• NCIndex
 • NCIndex30
Wykres indexu
NEWCONNECT - NAJWIĘKSZE OBROTY
WSKAŹNIKI MAKRO
SymbolWartość
Inflacja CPI2%
Bezrobocie5.9%
PKB5.2%
Stopa ref.1.5%
WIBOR3M1.70%
logo sponsora
GIEŁDY - ŚWIAT
INDEKSY - POLSKA
TOWARY
 • STAN RYNKU:
 • OBROTY (w tys. zł):
 • WZROSTY:
 • SPADKI:
 • BEZ ZMIAN:

One More Level rozpoczyna sprzedaż nowej gry.

Spółka ONE MORE LEVEL S.A. rozpoczęła w dniu 18 kwietnia 2019 r. sprzedaż gry „God’s Trigger”, której Wydawcą jest firma Techland. Trafiła ona do dystrybucji na platformach PC (Steam), Microsoft Xbox One oraz Sony Playstation 4, a jej pierwsze recenzje i oceny w branżowych serwisach są bardzo optymistyczne.

Gra „God’s Trigger” jest dostępna w sprzedaży od 18 kwietnia 2019 r., a jej cena wynosi 14,99 USD. Produkcja studia ONE MORE LEVEL S.A. spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem i odbiorem wśród recenzentów uzyskując wysokie oceny. W serwisie agregującym oceny metacritic.com gra „God's Trigger” uzyskała następującą średnią ocen: Xbox One - 88, PC - 81 oraz PlayStation4 - 76. Z kolei serwis Open Critic ocenił ją w taki sposób: OpenCritic Rating - STRONG, Top Critic Average - 81, Critics Recommend - 80%. Zarząd ONE MORE LEVEL S.A. jest przekonany, że uzyskane dobre recenzje i wysokie oceny powinny przełożyć się na przychody ze sprzedaży gry na wysokim poziomie, a w rezultacie na jej znaczący zysk. Spółka liczy przede wszystkim na bardzo dobrą sprzedaż „God's Trigger” na konsolach.

„Po wielu miesiącach wytężonej pracy zespołu gra „God's Trigger” trafiła na cyfrowe półki sklepowe. Ciepłe przyjęcie w recenzjach oraz bardzo wysokie noty, dzięki którym gra osiągnęła wysoką ocenę w rankingu metacritic, są żywym dowodem tego, że zgodnie z wcześniejszymi obietnicami udało nam się dostarczyć graczom produkt najwyższej jakości. „God's Trigger” to prawdziwy chrzest bojowy zespołu One More Level. Wszyscy pracownicy, współpracownicy, artyści i projektanci dzięki swojemu zaangażowaniu oraz pracy przez cały okres produkcji przyczynili się do naszego sukcesu, jakim jest stworzenie gry cechującej się wysokim poziomem wykonania. Bardzo wysokie oceny gry są również obietnicą, że nasze kolejne produkcje będą cechować się równie dużą dbałością o jakość wykonania.” - podkreśla Iwona Cygan-Opyt, Prezes Zarządu Spółki ONE MORE LEVEL S.A.

Gra „God’s Trigger”, której producentem jest ONE MORE LEVEL S.A. to kooperacyjna gra akcji z gatunku Top-down Shooter tworzona we współpracy z Wydawnictwem Techland. W minionym roku Spółka zaprezentowała ją na targach Electronic Entertainment Expo 2018 (E3) w Los Angeles oraz amerykańskich targach PAX WEST w Seattle, a rok wcześniej podczas branżowych targów Gamescom, gdzie otrzymała bardzo dobre recenzje oraz nagrodę w kategorii: Best Puzzle / Skill Game, a także była nominowana w kategorii: Gamescom award for best booth.

Kampania marketingowa gry „God’s Trigger” potrwa do drugiej połowy czerwca br. Najmocniejszymi stronami tej produkcji jest przede wszystkim zaawansowana kooperacja, możliwość rozwoju bohaterów połączona z żonglowaniem oryginalnymi umiejętnościami każdego z nich, a także kampania, której długość szacowana jest na 6 do 8 godzin oraz szereg poziomów dodatkowych, które znacznie wydłużają rozgrywkę.

ONE MORE LEVEL S.A. w czerwcu 2018 r. podpisała umowę licencyjną z podmiotem, który będzie wyłącznym Wydawcą nowej gry z gatunku FPP produkowanej przez Spółkę. Całkowity budżet tego projektu kształtuje się na poziomie 4,5 mln zł. Nowa produkcja z gatunku FPP powstanie przy użyciu technologii Unreal Engine, a jej zapowiedź jest planowana na drugą połowę 2019 r. Gra będzie docelowo tworzona na platformy PC, Xbox oraz PlayStation.

Redakcja

Raporty

Suplementy na NewConnect
Paliwa na NewConnect
Paliwa na NewConnect

W ostatnich dekadach wiele ...

Restauracje na NewConnect
Restauracje na NewConnect

Na rynku NewConnect ...

Producenci gier na NewConnect
Producenci gier na NewConnect

Piętnaście czy dwadzieścia ...

FMCG na NewConnect
FMCG na NewConnect

Czym jest sektor FMCG? Ten ...

Recykling na NewConnect
Recykling na NewConnect

Szeroko pojęty recykling to ...

Nieruchomości na NewConnect
Nieruchomości na NewConnect

Sektor „nieruchomości” na ...

Więcej

Kontakt

 • Strona należy do spółki:
  Financial Web S.A. Nr KRS 0000358027
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 • +48 22 5078899

Partnerzy

Księgarnia Maklerska.pl działa w ramach firmy Epilog. Istnieje w sieci od 1 maja 2007 roku. Zajmuje się sprzedażą książek przede wszystkim o inwestowaniu na giełdzie.