIEŁDY - ŚWIAT
INDEKSY - POLSKA
TOWARY
 • STAN RYNKU:
 • OBROTY (w tys. zł):
 • WZROSTY:
 • SPADKI:
 • BEZ ZMIAN:

Qubic Games - zapowiedzi premier na 15-lecie spółki

Spółka QubicGames podpisała umowę z Fat Dog Games na wydanie gry Worlocks 2: God Slayers na konsolę Nintendo Switch. Zamyka ona listę kluczowych tytułów, które będą miały swoją premierę w drugim kwartale 2019 roku w ramach akcji promocyjnej związanej z obchodami 15 – lecia istnienia spółki. Wśród pozostałych produkcji znajdą się także: Akane, Blazing Beaks, Hungry Baby: Party Treats i Geki Yaba Runner.  

W ramach umowy z Fat Dog Games QubicGames wyda grę Worlocks 2: God Slayer na platformę Nintendo Switch. W zamian za udzielenie licencji Fat Dog Games otrzyma wynagrodzenie w postaci minimum gwarancyjnego oraz tzw. Revenue Shere, procentu od przychodu ze sprzedaży gry pomniejszone o minimum gwarancyjne.  Autorem tej klimatycznej gry akcji z elementami RPG jest krakowskie studio Frozen District. Premiera gry planowana jest na drugi kwartał 2019 r. w ramach obchodów 15-lecia działalności spółki.

- Jesteśmy niezwykle zadowoleni z pozyskania gry stworzonej przez zespół deweloperów odpowiedzialnych za sukces głośnego symulatora jednoosobowej ekipy remontowej House Flipper. Wierzymy, że produkcja dzięki pixelowej grafice w stylu retro i wciągającej, nowoczesnej rozrywce znajdzie rzesze fanów wśród użytkowników Nintendo Switch. Dodatkowym atutem produkcji jest lokalny tryb multiplayer – mówi Jakub Pieczykolan, prezes QubicGames.  

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami QubicGames planuje hucznie obchodzić swoje 15 - ste urodziny. W związku z okrągłym jubileuszem szykuje dla graczy wiele niespodzianek. Jak ogłosił wczoraj, jedną z nich jest aż pięć premier, w skład których wchodzą: Akane, Blazing Beaks, Hungry Baby, długo oczekiwany autorski projekt spółki - Geki Yaba Runner i wspomniana powyżej Worlocks 2: God Slayers. – To nie koniec atrakcji, które szykujemy dla fanów QubicGames. Więcej szczegółów zdradzimy wkrótce – dodaje prezes.

Redakcja

Raporty

Suplementy na NewConnect
Paliwa na NewConnect
Paliwa na NewConnect

W ostatnich dekadach wiele ...

Restauracje na NewConnect
Restauracje na NewConnect

Na rynku NewConnect ...

Producenci gier na NewConnect
Producenci gier na NewConnect

Piętnaście czy dwadzieścia ...

FMCG na NewConnect
FMCG na NewConnect

Czym jest sektor FMCG? Ten ...

Recykling na NewConnect
Recykling na NewConnect

Szeroko pojęty recykling to ...

Nieruchomości na NewConnect
Nieruchomości na NewConnect

Sektor „nieruchomości” na ...

Więcej

Kontakt

 • Strona należy do spółki:
  Financial Web S.A. Nr KRS 0000358027
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 • +48 22 5078899

Partnerzy

Księgarnia Maklerska.pl działa w ramach firmy Epilog. Istnieje w sieci od 1 maja 2007 roku. Zajmuje się sprzedażą książek przede wszystkim o inwestowaniu na giełdzie.