• NCIndex
  • NCIndex30
Wykres indexu
NEWCONNECT - NAJWIĘKSZE OBROTY
WSKAŹNIKI MAKRO
SymbolWartość
Inflacja CPI16.6%
Bezrobocie5.0%
PKB1.4%
Stopa ref.5.75%
WIBOR3M5.86%
logo sponsora
GIEŁDY - ŚWIAT
INDEKSY - POLSKA
TOWARY
  • STAN RYNKU:
  • OBROTY (w tys. zł):
  • WZROSTY:
  • SPADKI:
  • BEZ ZMIAN:

Thunderbolt S.A. stworzy globalną platformę sportowo-edukacyjną

Thunderbolt S.A. (poprzednio ComPress S.A.), Spółka notowana na rynku NewConnect, przyjęła założenia do kierunków rozwoju. Emitent rozszerzy profil działalności i rozpocznie prace nad budową platformy internetowej o charakterze sportowo-edukacyjnym, na której zamieszczane będą filmy szkoleniowe poświęcone tematyce tenisowej z udziałem gwiazd światowej klasy.

Spółka będzie realizowała nagrania filmowe z udziałem gwiazd sportu oraz prezentujące ich drogę do sukcesu wraz z wszelkimi detalami dotyczącymi tego, w jaki sposób trenowali, aby dotrzeć na szczyt. Nagrania będą dystrybuowane za pomocą stworzonej platformy internetowej o nazwie TopLevelTennis.com. Thunderbolt S.A. stworzy również aplikacje mobilne przeznaczone na urządzenia z systemem iOS oraz Android, które będą umożliwiały korzystanie z platformy TopLevelTennis.com. Cały projekt będzie realizowany w języku angielskim, co ułatwi jego globalny zasięg oraz ogólnoświatową dystrybucję nagrań poprzez platformę. W celu zwiększenia zasięgu i efektywności projektu, Emitent planuje nawiązać współpracę ze znanymi tenisistami i trenerami tenisa ziemnego. Osoby uczestniczące w projekcie, wykorzystując swoje nazwisko będą dodatkowo wspierać dystrybucję nagranych materiałów za pomocą swoich kont na portalach społecznościowych. W kolejnych latach Spółka nie wyklucza rozszerzenia swojej działalności na inne dyscypliny sportu. Zarząd Thunderbolt S.A. uważa, że dzięki globalnemu charakterowi projektu oraz udziałowi znanych gwiazd potencjał sprzedażowy nagrań poprzez platformę TopLevelTennis.com będzie bardzo duży.

„Jeszcze nigdy praktyczna wiedza dotycząca tenisa nie była dostępna aż tak bardzo na wyciągnięcie ręki. To, co wyróżnia nasz projekt, to wiele ciekawostek oraz praktyczna wiedza z perspektywy osób, które odniosły największe sukcesy w tenisie, o których marzą setki tysięcy młodych ludzi, trenerów, rodziców oraz amatorów tenisa. Cały kontent będzie dostępny na jednej platformie prowadzonej w języku angielskim, co pozwoli na budowanie jej globalnego zasięgu, a jak wiemy tenis zrzesza na świecie miliony osób.” - wyjaśnia Tomasz Mrozowski, Prezes Zarządu Spółki Thunderbolt S.A.

Spółka w październiku i listopadzie 2019 r. podpisała cztery Listy Intencyjne w sprawie współpracy przy projekcie budowy platformy TopLevelTennis.com z gwiazdami światowego tenisa: Dominiką Cibulkovą, Urszulą Radwańską, Wimem Fissette oraz Marco Panichim. Planowana współpraca Thunderbolt S.A. z gwiazdami sportu zakłada aktywny udział tych postaci w przygotowywaniu i udostępnianiu promocyjnych materiałów filmowych oraz ich dołączenie do akcjonariatu Spółki w drodze objęcia nowej emisji akcji. Emitent zamierza pozyskać do projektu kolejne gwiazdy związane z tenisem ziemnym i prowadzi w tym zakresie negocjacje. Zarząd Spółki bardzo pozytywnie ocenia możliwy udział znanych postaci światowego tenisa w projekcie oraz w jej akcjonariacie.

„Na początku rozmów z gwiazdami na temat naszego projektu otrzymaliśmy bardzo pozytywny feedback. Dostrzegamy ogromny potencjał w stworzeniu globalnej platformy zrzeszającej kilkadziesiąt znanych postaci tenisowych w jednym miejscu. Właśnie z tego powodu gwiazdy wyraziły chęć nie tylko nagrania wysokiej jakości filmów, ale i również stania się akcjonariuszami Spółki, bowiem wierzą one w sukces naszej platformy i całego przedsięwzięcia, które wyróżnia unikatowość w skali światowej.” - zakończył Prezes Mrozowski.

Akcjonariusze Thunderbolt S.A. podczas zwołanego na dzień 27.11.2019 r. NWZA podejmą uchwałę m.in. w sprawie zmiany nazwy Spółki na TopLevelTennis.com S.A.

Thunderbolt S.A. (poprzednio ComPress S.A.) zadebiutowała na rynku NewConnect w 2008 roku. Spółka przeprowadziła w 2019 r. emisję akcji serii H i pozyskała z niej środki w wysokości 900 tys. zł, które przeznaczyła na zmniejszenie poziomu zadłużenia oraz poprawę struktury kapitałów własnych. Emitent dokonał również sprzedaży znaku graficznego - logotypu - wraz z przeniesieniem autorskich praw majątkowych i zbył w ten sposób wszystkie wersje logotypu dla marki pod nazwą - Compress.

Adam Witczak

Reklama AEC

Reklama NEWWEB

Raporty

Suplementy na NewConnect
Paliwa na NewConnect
Paliwa na NewConnect

W ostatnich dekadach wiele ...

Restauracje na NewConnect
Restauracje na NewConnect

Na rynku NewConnect ...

Producenci gier na NewConnect
Producenci gier na NewConnect

Piętnaście czy dwadzieścia ...

FMCG na NewConnect
FMCG na NewConnect

Czym jest sektor FMCG? Ten ...

Recykling na NewConnect
Recykling na NewConnect

Szeroko pojęty recykling to ...

Nieruchomości na NewConnect
Nieruchomości na NewConnect

Sektor „nieruchomości” na ...

Więcej

Kontakt

  • Strona należy do spółki:
    Financial Markets Center Management Sp. z o.o. Nr KRS 0000237621
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Partnerzy

Księgarnia Maklerska.pl działa w ramach firmy Epilog. Istnieje w sieci od 1 maja 2007 roku. Zajmuje się sprzedażą książek przede wszystkim o inwestowaniu na giełdzie.