• NCIndex
 • NCIndex30
Wykres indexu
NEWCONNECT - NAJWIĘKSZE OBROTY
WSKAŹNIKI MAKRO
SymbolWartość
Inflacja CPI2%
Bezrobocie5.9%
PKB5.2%
Stopa ref.1.5%
WIBOR3M1.70%
logo sponsora
GIEŁDY - ŚWIAT
INDEKSY - POLSKA
TOWARY
 • STAN RYNKU:
 • OBROTY (w tys. zł):
 • WZROSTY:
 • SPADKI:
 • BEZ ZMIAN:

QubicGames już niebawem zaprezentuje sie w Japonii

Gra Robonauts już 21 czerwca zadebiutuje na konsoli Nintendo Switch w Japonii. Dwa tygodnie wcześniej, czyli już w najbliższy czwartek, gra będzie dostępna w przedsprzedaży. Cena gry została ustalona na 980 JPY. Jest to debiut QubicGames w roli wydawcy na rynku japońskim.

Gra Robonauts sprzedała się w Ameryce Północnej, Europie i Australii już w prawie 40 tysiącach sztuk i wygenerowała najwyższy przychód ze wszystkich gier oferowanych przez QubicGames na platformie Nintendo Switch. Tym bardziej oczekiwania przed premierą w Japonii rosną.

„Zaczynamy od mocnego uderzenia w Japonii i wydajemy na początek jeden z dwóch najlepszych i najbardziej przychodowych tytułów QubicGames na konsoli Nintendo Switch. Jest to dla nas bardzo istotny moment. Dotychczas sprzedawaliśmy z sukcesem nasze gry na konsolę Nintendo 3DS w Japonii przez wydawców, teraz sami wydajemy naszą grę na jednym z największych rynków Nintendo.” – powiedział Jakub Pieczykolan, prezes QubicGames.

Jednocześnie cały czas trwa ekspansja QubicGames na rynku gier oferowanych na konsolę Nintendo Switch. W drugim kwartale spółka wydała i wyda kolejne tytuły – Pirates:  All Aboard, Jumping Joe & Friends oraz One Strike.  QubicGames ma za sobą bardzo udaną promocję Robonauts (gra pod koniec kwietnia znalazła się w rankingu najlepiej sprzedających się gier w sklepie Nintendo eShop, w Europie plasując się na 2., a w Stanach Zjednoczonych na 11. miejscu). Obecnie trwa kolejna promocja gier Astro Bears Party i Robonauts, w ramach której gra Astro Bears Party znajduje się na 6. miejscu najchętniej kupowanych tytułów w Stanach Zjednoczonych w dystrybucji elektronicznej na konsoli Nintendo Switch.

„Spółka przekracza kolejne bariery sprzedaży na konsoli Nintendo Switch. W pierwszej połowie maja osiągnęliśmy pułap 100.000 sumarycznie sprzedanych gier na platformę Nintendo Switch, a liczba ta dynamicznie rośnie. Nasza strategia przewiduje wprowadzanie kolejnych tytułów zarówno w Ameryce Północnej, Europie jak i Japonii. Przed sobą mamy także większe produkcje, w szczególności Myths and Dungeons, które będą kolejnym krokiem milowym w rozwoju Spółki.” - dodaje Jakub Pieczykolan.

Redakcja

Raporty

Suplementy na NewConnect
Paliwa na NewConnect
Paliwa na NewConnect

W ostatnich dekadach wiele ...

Restauracje na NewConnect
Restauracje na NewConnect

Na rynku NewConnect ...

Producenci gier na NewConnect
Producenci gier na NewConnect

Piętnaście czy dwadzieścia ...

FMCG na NewConnect
FMCG na NewConnect

Czym jest sektor FMCG? Ten ...

Recykling na NewConnect
Recykling na NewConnect

Szeroko pojęty recykling to ...

Nieruchomości na NewConnect
Nieruchomości na NewConnect

Sektor „nieruchomości” na ...

Więcej

Kontakt

 • Strona należy do spółki:
  Financial Web S.A. Nr KRS 0000358027
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 • +48 22 5078899

Partnerzy

Księgarnia Maklerska.pl działa w ramach firmy Epilog. Istnieje w sieci od 1 maja 2007 roku. Zajmuje się sprzedażą książek przede wszystkim o inwestowaniu na giełdzie.