• NCIndex
 • NCIndex30
Wykres indexu
NEWCONNECT - NAJWIĘKSZE OBROTY
WSKAŹNIKI MAKRO
SymbolWartość
Inflacja CPI2%
Bezrobocie5.9%
PKB5.2%
Stopa ref.1.5%
WIBOR3M1.70%
logo sponsora
GIEŁDY - ŚWIAT
INDEKSY - POLSKA
TOWARY
 • STAN RYNKU:
 • OBROTY (w tys. zł):
 • WZROSTY:
 • SPADKI:
 • BEZ ZMIAN:

Nextbike Polska i Benefit Systems kontynuują współpracę

Spółka Nextbike Polska S.A. podpisała z Benefit Systems 3-letnią umowę o współpracy. Jej wartość to minimum 9 mln PLN netto. To kontynuacja dotychczasowej udanej współpracy pomiędzy spółkami – umowa obowiązywać będzie do końca 2021 roku.

Benefit Systems S.A. od kilkunastu lat wspiera aktywny i zdrowy styl życia pracowników firm i instytucji, motywuje ich do aktywności fizycznej. W okresie kolejnych 3 lat posiadacze kart MultiSport będą mogli w ramach akcji promocyjnej korzystać na preferencyjnych warunkach z rowerów miejskich spółek z grupy kapitałowej Nextbike Polska. W praktyce w zdecydowanej większości przypadków użytkownik karty sportowej, który zarejestruje się w systemie, będzie mógł raz dziennie wypożyczać rower przez 60 minut, bez dodatkowych opłat. Benefit Systems jest ważnym graczem na rynku świadczeń pozapłacowych w Polsce – zasięg programu kart Multisport stale rośnie (obecnie korzysta z niego ponad 13 tys. firm i instytucji oraz ponad 900 tys. użytkowników kart, które są honorowane w ponad 4000 obiektów sportowych w 650 miastach w Polsce). Rośnie również skala działalności Nextbike Polska, będącego liderem rynku samoobsługowych wypożyczalni rowerów miejskich – w 2019 roku spółka będzie dysponować flotą co najmniej 23 tys. rowerów.

„Pomysł włączenia roweru miejskiego, z którego z roku na rok korzysta coraz więcej użytkowników, do oferty programu kart sportowych Benefit Systems był skutecznie realizowany od roku 2016. Gdy startowaliśmy z tym wspólnym projektem, nasza flota liczyła około 6 tys. rowerów, natomiast na początku sezonu 2019 będzie ich już ponad 23 tys. Bardzo cieszymy się z tego, że będziemy kontynuować współpracę z Benefit Systems w kolejnych latach. W związku ze stałą rozbudową floty przez Nextbike Polska oraz możliwością korzystania z rowerów przez większą część roku opcja ta staje się coraz bardziej atrakcyjną formą uzupełnienia transportu i aktywnego spędzenia czasu. Dla Nextbike Polska priorytetem na kolejne lata jest intensyfikacja tego typu współpracy z partnerami z sektora prywatnego i widzimy w tym zakresie spory potencjał, który nadal chcemy rozwijać i wykorzystywać. - mówi Robert Lech, Prezes Zarządu Nextbike Polska S.A.

„Naszym celem jest stałe poszerzanie i uatrakcyjnianie oferty Benefit Systems dla użytkowników kart MultiSport. Rowery miejskie od dwóch lat stanowią dobre uzupełnienie aktywności dostępnych w obiektach sportowych. Dzięki współpracy z Nextbike Polska zapewniamy użytkownikom naszych kart możliwość korzystania ze zróżnicowanych form aktywności fizycznej przez cały rok. W ten sposób wspieramy również ideę korzystania ze zrównoważonego transportu oraz promujemy ekonomię współdzielenia i dbałość o środowisko naturalne” – powiedział Adam Radzki, członek Zarządu Benefit Systems S.A.

Redakcja

Raporty

Suplementy na NewConnect
Paliwa na NewConnect
Paliwa na NewConnect

W ostatnich dekadach wiele ...

Restauracje na NewConnect
Restauracje na NewConnect

Na rynku NewConnect ...

Producenci gier na NewConnect
Producenci gier na NewConnect

Piętnaście czy dwadzieścia ...

FMCG na NewConnect
FMCG na NewConnect

Czym jest sektor FMCG? Ten ...

Recykling na NewConnect
Recykling na NewConnect

Szeroko pojęty recykling to ...

Nieruchomości na NewConnect
Nieruchomości na NewConnect

Sektor „nieruchomości” na ...

Więcej

Kontakt

 • Strona należy do spółki:
  Financial Web S.A. Nr KRS 0000358027
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 • +48 22 5078899

Partnerzy

Księgarnia Maklerska.pl działa w ramach firmy Epilog. Istnieje w sieci od 1 maja 2007 roku. Zajmuje się sprzedażą książek przede wszystkim o inwestowaniu na giełdzie.