• NCIndex
 • NCIndex30
Wykres indexu
NEWCONNECT - NAJWIĘKSZE OBROTY
WSKAŹNIKI MAKRO
SymbolWartość
Inflacja CPI2%
Bezrobocie5.9%
PKB5.2%
Stopa ref.1.5%
WIBOR3M1.70%
logo sponsora
GIEŁDY - ŚWIAT
INDEKSY - POLSKA
TOWARY
 • STAN RYNKU:
 • OBROTY (w tys. zł):
 • WZROSTY:
 • SPADKI:
 • BEZ ZMIAN:

One More Level zapowie nową grę na targach Gamescom

ONE MORE LEVEL S.A., Spółka notowana na rynku NewConnect, zapowie swój nowy tytuł podczas targów Gamescom, które odbędą się w sierpniu br. w Kolonii. Gra została zgłoszona przez jej wydawcę - All In! Games - do plebiscytu Gamescom Awards 2019 w pięciu kategoriach.

Zapowiedź nowego tytułu studia ONE MORE LEVEL S.A. odbędzie się w dniu 19 sierpnia 2019 r. i gra zaprezentowana zostanie na stoisku w trakcie Targów Gamescom w Kolonii w dniach od 20 do 24 sierpnia 2019 r. Nowa produkcja Spółki jest grą z gatunku FPP, czyli przedstawiona z perspektywy pierwszej osoby i jest realizowana na silniku Unreal Engine 4, dzięki czemu będzie charakteryzowała się najwyższym standardem i oferowała graczom rozrywkę na najwyższym poziomie. Nowy tytuł będzie przeznaczony na komputery PC oraz konsole PS4 i Xbox One. Zarząd ONE MORE LEVEL S.A. liczy na dobre przyjęcie nowej gry i rozpoczęcie budowania społeczności dzięki pokazaniu jej na targach Gamescom.

„Produkcja nowego tytułu i zbliżająca się jego zapowiedź jest dla całej Spółki otwarciem nowego rozdziału. Zmiana technologii, w której jest produkowany nasz najnowszy tytuł, jest ogromnym wyzwaniem, z którym zespół doskonale sobie radzi. Tytuł rozwija się zgodnie z zaplanowanym harmonogramem. Pozytywne przyjęcie w recenzjach gry God's Trigger utwierdza nas w przekonaniu, że produkowanie gier silnie opartych na wrażeniach gameplayowych jest tym, czego aktualnie oczekuje rynek. Doświadczony zespół w najbliższym czasie zostanie powiększony o nowe osoby, które pozwolą wynieść jakość produkowanego tytułu na jeszcze wyższy poziom, by móc spełnić oczekiwania graczy, rosnące wraz ze zbliżającą się nową generacją konsol.” - ocenia Iwona Cygan-Opyt, Prezes Zarządu Spółki ONE MORE LEVEL S.A.

Nowa gra Spółki została zgłoszona przez All In! Games będącego jej wydawcą do plebiscytu Gamescom Awards 2019 towarzyszącemu corocznym targom Gamescom w Kolonii w pięciu następujących kategoriach: Best Action Games, Best Original Game, Best Microsoft Xbox One Game, Best Sony Playstation 4 Game oraz Best PC Game. Wydawcą nowej produkcji ONE MORE LEVEL S.A. na całym świecie jest spółka All In! Games Sp. z o.o. Dzięki wsparciu wydawcy produkowana przez Spółkę gra otrzyma niezbędne finansowanie produkcji, profesjonalną kampanię reklamową, kontakt z influencerami, obecność na najważniejszych wydarzeniach branżowych na świecie, a także premierę na wszystkich największych rynkach jednocześnie. Zarząd ONE MORE LEVEL S.A. bardzo dobrze ocenia dotychczasową współpracę z wydawcą.

„Jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z wydawnictwem All In! Games, które aktywnie wspiera nas podczas procesu produkcji i będzie odpowiedzialne za marketing gry. Dzięki temu możemy się skupić na dostarczeniu dobrego produktu. Mamy nadzieję, że to, co zaprezentujemy podczas nadchodzących targów Gamescom, pozytywnie zaskoczy zarówno graczy, jak i naszych Akcjonariuszy.” - zakończyła Prezes Cygan-Opyt.

W kwietniu 2019 r. do sprzedaży na PC, PS4 oraz Xbox trafiła wyprodukowana przez Spółkę gra „God’s Trigger”, która spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem i odbiorem przez recenzentów uzyskując wysokie oceny m.in. w serwisie metacritic.com. Jest to kooperacyjna gra akcji z gatunku Top-down Shooter tworzona we współpracy z Wydawnictwem Techland.

Spółka zakończyła 1 kw. 2019 r. zyskiem netto w kwocie 114 tys. zł zysku netto przy przychodach netto ze sprzedaży przekraczających 1.005 tys. zł. W analogicznym okresie 2018 r. ONE MORE LEVEL S.A. miała blisko 11 tys. zł straty netto, a jej przychody netto ze sprzedaży wyniosły 210 tys. zł.

ONE MORE LEVEL S.A. (poprzednio Laser-Med S.A.) zadebiutowała na rynku NewConnect w sierpniu 2012 roku. ONE MORE LEVEL S.A. to podmiot, który powstał z połączenia notowanej na rynku NewConnect Spółki Laser-Med S.A. z niepubliczną spółką One More Level S.A., działającą w branży gier komputerowych. ONE MORE LEVEL S.A. jest certyfikowanym wydawcą na platformy Xbox One, PS4, PSVITA, Nintendo oraz Steam.

Adam Witczak

Raporty

Suplementy na NewConnect
Paliwa na NewConnect
Paliwa na NewConnect

W ostatnich dekadach wiele ...

Restauracje na NewConnect
Restauracje na NewConnect

Na rynku NewConnect ...

Producenci gier na NewConnect
Producenci gier na NewConnect

Piętnaście czy dwadzieścia ...

FMCG na NewConnect
FMCG na NewConnect

Czym jest sektor FMCG? Ten ...

Recykling na NewConnect
Recykling na NewConnect

Szeroko pojęty recykling to ...

Nieruchomości na NewConnect
Nieruchomości na NewConnect

Sektor „nieruchomości” na ...

Więcej

Kontakt

 • Strona należy do spółki:
  Financial Web S.A. Nr KRS 0000358027
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 • +48 22 5078899

Partnerzy

Księgarnia Maklerska.pl działa w ramach firmy Epilog. Istnieje w sieci od 1 maja 2007 roku. Zajmuje się sprzedażą książek przede wszystkim o inwestowaniu na giełdzie.