• NCIndex
 • NCIndex30
Wykres indexu
NEWCONNECT - NAJWIĘKSZE OBROTY
WSKAŹNIKI MAKRO
SymbolWartość
Inflacja CPI1.6%
Bezrobocie6.6%
PKB5.1%
Stopa ref.1.5%
WIBOR3M1.70%
logo sponsora
GIEŁDY - ŚWIAT
INDEKSY - POLSKA
TOWARY
 • STAN RYNKU:
 • OBROTY (w tys. zł):
 • WZROSTY:
 • SPADKI:
 • BEZ ZMIAN:

MADKOM S.A. wdroży oprogramowanie w pomorskich gminach

Spółka MADKOM S.A. podpisała umowę na modernizację oprogramowania w 8 gminach w województwie pomorskim. Wartość realizowanego zamówienia wynosi blisko 670 tys. zł brutto.

Spółka zawarła umowę na modernizację i dostawy oprogramowania dla 8 gmin w województwie pomorskim. Obejmuje ona dostawę, instalację, konfigurację oprogramowania lub jego funkcjonalności rozszerzającego dotychczasowe oprogramowanie wraz z pracami programistycznymi, wdrożeniowymi, instalacyjnymi, a także szkoleniowymi. MADKOM S.A. w ramach zamówienia wykona m.in. prace związane z systemem SIDAS EZD, który dostarczy i wdroży albo zmodernizuje, SIDAS NIERUCHOMOŚCI, SIDAS BIP oraz systemami dziedzinowymi. Emitent opracuje również i uruchomi e-usługi na platformie ePUAP. Pozyskane zamówienie wpisuje się w założenia strategii rozwoju Spółki i będzie miało pozytywny wpływ na jej wyniki finansowe w kolejnych kwartałach.

„Po chwili przestoju w pozyskiwaniu zamówień notujemy kolejny sukces. Tym razem udało nam się pozyskać zamówienie na modernizacje i dostawy oprogramowania w gminach z terenu woj. pomorskiego. To zamówienie jak i kolejne, na które oczekujemy, powiększają backlog projektów na rok bieżący, jak również na rok 2018.” - ocenia Grzegorz Szczechowiak, Prezes Zarządu Spółki MADKOM S.A.

W maju 2017 r. Grupa Kapitałowa MADKOM S.A. podpisała umowy o wartości prawie 1,13 mln zł brutto i zanotowała wyraźny wzrost przychodów netto sprzedaży w ujęciu rdr. Po pięciu miesiącach tego roku poziom skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży Spółki przekroczył 2.974 tys. zł wobec 1.128 tys. zł w analogicznym okresie 2016 r. Emitent istotnie zwiększył w tym okresie przychody ze sprzedaży usług serwisowych do ponad 1.407 tys. zł, podczas gdy rok temu było to 959 tys. zł.

„Nowe projekty, w których startuje Spółka pojawiają się teraz w miarę regularnie. Okresem stagnacji jak zawsze jest okres wakacyjny, ale chyba nie ma branży poza branżą turystyczną, aby w tych miesiącach działo się coś więcej. Wakacje to też czas zbierania sił przed IV kwartałem, który w branży IT jak zawsze jest kluczowy.” - dodaje Prezes Szczechowiak.

Redakcja

Raporty

Suplementy na NewConnect
Paliwa na NewConnect
Paliwa na NewConnect

W ostatnich dekadach wiele ...

Restauracje na NewConnect
Restauracje na NewConnect

Na rynku NewConnect ...

Producenci gier na NewConnect
Producenci gier na NewConnect

Piętnaście czy dwadzieścia ...

FMCG na NewConnect
FMCG na NewConnect

Czym jest sektor FMCG? Ten ...

Recykling na NewConnect
Recykling na NewConnect

Szeroko pojęty recykling to ...

Nieruchomości na NewConnect
Nieruchomości na NewConnect

Sektor „nieruchomości” na ...

Więcej

Kontakt

 • Strona należy do spółki:
  Financial Web S.A. Nr KRS 0000358027
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 • +48 22 5078899

Partnerzy

Financial Markets Center Management Sp. z.o.o działa na rynku ogólnopolskim już od 2005 roku. W swojej ofercie posiada m.in. doradztwo strategiczne, walutowe oraz inwestycyjne.
NewWeb S.A. jest innowacyjną agencja PR, która świadczy szeroką gamę usług z zakresu PR, IR, a także marketingu.