• NCIndex
  • NCIndex30
Wykres indexu
NEWCONNECT - NAJWIĘKSZE OBROTY
WSKAŹNIKI MAKRO
SymbolWartość
Inflacja CPI11.0%
Bezrobocie5.4%
PKB7.3%
Stopa ref.4.5%
WIBOR3M5.95%
logo sponsora
GIEŁDY - ŚWIAT
INDEKSY - POLSKA
TOWARY
  • STAN RYNKU:
  • OBROTY (w tys. zł):
  • WZROSTY:
  • SPADKI:
  • BEZ ZMIAN:

DRAGO entertainment rozwija uniwersum Gas Station Simulator

DRAGO entertainment kontynuuje działania związane z rozwojem uniwersum do swojej flagowej produkcji Gas Station Simulator. Od dziś dostępna jest karta Steam do nowego tytułu z serii – Motel Simulator. To projekt, który pozwoli graczom stworzyć i następnie rozwinąć dość niestandardowy motel, niezmiennie usytuowany wzdłuż Route 66. Zadaniem gracza będzie m.in. obsługa gości, którzy posiadać będą własne zadania i historie, a także zarządzanie układem przestrzeni motelu. Produkcja otrzyma też zupełnie nowy system obsługi klienta. Spółka jeszcze w tym roku planuje premiery dwóch autorskich tytułów.

- Celem DRAGO jest możliwie szeroka monetyzacja poprzez dalszy rozwój uniwersum Gas Station Simulator i utrzymanie wysokiego zainteresowania naszym tytułem. Chcemy móc przekazać graczom dodatkowy content, tym samym pozwolić naszym odbiorcom realizować kolejne, ciekawe zadania, także w ramach nowych tytułów. Jednym z nich będzie Motel Simulator. Miło mi poinformować, że dziś uruchomiliśmy kartę gry na Steam. Sądzę, że będzie to ciekawy tytuł dla wszystkich tych, którzy chcą doświadczyć prowadzenia biznesu hotelarskiego, ale w dość nietypowy sposób. Nasz motel nie będzie standardowym obiektem, przewidzieliśmy w nim wiele nagłych zwrotów akcji. Na uwagę zasługuje fakt, że własne zadania i historie będzie posiadać nie tylko obsługa motelu, ale i goście obiektu. Dla uatrakcyjnienia produkcji dodaliśmy też zupełnie nowy, jak na tę serię, system obsługi klienta  – mówi Joanna Tynor, prezes zarządu DRAGO entertainment. – Zapowiada się ciekawa rozgrywka w nowym wydaniu – dodaje.

Motel Simulator to gra, która pozwoli użytkownikom prowadzić własny biznes w niesztampowy sposób. W rozgrywce nie będzie chodzić jedynie o typowe prowadzenie średniej wielkości motelu. Trzeba go przy tym zaprojektować i zdecydować o przeznaczeniu konkretnych przestrzeni. Realizacja poszczególnych zadań będzie wpływać na dalszy rozwój biznesu i osiąganie zarobku, a nawet na wybór kluczowych klientów. Akcja gry będzie odbywać się przy znanej już miłośnikom Gas Station Simulator, trasie Route 66. Gracz jednak będzie miał wybór, czy stworzy klimatyczny motel tuż przy drodze, czy może zdecyduje się na stworzenie luksusowego kurortu.

Motel Simulator będzie kolejną grą, która rozszerzy obszar stworzony wokół Gas Station Simulator i Road Diner Simulator –Oba nowe projekty wpisują się w założenia strategii spółki na lata 2021 – 2023.

Zarząd DRAGO entertainment liczy, że poszerzenie serii korzystnie wpłynie na dalsze pozycjonowanie i monetyzację samej gry Gas Station Simulator, a tym samym pozytywnie przełoży się na przyszłe wyniki finansowe spółki.

Dzisiaj, 21 lutego, rusza jedno z najbardziej popularnych świąt graczy – Festiwal Steam Next 2022. Podczas wydarzenia DRAGO entertainment zaprezentuje demo dwóch autorskich gier: Food Truck Simulator oraz Winter Survival Simulator. Drugi projekt powstaje przy współpracy ze znanym podróżnikiem – Markiem Kamińskim. Wydarzenie trwa do 28 lutego.
Oba tytuły zadebiutują na PC jeszcze w tym roku. Wydawcą tych gier jest spółka Movie Games.

Redakcja

Reklama AEC

Raporty

Suplementy na NewConnect
Paliwa na NewConnect
Paliwa na NewConnect

W ostatnich dekadach wiele ...

Restauracje na NewConnect
Restauracje na NewConnect

Na rynku NewConnect ...

Producenci gier na NewConnect
Producenci gier na NewConnect

Piętnaście czy dwadzieścia ...

FMCG na NewConnect
FMCG na NewConnect

Czym jest sektor FMCG? Ten ...

Recykling na NewConnect
Recykling na NewConnect

Szeroko pojęty recykling to ...

Nieruchomości na NewConnect
Nieruchomości na NewConnect

Sektor „nieruchomości” na ...

Więcej

Kontakt

  • Strona należy do spółki:
    Media Platform Sp. z o.o. Nr KRS 0000489451
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Partnerzy

Księgarnia Maklerska.pl działa w ramach firmy Epilog. Istnieje w sieci od 1 maja 2007 roku. Zajmuje się sprzedażą książek przede wszystkim o inwestowaniu na giełdzie.