• NCIndex
 • NCIndex30
Wykres indexu
NEWCONNECT - NAJWIĘKSZE OBROTY
WSKAŹNIKI MAKRO
SymbolWartość
Inflacja CPI2%
Bezrobocie5.9%
PKB5.2%
Stopa ref.1.5%
WIBOR3M1.70%
logo sponsora
GIEŁDY - ŚWIAT
INDEKSY - POLSKA
TOWARY
 • STAN RYNKU:
 • OBROTY (w tys. zł):
 • WZROSTY:
 • SPADKI:
 • BEZ ZMIAN:

Columbus Energy z nową ofertą

Spółka Columbus Energy S.A. wprowadza nową ofertę, w ramach której od lipca 2018 r. nowi klienci po roku użytkowania instalacji fotowoltaicznej mogą ponownie zdecydować czy chcą z niej korzystać czy też chcą ją zwrócić firmie. Jest to przełomowa oferta na polskim rynku fotowoltaicznym, mogąca umożliwić umacnianie pozycji rynkowej Spółki.

Columbus Energy S.A. bardzo dynamicznie rozwija się na rynku fotowoltaicznym w Polsce i od 2016 r. konsekwentnie wprowadza innowacje produktowe związane z wydajnością ogniw fotowoltaicznych oraz finansowaniem domowych instalacji. Emitent zaczynał od sprzedaży ogniw polikrystalicznych o mocy 250 Wp, a od lipca br. jako jedyna firma w kraju w ofercie standardowej montuje panele monokrystaliczne Full Black o mocy 300 Wp. Nowa oferta Columbus Energy S.A. - TESTUJ PRZEZ ROK - to propozycja skierowana do klientów indywidualnych, którzy od 1 lipca 2018 r. zdecydują się na instalację produkującą prąd ze słońca za gotówkę lub w abonamencie elastycznym. Po pełnym roku użytkowania instalacji fotowoltaicznej, a więc od rozpoczęcia pracy licznika mogą oni zrezygnować z niej bez podania przyczyny, czyli bez konsekwencji i z pełnym zwrotem własnego wkładu gotówkowego. W przypadku gdy klient brał kredyt to Spółka spłaci całość zaciągniętego zobowiązania. Columbus Energy S.A. zdemontuje instalację, a nieruchomość właściciela zostanie doprowadzona do stanu sprzed montażu instalacji. Zdemontowane panele słoneczne oraz inwertery nie będą oferowane kolejnym klientom Emitenta, ale zostaną wykorzystane do budowy farmy fotowoltaicznej.

„Dzięki nowej ofercie Spółki osoby zainteresowane fotowoltaiką będą mogły przekonać się, jakie rzeczywiste uzyski energii i oszczędności osiągną poprzez domową elektrownię słoneczną. Okres dwunastu miesięcy oszczędzania z instalacją fotowoltaiczną to pełne bezpieczeństwo i stabilizacja, pozbawione stresu związanego z niepewnością w jaki sposób będzie to funkcjonowało w konkretnym domu czy też dla danej rodziny. Zdecydowaliśmy się na ten odważny krok ofertowy, bowiem aż 99% naszych klientów po roku użytkowania instalacji fotowoltaicznej uważa, że podjęło słuszną decyzję. Ich satysfakcja jest efektem kompleksowej obsługi oraz najlepszej jakości sprzętu, oferowanego przez lidera rynku, jakim jest Columbus Energy S.A.” - wyjaśnia Dawid Zieliński, Prezes Zarządu Spółki Columbus Energy S.A.

Redakcja

Raporty

Suplementy na NewConnect
Paliwa na NewConnect
Paliwa na NewConnect

W ostatnich dekadach wiele ...

Restauracje na NewConnect
Restauracje na NewConnect

Na rynku NewConnect ...

Producenci gier na NewConnect
Producenci gier na NewConnect

Piętnaście czy dwadzieścia ...

FMCG na NewConnect
FMCG na NewConnect

Czym jest sektor FMCG? Ten ...

Recykling na NewConnect
Recykling na NewConnect

Szeroko pojęty recykling to ...

Nieruchomości na NewConnect
Nieruchomości na NewConnect

Sektor „nieruchomości” na ...

Więcej

Kontakt

 • Strona należy do spółki:
  Financial Web S.A. Nr KRS 0000358027
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 • +48 22 5078899

Partnerzy

Księgarnia Maklerska.pl działa w ramach firmy Epilog. Istnieje w sieci od 1 maja 2007 roku. Zajmuje się sprzedażą książek przede wszystkim o inwestowaniu na giełdzie.