• NCIndex
 • NCIndex30
Wykres indexu
NEWCONNECT - NAJWIĘKSZE OBROTY
WSKAŹNIKI MAKRO
SymbolWartość
Inflacja CPI2%
Bezrobocie5.9%
PKB5.2%
Stopa ref.1.5%
WIBOR3M1.70%
logo sponsora
GIEŁDY - ŚWIAT
INDEKSY - POLSKA
TOWARY
 • STAN RYNKU:
 • OBROTY (w tys. zł):
 • WZROSTY:
 • SPADKI:
 • BEZ ZMIAN:

Kancelaria Prawna-Incaso WEC planuje wypłatę dywidendy

Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A. wypłaci dywidendę w wysokości 0,06 zł na akcję z zysku wypracowanego w 2017 r. Emitent kontynuuje prowadzoną w ostatnich latach politykę dywidendową, przewidującą coroczne dzielenie się wypracowanym zyskiem z Akcjonariuszami.

Akcjonariusze Spółki podczas jej ZWZA w dniu 26.06.2018 r. podjęli Uchwałę o wypłacie dywidendy z zysku wypracowanego w 2018 r. w kwocie 0,06 zł na akcję. Dzień dywidendy został ustalony na 30.07.2018 r. Natomiast jej wypłata nastąpi w dniu 13.08.2018 r. Emitent przeznaczy na ten cel blisko 593 tys. zł, czyli ponad 64% zysku netto osiągniętego w poprzednim roku. Pozostała kwota zysku netto, a więc ponad 332 tys. zł trafi na kapitał zakładowy. W 2017 r. Spółka wypłaciła dywidendę w wysokości 0,04 zł na akcję, a rok wcześniej 0,03 zł na akcję. Polityka dywidendowa zakładająca dzielenie się co roku przez Emitenta wypracowywanym zyskiem jest ważnym elementem jego długoterminowej Strategii Rozwoju.

„Spółka prowadzi politykę dzielenia się zyskami z Akcjonariuszami i ma to być w naszej opinii znacząca wartość dla inwestorów. Każdy inwestor będący już w Spółce lub rozważający inwestycję powinien w kalkulacji swoich działań brać pod uwagę cele Spółki, czyli zbudowanie stabilnego akcjonariatu czerpiącego profity kapitałowe z ciągłego rozwoju organizacji. Liczymy, że dzięki takiej strategii Spółka będzie na rynku postrzegana jako podmiot dający gwarancję zrównoważonych dochodów.” - komentuje Remigiusz Brzeziński, Prezes Zarządu Spółki Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.

Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A. osiągnęła w 2017 r. zysk netto na poziomie jednostkowym w kwocie 925 tys. zł wobec 515 tys. rok wcześniej, a jej całkowite przychody wyniosły w 2017 r. ponad 6.825 tys. zł. Spółka także na poziomie skonsolidowanym zanotowała mocny wzrost zysku netto w 2017 r. i wyniósł on 871 tys. zł.

Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A. zakończyła 1 kw. 2018 r. jednostkowym zyskiem netto w wysokości 191 tys. zł przy łącznych przychodach przekraczających 1.583 tys. zł. Skonsolidowany zysk netto Spółki w pierwszym kwartale 2018 r. sięgnął 187 tys. zł. W czerwcu br. Emitent podpisał umowy z podmiotem - sprzedawcą energii, na obsługę procesu dochodzenia kar umownych na drodze sądowej i komorniczej oraz na obsługę procesu dochodzenia należności z tytułu dostaw energii na drodze sądowej i komorniczej.

Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A. specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm z zakresu windykacji i zarządzania wierzytelnościami z sektora B2B. Podstawowym celem Emitenta jest szybkie oraz skuteczne odzyskiwanie należności dla jego klientów. Spółka posiada elastyczną ofertę dla przedsiębiorstw z sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz dla innych podmiotów gospodarczych. Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A. jest notowana na rynku NewConnect od maja 2015 r., a od września 2016 należy do segmentu NC Focus.

Redakcja

Raporty

Suplementy na NewConnect
Paliwa na NewConnect
Paliwa na NewConnect

W ostatnich dekadach wiele ...

Restauracje na NewConnect
Restauracje na NewConnect

Na rynku NewConnect ...

Producenci gier na NewConnect
Producenci gier na NewConnect

Piętnaście czy dwadzieścia ...

FMCG na NewConnect
FMCG na NewConnect

Czym jest sektor FMCG? Ten ...

Recykling na NewConnect
Recykling na NewConnect

Szeroko pojęty recykling to ...

Nieruchomości na NewConnect
Nieruchomości na NewConnect

Sektor „nieruchomości” na ...

Więcej

Kontakt

 • Strona należy do spółki:
  Financial Web S.A. Nr KRS 0000358027
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 • +48 22 5078899

Partnerzy

Księgarnia Maklerska.pl działa w ramach firmy Epilog. Istnieje w sieci od 1 maja 2007 roku. Zajmuje się sprzedażą książek przede wszystkim o inwestowaniu na giełdzie.