• NCIndex
  • NCIndex30
Wykres indexu
NEWCONNECT - NAJWIĘKSZE OBROTY
WSKAŹNIKI MAKRO
SymbolWartość
Inflacja CPI18.4%
Bezrobocie5.5%
PKB2.0%
Stopa ref.6.75%
WIBOR3M6.9%
logo sponsora
GIEŁDY - ŚWIAT
INDEKSY - POLSKA
TOWARY
  • STAN RYNKU:
  • OBROTY (w tys. zł):
  • WZROSTY:
  • SPADKI:
  • BEZ ZMIAN:

LifeSim Games S.A. wystartowała z realizacją projektów

LifeSim Games S.A. ma już pierwszy projekt na liście najbardziej oczekiwanych gier na platformie Steam, przygotowuje się do prezentacji nowego trailera i podpisuje kolejne umowy wykonawcze do umowy inwestycyjnej.

Na podstawie zawartej umowy inwestycyjnej i pierwszej umowy wykonawczej, LifeSim Games S.A. realizuje projekt Restaurant Simulator. Zapowiedź projektu znajduje się na platformie Steam, a Spółka informuje, że opublikuje wkrótce nowy rozbudowany trailer. Gra znajduje się na globalnej liście najbardziej oczekiwanych tytułów – Global Wishlist Steam.

- Zgodnie z naszą strategią i moimi wcześniejszymi zapowiedziami, będziemy produkować przyjemne i skierowane do szerokiego grona odbiorców symulatory, odzwierciedlające życie codzienne. Wszystkie tytuły będą zawierać elementy customizacji i ekonomiki. Gracze będą mieli okazję zrealizować swoje marzenia, będą rozwijać swoją postać i budować reputację. Pierwszym projektem będzie Restaurant Simulator, ale pracujemy równocześnie nad koncepcją kolejnych trzech tytułów – mówi Michał Pankowski, Prezes Zarządu LifeSim Games S.A.
W marcu Spółka podpisała drugą umowę wykonawczą na projekt z inwestorem. Tak jak w przypadku poprzedniej inwestor będzie współfinansował produkcję i wydanie gry w zamian za udział w przychodach (rev share).

- Równocześnie z produkcją nowego trailera do Restaurant Simulator pracujemy z odrębnym zespołem nad zapowiedzią drugiego tytułu. Mam nadzieję, że wkrótce będę mógł zaprezentować obydwa i że będą się one cieszyć popularnością wśród potencjalnych graczy. Liczę na duży feedback, który pozwoli nam dopracować ostateczny kształt dokumentacji niezbędnej do produkcji – dodaje Michał Pankowski.

Movie Games S.A., która jest istotnym akcjonariuszem LifeSim Games, pełnić będzie rolę wydawcy wspierającego samodzielną strategię marketingową spółki w obydwu projektach. Dla Restaurant Simulator umowa wydawnicza została już podpisana.

- Cieszy mnie dynamiczny start LifeSim Games S.A. W szybkim czasie od powstania Spółki, zaangażowanie zespołu zaowocowało dwoma projektami w trakcie preprodukcji oraz dwoma w trakcie przygotowania koncepcji – komentuje Mateusz Wcześniak, Prezes Movie Games S.A.

Redakcja

Reklama AEC

Reklama NEWWEB

Raporty

Suplementy na NewConnect
Paliwa na NewConnect
Paliwa na NewConnect

W ostatnich dekadach wiele ...

Restauracje na NewConnect
Restauracje na NewConnect

Na rynku NewConnect ...

Producenci gier na NewConnect
Producenci gier na NewConnect

Piętnaście czy dwadzieścia ...

FMCG na NewConnect
FMCG na NewConnect

Czym jest sektor FMCG? Ten ...

Recykling na NewConnect
Recykling na NewConnect

Szeroko pojęty recykling to ...

Nieruchomości na NewConnect
Nieruchomości na NewConnect

Sektor „nieruchomości” na ...

Więcej

Kontakt

  • Strona należy do spółki:
    Financial Markets Center Management Sp. z o.o. Nr KRS 0000237621
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Partnerzy

Księgarnia Maklerska.pl działa w ramach firmy Epilog. Istnieje w sieci od 1 maja 2007 roku. Zajmuje się sprzedażą książek przede wszystkim o inwestowaniu na giełdzie.