• NCIndex
 • NCIndex30
Wykres indexu
NEWCONNECT - NAJWIĘKSZE OBROTY
WSKAŹNIKI MAKRO
SymbolWartość
Inflacja CPI2%
Bezrobocie5.9%
PKB5.2%
Stopa ref.1.5%
WIBOR3M1.70%
logo sponsora
GIEŁDY - ŚWIAT
INDEKSY - POLSKA
TOWARY
 • STAN RYNKU:
 • OBROTY (w tys. zł):
 • WZROSTY:
 • SPADKI:
 • BEZ ZMIAN:

Surfland realizuje kolejne zamówienia

Surfland Systemy Komputerowe S.A. zrealizuje projekt dla Gminy Strzegom o wartości blisko 0,34 mln zł brutto. Emitent prowadzi również aktywne działania w zakresie rozwoju nowej oferty związanej z RODO.

Spółka podpisała umowę z Gminą Strzegom z związku z wyborem jej oferty jako najkorzystniejszej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego: "Dostawa, montaż, instalacja i konfiguracja sprzętu multimedialnego oraz utworzenie ścieżki dydaktycznej w budynku CAS "Karmel" w Strzegomiu dla potrzeb zadania inwestycyjnego pn. "Szlak Kamienia". Realizacja pierwszego etapu zadania nastąpi do 31 stycznia 2018 r., a jego wartość wynosi prawie 236 tys. zł brutto. Z kolei drugi etap ma zostać zakończony do 30 maja 2018 r., a jego wartość sięga ponad 102 tys. zł. Zdaniem Zarządu SSK S.A. pozyskane zamówienie i jego realizacja będą miały pozytywny wpływ na wyniki finansowe Spółki.

„Realizacja projektu „Szlak Kamienia” w ramach podpisanej z Gminą Strzegom umowy handlowej pozwoli na zdyskontowanie unikalnych kompetencji i doświadczeń zdobytych w ostatnich latach podczas dostawy, instalacji i serwisu ścieżek dydaktycznych na terenie Parku Wielokulturowego „Stara Kopalnia” w Wałbrzychu.” - komentuje Bogusław Bartoń, Prezes Zarządu Spółki Surfland Systemy Komputerowe S.A.

Emitent przygotowuje się także do zaoferowania rynkowi kompleksowej usługi w zakresie wdrożenia procedur i rozwiązań IT dostosowujących podmioty do Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych, czyli tzw. RODO. Zwiększony popyt na rozwiązania IT konieczne do spełnienia wymogów tego rozporządzenia oraz bardzo dobre relacje z bazą obsługiwanych klientów, m.in. dzięki świadczeniu długoterminowych usług opieki serwisowej, stwarzają Spółce bardzo dobre perspektywy dla zwiększenia strumieni przychodowych ze sprzedaży przygotowanych rozwiązań. Dodatkowo, SSK S.A. pracuje też nad rozwojem swoich kompetencji w zakresie cyberbezpieczeństwa, które umożliwią wprowadzenie na rynek nowych produktów i usług z tego obszaru w 1 kw. 2018 r.

„Postępująca cyfryzacja gospodarki, szybkie tempo zmian technologicznych w dziedzinie Internetu i rozwiązań mobilnych skutkuje jednocześnie ewolucją cyberzagrożeń oraz koniecznością wdrażania nowych mechanizmów i środków technologicznych eliminujących potencjalne zagrożenia i ograniczających ewentualne straty. Naturalną konsekwencją tych globalnych zmian będzie w najbliższych latach coraz większy popyt na usługi i rozwiązania będące odpowiedzią na te zagrożenia.” - zakończył Prezes Bartoń.

Redakcja

Raporty

Suplementy na NewConnect
Paliwa na NewConnect
Paliwa na NewConnect

W ostatnich dekadach wiele ...

Restauracje na NewConnect
Restauracje na NewConnect

Na rynku NewConnect ...

Producenci gier na NewConnect
Producenci gier na NewConnect

Piętnaście czy dwadzieścia ...

FMCG na NewConnect
FMCG na NewConnect

Czym jest sektor FMCG? Ten ...

Recykling na NewConnect
Recykling na NewConnect

Szeroko pojęty recykling to ...

Nieruchomości na NewConnect
Nieruchomości na NewConnect

Sektor „nieruchomości” na ...

Więcej

Kontakt

 • Strona należy do spółki:
  Financial Web S.A. Nr KRS 0000358027
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 • +48 22 5078899

Partnerzy

Księgarnia Maklerska.pl działa w ramach firmy Epilog. Istnieje w sieci od 1 maja 2007 roku. Zajmuje się sprzedażą książek przede wszystkim o inwestowaniu na giełdzie.