• NCIndex
  • NCIndex30
Wykres indexu
NEWCONNECT - NAJWIĘKSZE OBROTY
WSKAŹNIKI MAKRO
SymbolWartość
Inflacja CPI17.2%
Bezrobocie4.9%
PKB5.5%
Stopa ref.6.5%
WIBOR3M7.18%
logo sponsora
GIEŁDY - ŚWIAT
INDEKSY - POLSKA
TOWARY
  • STAN RYNKU:
  • OBROTY (w tys. zł):
  • WZROSTY:
  • SPADKI:
  • BEZ ZMIAN:

DRAGO entertainment ogłasza datę premiery Food Truck Simulator

Food Truck Simulator – spółki DRAGO entertainment trafi do sprzedaży 14 września br. . Food Truck Simulator to projekt, który pozwoli na rozwijanie własnego biznesu gastronomicznego, jak również rozbudowę i naprawę własnego food trucka. Wydawcą tytułu na PC jest Movie Games. To nie koniec tegorocznych nowości od krakowskiej spółki. Już 11 maja br. na rynek trafi pierwsze płatne DLC do Gas Station Simulator „Can Touch This’’.

- Miło mi poinformować, że 14 września br. wypuścimy na rynek nasz kolejny autorski tytuł – Food Truck Simulator. To gra symulacyjna, która w przyjemny sposób pozwoli rozsmakować się w zarządzaniu działalnością gastronomiczną. Jednocześnie to projekt, który z racji swojego gatunku, pozwala użytkownikowi nie tylko w realistyczny sposób utożsamiać się z postacią, ale i umożliwia jazdę własnym food truckiem po zakątkach miasta. Liczymy, że ta propozycja z naszego portfolio także przypadnie do gustu szerokiej grupie odbiorców – mówi Lucjan Mikociak, szef i współzałożyciel DRAGO entertainment S.A. – Wydanie Food Truck Simulator w rocznicę premiery naszego hitu Gas Station Simulator, chcemy wykorzystać w kampanii marketingowej. Już w wersji demonstracyjnej Food Truck Simulator, gracze i youtuberzy odnaleźli wiele niespodzianek przypominających o Gas Station Simulator, co przełożyło się na bardzo ciekawy content w streamach na YouTubie i Twitchu. – dodaje.

W Food Truck Simulator przejmujemy po ojcu restaurację na kółkach. Podczas rozgrywki gracz musi wyremontować, wyposażyć food trucka, a następnie tworzyć menu, gotować i obsługiwać klientów w całym mieście. Kluczowym celem zabawy jest zdobycie rynku i rozwój biznesu. 

Tytuł cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem graczy. Zaprezentowane demo podczas lutowego festiwalu na platformie Steam spotkało się ze świetnym odbiorem. Gracze najbardziej docenili różnorodność questów, otwarty świat i przede wszystkim możliwość jazdy food truckiem.

Redakcja

Reklama AEC

Reklama NEWWEB

Raporty

Suplementy na NewConnect
Paliwa na NewConnect
Paliwa na NewConnect

W ostatnich dekadach wiele ...

Restauracje na NewConnect
Restauracje na NewConnect

Na rynku NewConnect ...

Producenci gier na NewConnect
Producenci gier na NewConnect

Piętnaście czy dwadzieścia ...

FMCG na NewConnect
FMCG na NewConnect

Czym jest sektor FMCG? Ten ...

Recykling na NewConnect
Recykling na NewConnect

Szeroko pojęty recykling to ...

Nieruchomości na NewConnect
Nieruchomości na NewConnect

Sektor „nieruchomości” na ...

Więcej

Kontakt

  • Strona należy do spółki:
    Financial Markets Center Management Sp. z o.o. Nr KRS 0000237621
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Partnerzy

Księgarnia Maklerska.pl działa w ramach firmy Epilog. Istnieje w sieci od 1 maja 2007 roku. Zajmuje się sprzedażą książek przede wszystkim o inwestowaniu na giełdzie.