• NCIndex
 • NCIndex30
Wykres indexu
NEWCONNECT - NAJWIĘKSZE OBROTY
WSKAŹNIKI MAKRO
SymbolWartość
Inflacja CPI2%
Bezrobocie5.9%
PKB5.2%
Stopa ref.1.5%
WIBOR3M1.70%
logo sponsora
GIEŁDY - ŚWIAT
INDEKSY - POLSKA
TOWARY
Debiut: MOONLIT (MLT) Kurs: 3,0451,75% Kupno: 3,04 Sprzedaż: 3,19
 • STAN RYNKU:
 • OBROTY (w tys. zł):
 • WZROSTY:
 • SPADKI:
 • BEZ ZMIAN:

7LEVELS podpisało umowę z Rainy Frog

7LEVELS podpisał umowę z Rainy Frog. Japońska firma zajmie się wydaniem i marketingiem gry „Castle of Heart” na konsolę Nintendo Switch na terenie Japonii. Wydanie gry planowane jest na IV kwartał 2018 roku, a o konkretnej dacie premiery spółka poinformuje w późniejszym terminie. Cena gry została ustalona na poziomie 1500 jenów.

– Ze względu na niedotrzymanie terminu wydania gry przez poprzedniego wydawcę oraz specyfikę rynku japońskiego, zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie współpracy z firmą Rainy Frog. Bardzo cieszymy się z pozyskania partnera specjalizującego się w dystrybucji gier na urządzenia Nintendo – mówi Krzysztof Król, wiceprezes 7LEVELS.

Rainy Frog to firma działająca na rynku od 2013 r., specjalizująca się wydawaniem gier na rynku japońskim oraz w Europie i Ameryce Północnej. Będzie odpowiedzialna za marketing i dystrybucję cyfrową „Castle of Heart” w Japonii, która stanowi rynek ze zdecydowaną większością odbiorców gier na konsole Nintendo w Azji. Umowa wydawnicza nie odbiega od standardów rynkowych i przewiduje dla wydawcy wyłączność na prowadzenie działań na rynku japońskim w okresie 2 lat z automatycznym przedłużeniem na kolejne roczne okresy.  Jednocześnie obie strony ustaliły cenę gry na poziomie 1500 jenów.

7Levels samodzielnie wprowadziła grę do sprzedaży na rynki w Europie, Australii i w Ameryce (Stany Zjednoczone, Kanada, Meksyk). Natomiast na terenie Japonii będącej dużo trudniejszym i bardziej specyficznym rynkiem, studio potrzebuje współpracy z wydawcą, który będzie odpowiadał za dystrybucję cyfrową Castle of Heart.

7Levels zakończyło już pracę nad prototypem kolejnej gry. Powinna ona trafić do sprzedaży w przyszłym roku. To platformowa, przygodowa gra akcji, osadzona w innym niż Castle of Heart klimacie. Tytuł zadebiutuje na Nintendo Switch i będzie wykorzystywać unikalne funkcjonalności konsoli. Od momentu wprowadzenia Nintendo Switch na rynek (marzec 2017 r.), japońska konsola sprzedała się w nakładzie ponad 20 mln sztuk na całym świecie, wyprzedzając dotychczasowych liderów (Nintendo Wii oraz Sony PS4) i ustanawiając nowy rekord sprzedaży w pierwszym roku od dnia premiery.

Redakcja

Raporty

Suplementy na NewConnect
Paliwa na NewConnect
Paliwa na NewConnect

W ostatnich dekadach wiele ...

Restauracje na NewConnect
Restauracje na NewConnect

Na rynku NewConnect ...

Producenci gier na NewConnect
Producenci gier na NewConnect

Piętnaście czy dwadzieścia ...

FMCG na NewConnect
FMCG na NewConnect

Czym jest sektor FMCG? Ten ...

Recykling na NewConnect
Recykling na NewConnect

Szeroko pojęty recykling to ...

Nieruchomości na NewConnect
Nieruchomości na NewConnect

Sektor „nieruchomości” na ...

Więcej

Kontakt

 • Strona należy do spółki:
  Financial Web S.A. Nr KRS 0000358027
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 • +48 22 5078899

Partnerzy

Księgarnia Maklerska.pl działa w ramach firmy Epilog. Istnieje w sieci od 1 maja 2007 roku. Zajmuje się sprzedażą książek przede wszystkim o inwestowaniu na giełdzie.