• NCIndex
  • NCIndex30
Wykres indexu
NEWCONNECT - NAJWIĘKSZE OBROTY
WSKAŹNIKI MAKRO
SymbolWartość
Inflacja CPI16.6%
Bezrobocie5.0%
PKB1.4%
Stopa ref.5.75%
WIBOR3M5.86%
logo sponsora
GIEŁDY - ŚWIAT
INDEKSY - POLSKA
TOWARY
  • STAN RYNKU:
  • OBROTY (w tys. zł):
  • WZROSTY:
  • SPADKI:
  • BEZ ZMIAN:

Drago wprowadza nowości w swojej polularnej produkcji

DRAGO entertainment aktualizuje demo Food Truck Simulator o nowe elementy rozgrywki. Wersja demonstracyjna autorskiej gry Studia została zaprezentowana na Festiwalu Steam Next 2022, gdzie spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony graczy. Obecnie spółka rozszerza demo projektu, by jeszcze bardziej przybliżyć obiorcom charakter symulatora. Zaplanowano udoskonalenia tj.: zmodernizowane food trucki, udoskonaloną mapę, czy rozbudowane mechaniki. Nowości dostępne będą już dzisiaj, od godz. 19. Playtesty ruszają 10 sierpnia, a premiera pełnej wersji Food Truck Simulator na PC już na jesieni, 14 września.

W ramach ostatniej edycji festiwalu Steam Next 2022, DRAGO entertainment zaprezentowało demo Food Truck Simulator. Wersja demonstracyjna spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony graczy, którzy najbardziej docenili różnorodność zadań, otwarty świat i przede wszystkim możliwość jazdy food truckiem. Aktualnie spółka aktualizuje demo poszerzając rozgrywkę, m.in. o: ulepszenia dla ciężarówek, rozbudowaną mechanikę czyszczenia, czy udoskonaloną mapę.

- Gracze chętnie dzielą się z nami uwagami dotyczącymi proponowanych przez nas rozgrywek, a my bardzo chętnie korzystamy z ich feedbacku. Tak też jest przy okazji naszego tytułu Food Truck Simulator, którego premiera zbliża się wielkimi krokami. Dopracowując projekt na ostatniej prostej postanowiliśmy wykorzystać zebrane opinie i recenzje graczy i wprowadzić update jego dema. Urozmaiciliśmy go o wiele nowych elementów, które sprawiają, że gra jest jeszcze przyjemniejsza. Darmowy fragment Food Truck Simulator cały czas jest dostępny na platformie Steam, tak więc każdy może go pobrać i poczuć się jak właściciel amerykańskiego food trucka – mówi Lucjan Mikociak, szef i współzałożyciel DRAGO entertainment SA. – Update dostępny będzie od dzisiejszego wieczora – dodaje Lucjan Mikociak.

Od 17 czerwca br. trwają zapisy na playtesty Food Truck Simulator, które ruszą już 10 sierpnia br. Lista chętnych graczy buduje się w bardzo zadowalającym tempie.
- Niedługo rozpoczniemy playtesty Food Truck Simulator. Chcemy przetestować tytuł przed premierą, żeby mieć pewność, że rozgrywka jest na najwyższym poziomie, a wszystkie szczegóły dopracowane. Po sukcesie Gas Station Simulator gracze mają bardzo wysokie oczekiwania wobec naszych kolejnych tytułów, dlatego planujemy dostarczyć im grę najwyższej jakości – mówi Joanna Tynor, prezes zarządu DRAGO entertainment SA.

W Food Truck Simulator przejmujemy po ojcu ,,restaurację na kółkach’’. Podczas rozgrywki gracz musi wyremontować, wyposażyć food trucka, a następnie tworzyć menu, gotować i obsługiwać klientów w całym mieście. Kluczowym celem zabawy jest zdobycie rynku i rozwój biznesu. 

Redakcja

Reklama AEC

Reklama NEWWEB

Raporty

Suplementy na NewConnect
Paliwa na NewConnect
Paliwa na NewConnect

W ostatnich dekadach wiele ...

Restauracje na NewConnect
Restauracje na NewConnect

Na rynku NewConnect ...

Producenci gier na NewConnect
Producenci gier na NewConnect

Piętnaście czy dwadzieścia ...

FMCG na NewConnect
FMCG na NewConnect

Czym jest sektor FMCG? Ten ...

Recykling na NewConnect
Recykling na NewConnect

Szeroko pojęty recykling to ...

Nieruchomości na NewConnect
Nieruchomości na NewConnect

Sektor „nieruchomości” na ...

Więcej

Kontakt

  • Strona należy do spółki:
    Financial Markets Center Management Sp. z o.o. Nr KRS 0000237621
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Partnerzy

Księgarnia Maklerska.pl działa w ramach firmy Epilog. Istnieje w sieci od 1 maja 2007 roku. Zajmuje się sprzedażą książek przede wszystkim o inwestowaniu na giełdzie.