• NCIndex
  • NCIndex30
Wykres indexu
NEWCONNECT - NAJWIĘKSZE OBROTY
WSKAŹNIKI MAKRO
SymbolWartość
Inflacja CPI13.9%
Bezrobocie5.4%
PKB7.3%
Stopa ref.4.5%
WIBOR3M5.95%
logo sponsora
GIEŁDY - ŚWIAT
INDEKSY - POLSKA
TOWARY
  • STAN RYNKU:
  • OBROTY (w tys. zł):
  • WZROSTY:
  • SPADKI:
  • BEZ ZMIAN:

Creotech Instruments startuje z zapisami w ramach Oferty publicznej

Spółka Creotech Instruments zaktualizowała harmonogram publicznej Oferty Nowych Akcji. Zgodnie z aktualizacją, zapisy dla Inwestorów Detalicznych (TID) ruszą 12 maja br. i potrwają do 23 maja br. Wcześniej, do 11 maja br., spółka poinformuje o ustaleniu ceny maksymalnej. Rozpoczęcie procesu budowania Księgi Popytu dla Inwestorów Instytucjonalnych zaplanowano na 18 maja br. Ustalenie Ceny Emisyjnej przewidziano na 24 maja br. Zapisy w TII zaplanowano na dni 25 – 27 maja br. Pozyskane środki zostaną przeznaczone m.in. na ukończenie kluczowych projektów R&D oraz zwiększenie zdolności produkcyjnej i sprzedażowej. Spółka zamierza ubiegać się o przeniesienie notowań akcji z NewConnect na rynek regulowany GPW jeszcze w tym półroczu.

 

- Pod koniec kwietnia br. opublikowaliśmy Prospekt w związku z publiczną Ofertą akcji. Road show jeszcze nie ruszył, natomiast obserwujemy już pierwsze zainteresowanie zarówno naszą spółką, jak i emisją akcji. Zaplanowane zostały również pierwsze spotkania z Inwestorami. Jednak by umożliwić zapisy na akcje Creotech Instruments jak najszerszemu gronu Inwestorów, razem z naszymi doradcami, zdecydowaliśmy się przesunąć o kilka dni termin rozpoczęcia Oferty. Tym samym zapisy w transzy dla Inwestorów Detalicznych rozpoczną się 12 maja br. Wcześniej, do 11 maja, podamy cenę maksymalną. Zapisy w transzy dla Inwestorów Instytucjonalnych potrwają od 25 do 27 maja br. Środki z emisji przeznaczymy na dalszy rozwój naszej firmy. Jedną z naszych ambicji jest umocnienie pozycji CRI na globalnych rynkach technologii kosmicznych. Aktualnie trwają rozmowy z pierwszymi podmiotami – mówi Grzegorz Brona, Prezes Zarządu w Creotech Instruments S.A. – Biorąc to wszystko pod uwagę, jesteśmy dobrej myśli i liczymy na pomyślne zakończenie emisji – dodaje Grzegorz Brona.

Emisja Nowych Akcji obejmuje nie mniej niż 99.140 i nie więcej niż 396.558 akcji serii I o wartości nominalnej 0,10 zł za jedną akcję. Środki z Oferty publicznej zostaną przeznaczone na ukończenie kluczowych projektów R&D oraz zwiększenie zdolności produkcyjnej i sprzedażowej spółki. Wszelkie szczegóły Oferty dostępne są na stronie internetowej: https://creotech.pl/pl/, w zakładce ,,Oferta Publiczna’’ lub na: https://creotech.pl/ipo/.

Koordynatorem Oferty jest Dom Maklerski Navigator S.A. Rolę Współkoordynatora pełni Noble Securities S.A. Funkcję doradcy Zarządu pełni cc group sp. z o.o. Doradztwo prawne zapewnia kancelaria WBW Weremczuk, Bobeł & Wspólnicy.

Creotech Instruments S.A. to największa polska firma produkująca i dostarczająca na światowy rynek technologie kosmiczne oraz specjalistyczną elektronikę i aparaturę, m.in. na potrzeby komputerów kwantowych, kryptografii kwantowej czy laboratoriów fizyki kwantowej i wysokich energii.

ZAKTUALIZOWANY HARMONOGRAM OFERTY:

Termin

Czynność

do 11 maja 2022 roku

Opublikowanie Ceny Maksymalnej w formie Suplementu do Prospektu

12 maja – 23 maja roku;
w dniu 23 maja
zapisy do godz. 23:59

Przyjmowanie zapisów i wpłat w Transzy Inwestorów Detalicznych

18 maja 2022 roku

Rozpoczęcie procesu budowania Księgi Popytu wśród Inwestorów Instytucjonalnych

24 maja 2022 roku
do godz. 16:00

Zakończenie procesu budowania Księgi Popytu wśród Inwestorów Instytucjonalnych

24 maja 2022 roku

Ustalenie i opublikowanie: (i) ostatecznej liczby Akcji Oferowanych; (ii) ostatecznej liczby Akcji Oferowanych inwestorom w poszczególnych transzach; oraz (iii) Ceny Emisyjnej Akcji Oferowanych

25 maja – 27 maja 2022 roku do godz. 23:59

Przyjmowanie zapisów i wpłat na Akcje Oferowane w Transzy Inwestorów Instytucjonalnych

2 czerwca 2022 roku

Przydział Akcji Oferowanych

około 20 czerwca 2022 roku

Rejestracja PDA na rachunkach papierów wartościowych Inwestorów Indywidualnych oraz Inwestorów Instytucjonalnych, którym przydzielone zostały Akcje Serii I

około 20 czerwca 2022 roku

Dopuszczenie Akcji Istniejących oraz Praw do Nowych Akcji oraz Nowych Akcji* do obrotu na GPW

około 21 czerwca 2022 roku

Zakładany pierwszy dzień notowań Akcji Istniejących oraz PDA, na rynku regulowanym GPW (dzień ten jest zależny od decyzji GPW i KDPW)

 

Super User

Reklama AEC

Raporty

Suplementy na NewConnect
Paliwa na NewConnect
Paliwa na NewConnect

W ostatnich dekadach wiele ...

Restauracje na NewConnect
Restauracje na NewConnect

Na rynku NewConnect ...

Producenci gier na NewConnect
Producenci gier na NewConnect

Piętnaście czy dwadzieścia ...

FMCG na NewConnect
FMCG na NewConnect

Czym jest sektor FMCG? Ten ...

Recykling na NewConnect
Recykling na NewConnect

Szeroko pojęty recykling to ...

Nieruchomości na NewConnect
Nieruchomości na NewConnect

Sektor „nieruchomości” na ...

Więcej

Kontakt

  • Strona należy do spółki:
    Media Platform Sp. z o.o. Nr KRS 0000489451
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Partnerzy

Księgarnia Maklerska.pl działa w ramach firmy Epilog. Istnieje w sieci od 1 maja 2007 roku. Zajmuje się sprzedażą książek przede wszystkim o inwestowaniu na giełdzie.