• NCIndex
 • NCIndex30
Wykres indexu
NEWCONNECT - NAJWIĘKSZE OBROTY
WSKAŹNIKI MAKRO
SymbolWartość
Inflacja CPI2%
Bezrobocie5.9%
PKB5.2%
Stopa ref.1.5%
WIBOR3M1.70%
logo sponsora
GIEŁDY - ŚWIAT
INDEKSY - POLSKA
TOWARY
 • STAN RYNKU:
 • OBROTY (w tys. zł):
 • WZROSTY:
 • SPADKI:
 • BEZ ZMIAN:

iFun4All zawarło umowę wydawniczą z Impulse Game Studios Ltd.

iFun4all podpisał umowę wydawniczą z amerykańską spółką Impulse Game Studios Ltd., dzięki której został wyłącznym globalnym wydawcą gry „Midnight Evil” na platformie Nintendo Switch. Firma będzie odpowiedzialna za przeportowanie gry, a także marketing, promocję oraz dystrybucję tytułu. Umowa została zawarta na okres trzech lat z możliwością przedłużenia, a firmy podzielą się zyskami ze sprzedaży gry. Zawarcie umowy stanowi kontynuację działań iFun4all w zakresie rozszerzenia działalności wydawniczej dla zewnętrznych studiów deweloperskich.   

Midnight Evil to wyjątkowo zabawny horror fantasy. Wcielamy się w postać głównego bohatera, który odkrywa tajemniczą książkę. Szybko okazuje się, że jest ona magiczna i żyje własnym życiem. Znikąd pojawiają się potwory z koszmarów, a pomóc nam może jedynie przeklęta księga – bowiem tylko doczytanie jej do końca zagwarantuje nam przeżycie. Gra jest osadzona w gęstym klimacie lat 80 i dostarcza mnóstwo rozrywki. Dotychczas została wydana jedynie na komputery osobiste.

- Cieszymy się, że zawarliśmy umowę, na mocy której jednocześnie jesteśmy studiem przygotowującym port oraz ekskluzywnym wydawcą wersji na Nintendo Switch – komentuje Michał Mielcarek, prezes IFun4all. –  Jest to pierwszy krok realizacji planu, który zakłada, że w ciągu kilku lat staniemy się wydawcą, czerpiącym przychody ze sprzedaży gier 3rd party. Chcemy rozszerzyć działalność i wykorzystać nasze doświadczenie w zakresie portowania i publishingu, aby pomóc deweloperom gier niezależnych osiągnąć lepsze wyniki sprzedaży ich gier.


Przypominamy, że jest to niezwykle pracowity czas dla spółki. Już dzisiaj na platformie Steam zadebiutuje wersja early access Ritual: Crown of Horns - mrocznej gry akcji 3D w perspektywie top-down. Produkcja osadzona jest w pełnym niebezpieczeństw świecie zainspirowanym przez gatunek Weird Western. Ponadto 15 maja ruszyła kampania crowdfoundingowa gry plaszowej Halls of Horror. W ciągu niespełna 40 godzin zbiórki spółce udało się zebrać 23% celu, który wynosi 45 000 USD. Jednocześnie Draw Distance pracuje nad swoim najbardziej obiecującym, autorskim projektem – Far Peak. 

Super User

Raporty

Suplementy na NewConnect
Paliwa na NewConnect
Paliwa na NewConnect

W ostatnich dekadach wiele ...

Restauracje na NewConnect
Restauracje na NewConnect

Na rynku NewConnect ...

Producenci gier na NewConnect
Producenci gier na NewConnect

Piętnaście czy dwadzieścia ...

FMCG na NewConnect
FMCG na NewConnect

Czym jest sektor FMCG? Ten ...

Recykling na NewConnect
Recykling na NewConnect

Szeroko pojęty recykling to ...

Nieruchomości na NewConnect
Nieruchomości na NewConnect

Sektor „nieruchomości” na ...

Więcej

Kontakt

 • Strona należy do spółki:
  Financial Web S.A. Nr KRS 0000358027
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 • +48 22 5078899

Partnerzy

Księgarnia Maklerska.pl działa w ramach firmy Epilog. Istnieje w sieci od 1 maja 2007 roku. Zajmuje się sprzedażą książek przede wszystkim o inwestowaniu na giełdzie.