• NCIndex
 • NCIndex30
Wykres indexu
NEWCONNECT - NAJWIĘKSZE OBROTY
WSKAŹNIKI MAKRO
SymbolWartość
Inflacja CPI2%
Bezrobocie5.9%
PKB5.2%
Stopa ref.1.5%
WIBOR3M1.70%
logo sponsora
GIEŁDY - ŚWIAT
INDEKSY - POLSKA
TOWARY
 • STAN RYNKU:
 • OBROTY (w tys. zł):
 • WZROSTY:
 • SPADKI:
 • BEZ ZMIAN:

Jujubee podsumowuje osiągnicia swoich produkcji w ninionym roku

Gra strategiczna Realpolitiks ukazała się w wersji na komputery osobiste 16 lutego 2017, zaś na urządzenia mobilne (pod nazwą „Realpolitiks Mobile”) w lipcu ubiegłego roku. Tytuł spotkał się z bardzo dobrym odbiorem rynku i prasy. Według szacunków spółki, tylko w 2017 roku tytuł trafił do około 50.000 graczy.

Koszt produkcji wersji na komputery osobiste oraz marketingu zwrócił się w ciągu kilku dni od premiery. Podobny sukces udało się powtórzyć przy okazji premiery wersji mobilnej - koszt przeniesienia Realpolitiks na systemy iOS i Android zwrócił się w ciągu 4 dni od premiery.

„Sukces Realpolitiks potwierdza, że gracze poszukują produkcji wyróżniających się na rynku i wpisujących w kontekst dzisiejszych realiów geopolitycznych. Tytuł jest owocem realizowanej od dłuższego czasu strategii Jujubee, której celem jest tworzenie inspirujących produkcji znacząco wykraczających poza świat gier wideo, wywołujących dyskusje, zadających pytania i oferujących odbiorcom możliwość mierzenia się z istotnymi problemami społecznymi czy politycznymi. Podobne założenia spełniają inne opracowywane przez nasze studio projekty - przede wszystkim mający w tym roku swoją premierę KURSK i ujawniony kilka miesięcy temu projekt „Konklawe” - powiedział Michał Stępień, prezes Jujubee. „Potwierdziły się także nasze założenia, że tego typu produkcja jak Realpolitiks będzie się cieszyć ciągłym zainteresowaniem graczy. W efekcie postanowiliśmy opracować dwa płatne dodatki znacząco poszerzające funkcjonalność i zawartość gry. Jesteśmy przekonani, że wpłyną one pozytywnie na sprzedaż tytułu w dłuższym okresie”.

Pierwszy z płatnych dodatków ukaże się na komputerach osobistych 15 marca 2018 (PC, Mac, Linux). Wydawcą dodatku, którego cena została ustalona na 7.99 USD
i odpowiednio 6.99 EUR, będzie 1C Publishing EU.

Płatny dodatek poszerzy tytuł o nowe elementy rozgrywki i możliwości. Zaoferuje graczom możliwość nawiązania współpracy z tajnymi organizacjami, które mogą okazać się pomocne w sięganiu po władzę (m.in. korporacje, grupy przestępcze, hakerzy czy aktywiści), wprowadzi także dziesiątki nowych zdarzeń i dodatkowych zadań. Odbiorcom zostanie także udostępniony nowy scenariusz.

Przy okazji płatnego dodatku planowane jest także opublikowanie darmowej aktualizacji zawierającej usprawnienia w rozgrywce zgłaszane przez graczy jak i dalszą dodatkową zawartość.

Jeszcze w 2017 roku Spółka rozpoczęła proces produkcji gry Realpolitiks 2.

Redakcja

Raporty

Suplementy na NewConnect
Paliwa na NewConnect
Paliwa na NewConnect

W ostatnich dekadach wiele ...

Restauracje na NewConnect
Restauracje na NewConnect

Na rynku NewConnect ...

Producenci gier na NewConnect
Producenci gier na NewConnect

Piętnaście czy dwadzieścia ...

FMCG na NewConnect
FMCG na NewConnect

Czym jest sektor FMCG? Ten ...

Recykling na NewConnect
Recykling na NewConnect

Szeroko pojęty recykling to ...

Nieruchomości na NewConnect
Nieruchomości na NewConnect

Sektor „nieruchomości” na ...

Więcej

Kontakt

 • Strona należy do spółki:
  Financial Web S.A. Nr KRS 0000358027
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 • +48 22 5078899

Partnerzy

Księgarnia Maklerska.pl działa w ramach firmy Epilog. Istnieje w sieci od 1 maja 2007 roku. Zajmuje się sprzedażą książek przede wszystkim o inwestowaniu na giełdzie.