• NCIndex
  • NCIndex30
Wykres indexu
NEWCONNECT - NAJWIĘKSZE OBROTY
WSKAŹNIKI MAKRO
SymbolWartość
Inflacja CPI16.6%
Bezrobocie5.0%
PKB1.4%
Stopa ref.5.75%
WIBOR3M5.86%
logo sponsora
GIEŁDY - ŚWIAT
INDEKSY - POLSKA
TOWARY
  • STAN RYNKU:
  • OBROTY (w tys. zł):
  • WZROSTY:
  • SPADKI:
  • BEZ ZMIAN:

MONITI, aplikacja do zarządzania zespołami pracującymi z dala od komputera pozyskała 1,2 mln zł

Najnowsza inwestycja JR Holding to aplikacja MONITI, która pomaga firmom sprawnie zarządzać zespołami wykonującymi swoją pracę z dala od komputera. Umożliwia ona m.in. rejestrację czasu pracy, monitoring GPS pracowników mobilnych. JRH obejmie do 20,3% w kapitale zakładowym spółki Tres Comas (właściciela MONITI) w zamian za inwestycję łącznie do 1,2 mln zł.
MONITI, technologiczna firma, która opracowała innowacyjną aplikację w modelu SaaS (Software as a Service), która znacząco wspomaga i ułatwia pracę działów HR, kierowników i menedżerów poprzez automatyzację i cyfryzację procesów zarządzania pracownikami wszystkich firm niezależnie od branży czy wielkości.

- Jako zespół Moniti wierzymy, że skuteczne i proste zarządzanie pracownikami powinno być dostępne dla każdej firmy a procesy powtarzalne należy cyfryzować i automatyzować. W odpowiedzi na potrzeby rynku została stworzona aplikacja wprowadzająca nowy standard w zarządzaniu zespołami terenowymi i  stacjonarnymi - powiedział Dawid Kowalski, Prezes i założyciel MONITI.

Na świecie ponad 80% pracowników wykonuje swoją pracę poza biurkiem. Większość aktualnie dostępnego oprogramowania jest skierowana dla pracowników pracujących przy komputerze. Rozwiązanie MONITI pozwala firmom na monitorowanie rzeczywistego czasu pracy i lokalizacji swoich pracowników, generowanie raportów wynagrodzeń, zarządzanie urlopami, planowanie grafików pracy oraz zadań i projektów dla pracowników. Aplikacja MONITI pozwala na lepsze zarządzanie zespołami i efektywne wykorzystanie czasu pracy pracowników. MONITI jest prosta w użyciu i intuicyjna, dzięki czemu zapewnia jak najlepsze doświadczenia dla użytkowników. Dzięki swojej prostocie nie są wymagane szkolenia czy specjalne wdrożenia dla pracowników.

- Jest to jedyna aplikacja w telefonie pracownika, którą będzie używał do wykonywania swoich obowiązków. Za jej pomocą odnotuje swoją obecność, złoży wniosek o urlop oraz wykona powierzone mu zadania - dodał Dawid Kowalski.

Moniti zgodnie z polityką BYOD (Bring Your Own Device; z ang. zabierz swoje urządzenie) zachęcającą pracowników do używania swoich osobistych telefonów w celach służbowych. Aby nie tworzyć dodatkowych elektrośmieci oraz  nie tworzyć i utrzymywać drogiej infrastruktury wewnątrz firmy.

- Zainwestowaliśmy w MONITI, unikatową aplikację do monitoringu i zarządzania pracownikami ponieważ zawiera funkcje niedostępne w innych tego typu rozwiązaniach. Większość dostępnych aplikacji koncentruje się na monitoringu czasu pracy osób korzystających z komputera. MONITI oferuje również możliwość wsparcia przedsiębiorców zatrudniających pracowników fizycznych, w tym mobilnych. Wierzymy, że to rozwiązanie znajdzie szerokie zainteresowanie na rynku – powiedział January Ciszewski, inwestor i Prezes JR Holding ASI S.A.

Redakcja

Reklama AEC

Reklama NEWWEB

Raporty

Suplementy na NewConnect
Paliwa na NewConnect
Paliwa na NewConnect

W ostatnich dekadach wiele ...

Restauracje na NewConnect
Restauracje na NewConnect

Na rynku NewConnect ...

Producenci gier na NewConnect
Producenci gier na NewConnect

Piętnaście czy dwadzieścia ...

FMCG na NewConnect
FMCG na NewConnect

Czym jest sektor FMCG? Ten ...

Recykling na NewConnect
Recykling na NewConnect

Szeroko pojęty recykling to ...

Nieruchomości na NewConnect
Nieruchomości na NewConnect

Sektor „nieruchomości” na ...

Więcej

Kontakt

  • Strona należy do spółki:
    Financial Markets Center Management Sp. z o.o. Nr KRS 0000237621
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Partnerzy

Księgarnia Maklerska.pl działa w ramach firmy Epilog. Istnieje w sieci od 1 maja 2007 roku. Zajmuje się sprzedażą książek przede wszystkim o inwestowaniu na giełdzie.