• NCIndex
 • NCIndex30
Wykres indexu
NEWCONNECT - NAJWIĘKSZE OBROTY
WSKAŹNIKI MAKRO
SymbolWartość
Inflacja CPI2%
Bezrobocie5.9%
PKB5.2%
Stopa ref.1.5%
WIBOR3M1.70%
logo sponsora
GIEŁDY - ŚWIAT
INDEKSY - POLSKA
TOWARY
 • STAN RYNKU:
 • OBROTY (w tys. zł):
 • WZROSTY:
 • SPADKI:
 • BEZ ZMIAN:

Cherrypick Games coraz bliżej pierwszej premiery w 2019

Gra Crime Stories od studia Cherrypick Games już w lutym trafi do fazy soft-launch. Dedykowany kobietom tytuł, pozwoli wcielić się m.in. w rolę agentów wydziału kryminalnego. Losy bohaterów i przebieg śledztwa uzależnione będą od podjętych w trakcie rozgrywki decyzji, które mogą skończyć się happy endem lub katastrofą. Jedną z głównych autorek narracji do gry jest znana pisarka Lisa Brunette.

W styczniu Crime Stories została wydana na jednym rynku w specjalnej fazie testowej Google.  W lutym tytuł przejdzie kolejny etap testów, Studio sprawdzi grę w tzw. soft-launchu, uzyskane wyniki pozwolą na jeszcze dokładniejsze dopasowanie produktu do grupy docelowej.

- W najbliższych tygodniach wydamy i przetestujemy Crime Stories w Nowej Zelandii. Przy tym projekcie po raz pierwszy zastosujemy narzędzia z zakresu tzw. maszynowego uczenia do analizy zachowań graczy. Dzięki temu będziemy w stanie dokładnie sprawdzić ich zainteresowanie tytułem, jeszcze lepiej poznać naszą grupę docelową i dostosować zawartość gry do oczekiwań. Pierwsze testy Crime Stories potwierdziły nam, że odbiorcami tej gry są głównie kobiety w wieku 35+. – mówi Marcin Kwaśnica, prezes Cherrypick Games.

W Crime Stories, w odróżnieniu od filmów czy seriali, to gracz współtworzy scenariusz przez co jeszcze bardziej angażuje się w rozgrywkę. Od jego decyzji zależą losy bohaterów i przebieg śledztwa. Efekt mrocznych historii i przedstawionego w grze świata potęguje doskonałej jakości grafika tworzona przez światowej klasy specjalistów. - Wsłuchujemy się w oczekiwania graczek i tworzymy to co jest dla nich najbardziej interesujące. Zagadki kryminalne to jeden z najpopularniejszych tematów wśród kobiet, stąd decyzja o stworzeniu Crime Stories. W naszej grze sensacyjna intryga i tempo thrillera idą ze sobą w parze, co czyni z niej doskonałą propozycję dla miłośników visual novel, czyli książek interaktywnych z elementami gry.

Gatunek ten zdobywa coraz większą popularność na świecie, a co najważniejsze, przede wszystkim wśród płci pięknej. – informuje Marcin Kwaśnica, prezes Cherrypick Games.
Główną autorką książek do Crime Stories jest Lisa Brunette, czołowa pisarka w sektorze gier, która oprócz tradycyjnych serii książek, ma na swoim koncie także powieści z gatunku visual novel. Lisa współpracowała m.in. z Pixelberry Studios w jej popularnej grze Choices, która od wydania wygenerowała ok. 120 mln USD. Lisa Brunette jest kluczowym, ale nie jedynym autorem narracji w Crime Stories. Do współpracy  Spółka pozyskała także kilku innych doświadczonych pisarzy. – Książki nad którymi pracujemy będą nawiązywały do tych, które zajmują pierwsze miejsca na liście bestsellerów np. New York Times. W grze nie zabraknie zapierających dech w piersiach kryminalnych zwrotów akcji jak i wątków romantycznych. Prace pisarskie postępują dużo szybciej niż zakładaliśmy pierwotnie. Gra ma olbrzymi potencjał, zanim trafi na rynek, zamierzamy ją maksymalnie dopracować. Wierzymy, że nasza praca zaowocuje stworzeniem hitu na miarę światowych trendów. – dodaje Marcin Kwaśnica.

Oprócz darmowych wyborów, w grze będą też dostępne płatne opcje dodatkowe, które dostarczą graczom więcej satysfakcji. W momencie globalnej premiery w Crime Stories ma być dostępnych 10-12 książek. W kolejnych miesiącach tytuł będzie rozwijany i wzbogacany o nowe rozdziały, aby jak najdłużej utrzymać zainteresowanie graczy.

 

Redakcja

Raporty

Suplementy na NewConnect
Paliwa na NewConnect
Paliwa na NewConnect

W ostatnich dekadach wiele ...

Restauracje na NewConnect
Restauracje na NewConnect

Na rynku NewConnect ...

Producenci gier na NewConnect
Producenci gier na NewConnect

Piętnaście czy dwadzieścia ...

FMCG na NewConnect
FMCG na NewConnect

Czym jest sektor FMCG? Ten ...

Recykling na NewConnect
Recykling na NewConnect

Szeroko pojęty recykling to ...

Nieruchomości na NewConnect
Nieruchomości na NewConnect

Sektor „nieruchomości” na ...

Więcej

Kontakt

 • Strona należy do spółki:
  Financial Web S.A. Nr KRS 0000358027
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 • +48 22 5078899

Partnerzy

Księgarnia Maklerska.pl działa w ramach firmy Epilog. Istnieje w sieci od 1 maja 2007 roku. Zajmuje się sprzedażą książek przede wszystkim o inwestowaniu na giełdzie.